Mladá Boleslav – Vítkovice 7:6 (po pr.) | Tatran – Chodov 5:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
7:6 (2:1, 1:4, 3:1 - 1:0) Stav série: 1:1
1. SC TEMPISH Vítkovice
Čtvrtek 28.03.2024, 18:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • Semifinále

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:01:43)

Je konec! Mladá Boleslav dokázal odvrátit dvoubodové manko v sérii po 33 vteřinách střelou Jiřího Besty, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě! Další zápasy série jsou na programu v neděli a v pondělí v hale Dubina.

Předvýběr.CZ Florbal MB – 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:6
    Branky a nahrávky: 8. Sládek (Zoufalý), 18. Vařecha (Delong), 36. Tokoš (Tomašík), 44. Delong (Vařecha), 50. Gašparík (Sládek), 56. Tokoš (Suchánek), 61. Besta (Tokoš) – 11. Pažák (Jankovský), 22. Zubek (Fukala), 28. L. Hájek (Zubek), 30. M. Gattnar (Zubek), 40. M. Gattnar (Zubek), 56. Zubek (Fukala). Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Diváci: 728. Zásahy brankářů: 7:20. Po třetinách: 2:1, 1:4, 3:1 – 1:0.

60:33 Jiří BESTA - 7:6

60:33
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladá Boleslav odvrátila velký problém! Martin Tokoš přesně předal míček na JIŘÍHO BESTU, který přesně natáhl ke střele ze středu hřiště a dokázal dostat míček přesně k levé tyči! Asistence: Martin Tokoš.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhráli domácí.

60:01

Střely ve třetí části: 11:2.

Je za námi třetí třetina, která přinesla sice lepší hru od domácího celku, který se nakonec dostal i do vedení, ale poté záhy přišla zbytečná chyba a hostující Adam Zubek to dokázal potrestat.

60:00

59:30
    Vítkovice drží míček na své polovině a možná zkusí maximálně jeden ještě útok, který by mohl znamenat rozhodující branku utkání.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:13
    Pomalu se blížíme ke konci třetí třetiny, stále svítí stav 6:6 na světelné tabuli za zapisovatelským stolkem.

57:36
    Jakub Gruber vystřelil pouze do připraveného Lukáše Součka, který v tuto chvíli drží svůj tým ve hře o prodloužení.

57:03
    Nedovolený zákrok od Pažáka na Tomašíka, rozehrávat bude domácí celek z útočného rohu za hostující brankou.

56:39
    Domácí celek nyní drží balónek na své polovině a stále se blíže a blíže přibližujeme k prodloužení, ve kterém by mohli mít výhodu domácí hráči.