Malženice – Trebišov 3:1 (kon.) | Petržalka – Púchov 4:2 (kon.) | L. Mikuláš – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.)
Dolný Kubín – Považská Bystrica 1:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
1:1 (0:0)
MŠK Považská Bystrica
sk Neděle 24.03.2024, 14:30 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka - Dolný Kubín • MONACObet liga • 21. kolo

Dolný Kubín remizuje v dnešnom zápase 21. kola MONACObet ligy s Považskou Bystricou. Hostia boli celý zápas aktívnejším tímom, čo ukazujú štatistiky aj ich šance. V 74. minúte išli Považskobystričania do vedenia prostredníctvom Tancíka. Všetko sa zdalo už pre domácich stratené, no oni nestratili nádej. V poslednej minúte zápasu vyrovnal Samuel Svetlík stav stretnutia a pripravil tak súpera o 2 body! Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného popoludnia. (16:22:30)

90+3

90+3
    Dolný Kubín dal gól!
    Neuveriteľné sa stalo skutočným! Dolnokubínčania pripravili Považskú Bystricu o 2 body! Famózna práca od Goshtelianiho, ktorý to nevzdal v 93 minúte. Pošmyknutie jedného z hráčov hostí potrestal SAMUEL SVETLÍK a presným zásahom vybojoval bod pre svoj tím! Stav je 1:1.

90+2
    Outové vhadzovanie pre Považanom zrejme už bude znamenať definitívny koniec domácim nádejam.

90+2
    Kováč s Luptákom nedovolene. Lopta pre domáce farby.

90+1
    Lopta do pokutového územia. Tam pred Kamladzem a Bačom zasiahol Teplan.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Zemko, prichádza Matejčík.

89
    Kováč v súboji proti trom domácim hráčom nemal šancu loptu udržať na hosťujúcich kopačkách. Lopta pre domácich.

88
    Praženka bol pristihnutý mimo hry. Osemdesiata ôsma minúta sa pomaličky končí.

87
    Slaninka si pomáhal rukami v súboji. Aj preto môžu práve domáci rozohrávať loptu smerom vpred.

86
    Kamladze v súboji s Pagáčom. Domáci hráč si v súboji počínal nedovolene. Lopta pre hostí.

85
    Zatiaľ to Jakušovci hrajú dobre. Nepúšťajú domácich na dostrel svojej brány. Dianie zápasu sa odohráva na polovici Dolnokubínčanov.

84
    z ihriska odchádza Tancík, prichádza Slaninka.

84
    Chyba v domácom tábore. Machaj nepresne hľadal Luptáka.

83
    Svetlík môže centrovať. Jeho prízemná lopta končí napokon v náručí brankára Teplana.

82
    Hráči domácich môžu pokračovať vpred. Získali vhadzovanie na útočnej polovici.

81
    Praženka v postavení mimo hry, podobne ako pred malou chvíľou Kamladze. Lopta pre domácich. Tancíka chytajú kŕče a je s bolestivou grimasou na trávniku.