Karviná B – Znojmo 5:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Ostrava B 0:1 (kon.) | Hodonín – Uh. Brod 2:0 (kon.)
Rosice – Bohunice 2:2 (kon.) | Slovácko B – Hranice 2:0 (kon.) | Zlín B – Start Brno 2:1 (kon.)
Frýdlant n/O – Třinec 2:1 (kon.) | Uničov – Blansko 1:2 (kon.) | Hlučín – Zlínsko 3:3 (kon.)
SK Uničov
1:2 (1:0)
FK Blansko
Středa 01.05.2024, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 33. kolo

Skončil nám zápas 33. kola MSFL mezi Uničovem a Blanskem. Domácí fotbalisté po poločase vedli, jenže po změně stran udělali několik chyb, vypadli ze hry a hosté je za to potrestali, když se trefili Rajčinec a Tulajdan. Blansko nakonec slaví výhru, když v Uničově vyhrálo 2:1! (18:53:33)

90+4

90+4
    Po závěrečném hvizdu se ještě strhla mela a za sražení protihráče mimo hrací plochu dostal červenou kartu domácí Adam Červeň.

90+3
    V poslední minutě hry utekl po levé straně Gimsay. Z plného běhu ostře vypálil, ale gólman Kvapil jeho ránu vyrazil na roh.

90+3
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Simon Studený, přichází Elohim Kouakou.

90+2
    Žlutou kartu za zdržování při rozehrávce přímého kopu dostal hostující Tomáš Chyla.

90+2
    Hosté jsou již velmi blízko důležitým třem bodům. Teď navíc po faulu na polovině hřiště budou rozehrávat přímý kop a určitě nebudou nikam spěchat.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Odstartovala poslední minuta normální hrací doby, míč se teď pohybuje nejčastěji ve středu pole, což vyhovuje hlavně hostům.

88
    Jenže ani po rohu se domácí k přímému ohrožení brány soupeře nedostali.

88
    Po centru Ambrozka tady bude ještě rohový kop pro domácí celek.

87
    Ondřej Porč hasil chybu v defenzivě a po skluzu a zásahu soupeře dostává žlutou kartu.

85
    Hráči Uničova začínají hrát vabank, což jim ale zatím moc nevychází.

83
    Konec zápasu se rychle blíží a domácím se stále nedaří dostat se k nějakému trvalejšímu tlaku.

81
    Po rohovém kopu se hosté bez větších problémů ubránili, od brány bude odkopávat brankář Kubica.

81
    Střílený centr do vápna posílal z pravé strany domácí Jakub Svoboda, hosté jeho pas zblokovali na roh.

79
    Žlutou kartu za ostrý faul na polovině hřiště dostal Jan Ambrozek.

78
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Marek Hausknecht, přichází Miroslav Sklenář.

78
    Nepříjemný centr z levé strany nedokázal v rukách udržet hostující brankář Kubica, nakonec ale dokázal míč odpravit mimo vápno.