Arizona – NY Rangers 5:8 (kon.) | Colorado – Nashville 7:4 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 2:3 (kon.)
Buffalo – Toronto 0:3 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Montreal – Carolina 0:3 (kon.)
Philadelphia – Chicago 1:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 4:1 (kon.) | Washington – Boston 2:3 (2:3 po s.n.)
St. Louis – San Jose 0:4 (kon.) | Seattle – Dallas 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 4:2 (kon.)

3. Olen Zellweger (ANA) 1+0 (00:14:38)

Zápas je u konce. Po posledním hvizdu se do sebe ještě pustili Mason McTavish a Filip Hronek. Sudí je ale rychle oddělili. Třetí třetina byla jinak nejzajímavější částí zápasu, když se hned z úvodu hosté dvěma brankami dotáhli. Vše ale nakonec rozhodl Joshua v 58. minutě.

59:08
    Hostující celek si vzal oddechový čas.

59:04
    Ducks se hodně snaží a jejich kombinace nejsou vůbec špatné. Šilovs ale zatím dost čaruje.

58:55
    Anaheim už hraje s odkrytou svatyní.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:47 Dakota JOSHUA - 3:2

57:47
    5/5
    Vancouver právě vstřelil branku! Domácí jdou znovu do vedení dvě minuty před koncem! Garland parádní zadovkou poslal kotouč před branku, kde operoval DAKOTA JOSHUA, jenž rychlou střelou zaznamenal druhý gól v zápase.. Asistence: Conor Garland a J. T. Miller.
    Joshua D., Garland C., Miller J., Soucy C., Myers T.
    Zegras T., Strome R., McTavish M., Lindström G., LaCombe J.

57:12
    Leo Carlsson se parádně proháčkoval kolem několika hokejistů soupeře. Následně ale puk ztratil a vypálit už nestihl.

56:36
    Vancouver hned po návratu do plného počtu začal utahovat šrouby v útočném pásmu. Nasázel tři střely jen za poslední minutu.

56:09

55:27
    Zegras dostal kotouč z pravé strany na slot, jenže puk mu přeskočil hokejku a tak hráč Ducks jen naprázdno promáchl.

54:54
    Anaheim celou dobu operuje v útočné třetině, ale nedostává se ke kombinaci a už vůbec ne ke střelám.

54:09
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Noah Juulsen – 2 min., podrážení.

53:47
    Conor Garland se procpal mezi dva obránce Anaheimu a unikl na Dostála sám. Kotouč si ale hodil na bekhend a zakončit pořádně ani nedokázal.

52:53
    Následně to zleva vyzkoušel ještě Nils Höglander, který ale napálil kotouč pouze do brankáře. Následně se u branky strhla menší šarvátka.

52:43
    Quinn Hughes z levé strany pálil od mantinelu, ale jeho rána se k brance nedostala.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 12. Boeser (Q. Hughes, J. Miller), 30. Joshua (P. Suter, Hronek), 58. Joshua (Garland, J. Miller) – 44. Zellweger (Lundeström, Vatrano), 45. McTavish (Lindström, Zegras)

Vancouver Canucks: Šilovs (DeSmith) – Hronek, Q. Hughes (C), T. Myers, Soucy, Juulsen, Cole – Boeser, E. Pettersson (A), Höglander – Garland, J. Miller (A), Joshua – Bains, Blueger, Podkolzin – Lafferty, P. Suter, Michejev.
    Trenér: Rick Tocchet

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler (A), Zellweger, Lindström, Mintjukov, Vaakanainen, Lagesson, LaCombe – Terry, Carlsson, Killorn (A) – R. Strome, Zegras, Vatrano – Leason, McTavish, Lundeström – Silfverberg (A), Groulx, R. Johnston – Meyers.
    Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: C. Sandlak, J. McIsaac