Nashville – Vancouver 0:1 (kon.) | Vegas – Dallas 2:0 (kon.)
Vegas Golden Knights
2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Stav série: 3:3
Dallas Stars
Sobota 04.05.2024, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL • Čtvrtfinále Z. konference

Toto už je ode mne doopravdy vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:46:11)

3. Mark Stone (VGK) 1+0

Je dobojováno! Domácí zvládli šesté utkání dovézt do vítězného konce a po brankách Noha Hanifina před polovinou třetí třetiny a Marka Stonea do prázdné branky prodlužují svému týmu sezónu a o vítězi série se bude rozhodovat v Texasu!

Dnešní utkání sleduje 18 432 diváků.
    59:41 Mark STONE - 2:0

59:41
    5/6
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Domácí definitivně rozhodují dnešní utkání a pošlou sérii do sedmého rozhodujícího zápasu! Tlak Dallasu na konci nevyšel a puku se po přihrávce Karlssona zmocnil v obranném pásmu MARK STONE a střelou přes celé kluziště do odkryté branky srovnává stav série na 3:3! Asistence: William Karlsson a Alex Pietrangelo.
    McNabb B., Pietrangelo A., Stephenson C., Stone M., Karlsson W.
    Heiskanen M., Benn J., Pavelski J., Robertson J., Hintz R., Johnston W.

59:33
    Dallas stake drží kotouč v útočné třetině.

59:06
    Robertsonovi střela od modré čáry příliš nesedla.

59:00
    Oddechový čas pro tým Dallas Stars.

59:00
    Přesně minutu před koncem základní hrací doby přichází zakázané uvolnění domácích po vyhození Pietrangela.

58:43
    Oettinger míří znovu na střídačku!

58:14
    Eichel protečoval bruslí kotouč do útočného pásma a Vegas v něm drží cenné vteřinky.

57:51
    Oettinger se po střele do ochranné sítě musí vrátit do branky.

57:44
    Dallas riskuje více než dvě minuty před koncem s odkrytou brankou!

57:22
    Barbašev vyhodil kotouč do středního pásma.

56:44
    Pietrangelo dostal přihrávku od Marchessaulta, ke střele se ale neodhodlal a následně ztratil puk.

56:15
    Střela od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu. Dallas stále pokračuje v útočné akci.