Hranice – Strakonice 23:35 (kon.) | Dukla – Frýdek-M. 31:32 (kon.)
31:32 (13:17)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 14.04.2024, 15:00Chance Extraliga mužů • O 5. - 8. místo

HC Dukla Praha – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:32 (13:17)
    Nejvíce branek: Hlinka 7, Vojtela 5, Krušberský 5 – Moješcik 8, Bureš 4, Mlotek 4. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:4. (16:43:08)

Dukla Praha prohrávala v průběhu druhého poločasu už dokonce o osm gólů a v tu chvíli to s ní nevypadalo vůbec dobře. Pak ale obrana ve spojení s brankářem Petržalou začala pracovat fantasticky, útoky Frýdku-Místku byly likvidovány jeden za druhým a domácím se postupnými krůčky povedlo ztrátu odmazávat. V koncovce se dokonce Pražanům povedlo skóre vyrovnat, a byť nakonec prohráli 31:32, tak toto skóre jim bohatě stačí k tomu, aby postoupili do souboje o konečné páté místo, v němž se utkají s týmem SKKP Handball Brno.

Konec zápasu. (31:32)

60
    Domácím se poslední útok sice nepovedlo zakončit gólovou střelou, ale pošetřili čas a už jim postup nikdo nevezme! (31:32)

60
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha. (31:32)
    60
    Na začátku poslední minuty vsítil branku hostující Šimon Fritz. (31:32)
    59
    Ztráta Frýdku je ztrestána Jiřím Dokoupilem! Bleskový protiútok znamená vyrovnání na 31:31! (31:31)

59
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (30:31)
    58
    Bleskový protiútok domácího týmu, Jiří Vojtela dokázal prostřelit hostujícího brankáře a v tuto chvíli by postupovala Dukla! (30:31)
    58
    Tu opět proměňuje Marek Hlinka! Je to jen o dvě branky a rázem je vše jinak, Dukla se tlačí za postupem. (29:31)

58
    Dukla ubránila útok soupeře a jde do postupné akce. (28:31)
    57
    Hlinka dává už svůj šestý gól ve druhém poločase! Prosadil se při průniku středem k brankovišti. (28:31)
    56
    Zbránek měl na křídle dostatek prostoru k seběhu a zakončení útoku. (27:31)
    56
    Oba týmy nyní předváděly výborné obrany a nepouštěly soupeře do vyložených pozic. Změnil to Vojtela, který snižuje z pohledu Dukly na 27:30. (27:30)
    53
    Další z dlouhých postupných útoků tentokrát dokázal využít Jakub Rumian. Frýdek drží potřebný náskok k postupu do souboje o konečné páté místo. (26:30)
    52
    Na druhé straně měl na pravém křídle spoustu prostoru Krušberský, který znovu snižuje na rozdíl tří branek. (26:29)
    52
    Z levého křídla se prosadil Zbránek. (25:29)

51
    Blesková, ani ne devítisekundová akce Dukly. Krušberský pronikl na střed k brankovišti. (25:28)