Blansko – Třinec 2:3 (kon.) | Zlínsko – Uh. Brod 2:0 (kon.) | Start Brno – Hodonín 1:1 (kon.)
Hlučín – Karviná B 2:1 (kon.) | Hranice – Frýdlant n/O 3:2 (kon.)
FC Zlínsko
2:0 (2:0)
ČSK Uherský Brod
Pátek 17.05.2024, 17:00 • Stadion Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Domácí Zlínsko vítězí v rámci 28. kola MSFL nad týmem Uherského Brodu po výsledku 2:0.
    O podobě závěrečného výsledku nakonec rozhodl závěr první půle, kdy se domácí prosadili dvakrát v rozmezí čtyř minut. Góly zaznamenali Robert Russmann a po rohovém kopu také Oleksandr Pernatskyi.
    Ve druhé půli jsme také viděli několik příležitostí na obou stranách, avšak branka už nepadla a Zlínsko po výsledku 2:0 získává další tři body. (18:55:16)

Dnešní utkání sledovalo 245 diváků.

90+2

90+2
    Uherský Brod ještě získal vhazování v blízkosti rohu soupeře.

90+1
    Tomáš Martiš se sice dobře otočil kolem Krakovčíka, ale na jeho akci nedokázali navázat jeho spoluhráči.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Střídající Martin Novotný navíc vidí žlutou kartu za faul na unikajícího Samiho.

90
    Brod teď drží míč, avšak na dva góly jim už moc času nezbývá.

89
    Domácí Oleksandr Pernatskyi byl zastaven Martišem nedovoleně, znovu je pískáno.

88
    Hostující kapitán Leskovjan zahrál rukou, hra je znovu přerušena.

88
    Lukáš Vychodil si pomohl v souboji s hráčem soupeře faulem, sudí Kolář přerušuje hru i tentokrát.

87
    Brodu nemůžeme upřít nějakou tu snahu, avšak Zlínsko závěr zápasu zkušeně dohrává.

86
    Martin Pecuch snad třikrát upadl, avšak vždy stal a pokračoval v akci. Nakonec přerušuje hru až hvizd sudího Koláře, který odpískal faul.

86
    Hostujícího Tomáše Martiše zradilo zpracování a míč jen propustil za sebe.

85
    Domácí Martin Pecuch zblokoval odkop Michaela Pochylého do zámezí, vhazuje Brod.

83
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Russmann, přichází Vychodil.

83
    Fabrice Sami se teď dokázal zbavit trojice hráčů, následně se balon přes Dostála dostal k Sekuličovi, který střelou na přední tyč brankáře Somberga nepřekonal.