Prostějov – Vyškov 0:1 (kon.) | Sparta B – Příbram 5:1 (kon.) | Táborsko – Žižkov 5:0 (kon.)
Dukla Praha – Opava 2:0 (kon.) | Olomouc B – Kroměříž 4:2 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 1:1 (kon.)
Vlašim – Líšeň 4:5 (kon.) | Brno – Jihlava 1:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
5:1 (2:1)
FK Příbram
Středa 17.04.2024, 17:00 • Viktoria Žižkov, Praha 3 • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 23. kolo

82
    Sparta B právě vstřelila branku!
    po zpětné přihrávce střídajícího Šilharta do rozhozené obrany upravuje skóre do podoby debaklu chladnokrevným zakončením z 10 metrů pod břevno LUKÁŠ PENXA.

69
    Po pravé straně unikl Penxa a jeho zpětnou přihrávku uklidil bombou z penaltové značky pod břevno RADEK ŠILER. Ten tak slaví šestý jarní gól.

60
    Na Žižkově sledujeme v dubnu festival silvestrovských gólů. Hosté kiksli úplně stejně jako domácí před přestávkou, brankář Melichar napálil míč jen do hlavy domácího PETRA HODOUŠE, od níž se míč odráží do sítě za jeho zády.

32
    Příbram právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelnou laxnost v rozehrávce předvedli brankář Surovčík a především Patrik Vydra, který si narazil uprostřed pokutového území o soupeře přímo do vlastní sítě. Za presink je tak odměněn autor velice kuriózního gólu JIŘÍ HUDEC.

21
    Ze třetího rohu během dvou minut se už domácí prosazují. Ve vápně vypukl velký závar, Vydrova rána ještě hradbou těl neprošla, zato MATYÁŠ JEDLIČKA umístil dorážku přesně k pravé tyči.