Hranice – SHC Maloměřice 30:27 (kon.) | Strakonice – Nové Veselí 29:24 (kon.)
TJ Cement Hranice
30:27 (14:13)
SHC Maloměřice Brno
Středa 27.03.2024, 18:30 • SH Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • Play-out

Házenkáři Hranic zvládli důležité záchranářské utkání a porazili Maloměřice 30:27. První poločas doprovázelo spoustu zbytečných ztrát vlivem nervozity z utkání. Domácí těžili hlavně z toho, že měli k dispozici přesilovku šest na tři. Vzápětí jim skvěle vyšel vstup do druhé půle, kdy odskočili až do vedení o sedm branek a to už nepustili. Znamená to, že o bod přeskočili svého dnešního soupeře. Ten nenavázal na sobotní výhru proti Strakonicím. (20:07:23)

TJ Cement Hranice – SHC Maloměřice Brno 30:27 (14:13)
    Nejvíce branek: Pelák 7, Dořičák 6, Klus 5 – Mucha 9, Kachlík 5, Drásal 3/2. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 1:5. Diváci: 126.

Konec zápasu. (30:27)
    60
    Mucha ještě napálil míč ranou z pravé spojky do sítě. Bilance vzájemných zápasů a skóre z nich ještě může hrát roli. (30:27)
    60
    Bývalý hráč Maloměřic Korger zabíhal z pravého křídla na pivota na pas z levé spojky. (30:26)

60
    Svoboda přerušil útok faulem z pravé strany na Peláka. (29:26)
    60
    Krošík udeřil z výskoku na středu. (29:26)

59
    Jinak výborný Pelák přestřelil bránu z levé spojky, ale zřejmě už ho to nebude mrzet. (29:25)

59
    Hosté nesnížili a tohle už pro ně vypadá hodně špatně. (29:25)
    58
    Ševčík postrčil na Korgera na pravém křídle a ten nasměroval balón k protější tyči. (29:25)
    58
    Hosté sebrali pas na pivota a Ipser šel sám na brankáře. (28:25)

58
    Douda zasáhl proti pravému křídlu, ale Hranice zůstanou na míči. (28:24)

57
    Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice. (28:24)

57
    Maloměřice neskórovaly z pravé spojky, posléze chtěly, aby se pískal přešlap Hranic do vlastního brankoviště. (28:24)

56
    Drásal trefil Juráše z pravého křídla do obličeje, dostane dvě minuty. (28:24)

56
    Cement poslal loženku z pravého křídla do zadní tyče, potom zabránil dohrávce Muchy na Hilla. (28:24)
    55
    Mucha předal míč z levé spojky do levého křídla Hillovi. (28:24)

54
    Majlont reklamoval kroky, poté si počkal Douda na zakončení z pravé spojky. (28:23)