Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Islanders 6:3 (kon.)
New Jersey – Winnipeg 4:1 (kon.) | Ottawa – St. Louis 2:5 (kon.) | Florida – Nashville 0:3 (kon.)
Edmonton – Buffalo 8:3 (kon.) | Anaheim – Chicago 4:0 (kon.) | Vancouver – Montreal 4:1 (kon.)
Vegas – Seattle 3:1 (kon.) | San Jose – Tampa 1:4 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Z pravého rohu hodil Gustav Nyquist puk do brankoviště, kde doslova zametal FILIP FORSBERG. Těžko říct, zda se kotouče vůbec dotknul, každopádně je z toho celkem záhadný gól, který si asi trochu zavinil sám gólman Bobrovskij. Asistence: Gustav Nyquist a Ryan O'Reilly.
    Nyquist G., Del Gaizo M., Forsberg F., Carrier A., O'Reilly R.
    Bennett S., Tkachuk M., Verhaeghe C., Forsling G., Montour B.

46:24
    Vyloučení v týmu Florida Panthers:
    Eetu Luostarinen – 2 min., sekání.
    45:02 Kevin LANKINEN tentokrát zasahoval proti Matthewu TKACHUKOVI.

45:02
    Verhaeghe na konci rychlého protiútoku vymyslel krásnou křižnou nabídku doprava Tkachukovi, jehož střelu z první zlikvidoval Lankinen perfektním betonem.

40:53
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Roman Josi – 2 min., krosček.
    31:51 Kevin LANKINEN vytáhl skvělý zákrok proti Evanu RODRIGUESOVI.

31:51
    Evan Rodrigues se dostal k volnému puku odraženému na levý kruh. Okamžitě proto střílel, ale Lankinen si připsal výborný zákrok vyrážečkou.
    27:32 Filip FORSBERG - 0:2

27:32
    5/4
    Roman Josi rychle posunul puk podél modré čáry napravo Tysonu Barriemu, jenž okamžitě pálil zápěstím. Skvělou tečí kotouč přesměroval mezi gólmanovy betony FILIP FORSBERG. Situaci museli rozhodčí přezkoumat u videa kvůli možné hře vysokou holí, ale nakonec branku uznali. Asistence: Tyson Barrie a Roman Josi.
    Forsberg F., Nyquist G., Barrie T., Josi R., O'Reilly R.
    Reinhart S., Lundell A., Mahura J., Forsling G.

26:21
    Oliver Ekman-Larsson – 2 min., hákování.

19:32
    Roman Josi – 2 min., podrážení.
    17:50 Bitka – Jonah GADJOVICH vs. Cole SMITH

17:50
    Hned po vhazování se strhla už dnes druhá bitka, a to máme teprve první třetinu! Tentokrát se poprali Jonah Gadjovich a Cole Smith, kteří pochopitelně dostávají každý větší trest na 5 minut za bitku.
    17:47 Gustav NYQUIST - 0:1

17:47
    5/5
    Filip Forsberg udělal z pravé strany kličku na střed, aby natlačil puk do brankoviště. Tam zařizoval chaos GUSTAV NYQUIST, na jehož dorážku Sergej Bobrovskij nemohl dosáhnout. Asistence: Filip Forsberg a Ryan O'Reilly.
    Nyquist G., Forsberg F., Barrie T., McDonagh R., O'Reilly R.
    Reinhart S., Lundell A., Rodrigues E., Forsling G., Ekman-Larsson O.
    14:30 Filip FORSBERG trefil tyčku.

14:30
    Preds nastavili opravdu nezadržitelné tempo a zatím nedávají domácímu týmu ani chviličku na vydechnutí. Další střela Filipa Forsberga nyní trefila tyčku.

08:50
    Zatím se hraje v neuvěřitelně vysokém tempu, dva Predátoři se díky výbornému obrannému návratu vydali do přečíslení proti jedinému obránci. Napravo dostal nabito Ryan O'Reilly, ale Bobrovskij proti němu vytáhl parádní zákrok lapačkou.

05:29
    Carter Verhaeghe – 2 min., hákování.
    04:02 Bitka – Nick COUSINS vs. Jason Zucker.

04:02
    Hned po vhazování před Bobrovským se do sebe pustili Nick Cousins a Jason Zucker. Byl to opravdu nefalšovaný old-school pěstní souboj, ze kterého asi těsně vítězně vyšel domácí hráč. Oba samozřejmě dostávají větší trest na 5 minut za bitku.

Ondřej Mikušek

Branky a nahrávky: 18. Nyquist (F. Forsberg, O'Reilly), 28. F. Forsberg (Barrie, Josi), 55. F. Forsberg (Nyquist, O'Reilly)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Ekman-Larsson, Forsling, Montour, Mikkola, Mahura, Balinskis – Reinhart, Gadjovich, Verhaeghe – M. Tkachuk (A), Bennett, Rodrigues – Tarasenko, Lundell, Luostarinen – Lomberg, Stenlund, Cousins.
    Trenér: Paul Maurice.

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh (A), Barrie, L. Schenn, A. Carrier, Del Gaizo – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Sissons, Zucker – Beauvillier, Novak, Jankowski – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
    Trenér: Andrew Brunette.

Rozhodčí: Hebert, Lambert – Deschamps, Daisy.

Diváci: 19 780.