Písek – Most 25:28 (kon.) | Olomouc – DHC Plzeň 34:36 (kon.)
34:36 (14:20)
DHC Plzeň
Sobota 27.04.2024, 18:00 • DHK Zora Olomouc • MOL liga žen • Nadstavba

DHK Zora Olomouc – DHC Plzeň 34:36 (14:20)
    Nejvíce branek: Daňková 8/3, Protivánková 6, Možíšová 6 – Schreibmeierová 9, Fenclová 8/8, L. Galušková 5. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/5 – 8/8. Vyloučení: 5:4. (19:34:45)

Házenkářky Olomouce prohrávají také druhé utkání ve skupině o udržení. Plzni doma podlehly 34:36. Domácí přitom rozjely ve druhém poločase velkou stíhací jízdu. Dokázaly stáhnout až sedmigólové manko a skóre dorovnat na 28:28. Poté však opět nechaly jít Západočešky do trháku a maximálně se už přiblížily jen na stav 33:34. Hostující tým se pak uklidnil dalšími dvěma po sobě jdoucími zásahy. Plzeň se mohla spolehnout na autorku devíti gólů Simonu Schreibmeierovou a také na přesnou ruku Veroniky Fenclové, která proměnila všech osm sedmimetrových hodů.

Konec zápasu. (34:36)

60
    Ještě oddechový čas Plzně. Její hráčky už pospíchat nebudou. (34:36)
    60
    Tereza Kräuterová ještě snížila. Moc času už ale domácí hráčky nemají. (34:36)

60
    Začala už poslední minuta utkání. Hostům podržela třígólový náskok brankářka Vrbková. (33:36)
    59
    Po dalším hostujícím gólu už to bude mít Zora těžké. Trefila se Simona Schreibmeierová. (33:36)
    58
    Natálie Tomanová zase dává hostujícímu týmu trochu klidu. (33:35)
    58
    Domácí to sehrály do pravého křídla a Anna Kubálková dává kontaktní gól! (33:34)
    57
    Adéla Protivánková se dostala na pivotu k míči a technicky přehodila brankářku Vrbkovou. (32:34)

57
    Ještě jeden oddechový čas Olomouce, která musí dohánět třígólové manko. (31:34)

57
    Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc. (31:34)
    56
    Tereza Panošková utekla do trháku a s přehledem proměňuje. (31:34)
    55
    Další proměněná sedmička Veroniky Fenclové. (31:33)
    54
    A je tu zase olomoucký kontakt! K němu pomohla svým zákrokem brankářka Polášková. Hráčky Zory se pak dostaly do útoku a Tereza Kräuterová skóruje. (31:32)
    53
    Další gól, který zase vrací Olomouc do hry. Prosadila se Anna Kubálková. (30:32)