Dukla B – Vltavín 0:3 (kon.) | Bohemians B – Admira Praha 2:3 (kon.) | Plzeň B – Robstav 2:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:3 (0:1)
FK Admira Praha
Neděle 19.05.2024, 10:15 • Čechie Uhříněves, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Od začátku zápasu byli nebezpečnější hosté. Z prvního protiútoku ihned skóre otevřel Záruba. Ve zbytku poločase se nic moc nedělo. největší šanci úvodního poločasu zahodil Pomahač, který byl sám před brankou.

Do 2. poločasu vstoupili lépe domácí. Úplně sám na zadní tyči byl po jednom z centrů Lehovec a srovnal skóre. O několik minut později krásnou střelou poslal opět hosty do vedení Fric. Lehovec však potvrdil, že mu role na zadní tyči svědčí a znovu uklidil míč do sítě. Konečné skóre uzavřel v anstaveném čase Marek a vystřelil 3 body pro Admiru. (12:21:13)

90+6

90+6
    Rohový kop Bohemians končí v náručí Kellera a víc se už nestane.

90+4
    \zdržováním u rohového praporku hostům hatí ofsajd.

90+3
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B (Janovský).

90+2
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Skořepa, přichází Kachur.

Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Burýšek, přichází Polívka.
    90+1. MAREK - 2:3

90+1
    Admira právě vstřelila branku!
    Mezi stopery se ocitl zcela volný PETR MAREK, převzal míč a ranou na zadní tyč nedal Šimanovi žádnou šanci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Zahálka).

90
    Roh byl odvrácen domácími obránci do bezpečí.

89
    Přízemní centr Horáka Muller poslal na rohový kop.

89
    Snahu Bohemians o vítězný gól kazí útočný faul.

88
    Centrovaný míč Horáka skončil až za brankovou čarou.

86
    Gólu však předcházel útočný faul a rozhodčí gól neuznává.

85
    Zahálka se ujal rozehrávky a po jeho centru skončil míč za brankou. Autorem branky je MICHAL FRIC

84
    Po jednom z faulů se hosté dostávají k zajímavé standardní situaci.

81
    Rohový kop končí útočným faulem.

80
    Další zákrok si připisuje Šiman. Následuje rohový kop.

80
    Rychlý protiútok domácích ztroskotal na dlouhé nahrávce.

79
    Zadní tyč zavíral Fric, jeho hlavička ale mířila mimo branku.

78
    Centr Čáchy Šiman vyrazil pouze na rohový kop.

77
    Celkem z ničeho nic se tak domácí opět dostávají do zápasu.
    76. LEHOVEC - 2:2

76
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Standardní situaci rozehrával Farkaš, jeho míč prodloužil jeden z hráčů hostů a na zadní tyči byl opět volný RADEK LEHOVEC. – 2:2 Asistence: Darek Farkaš

75
    ze hřiště odchází Pluhař, přichází Hájek.

ze hřiště odchází Záruba, přichází Marek.

74
    Tvrdý zákrok hostujícího obránce musel být odměněn žlutou kartou.

73
    Hosté se dožadují penalty, rozhodčí ale zůstává ledově klidný.

73
    Na poslední možnou chvíli zasáhl před Pomahačem Skalický a odvrátil nebezpečí.

72
    Centrovaný míč skončil pouze vysokou střelou Jandovského, která nemohla ohrozit Šimana.

71
    Střelu Čáchy vyráží Šiman na další rohový kop.

70
    Další centrovaný míč Čáchy končí jen v zámezí.

69
    Centr Čáchy končí jen rohovým kopem pro Admiru.

69
    Hosté vstřeleným gólem přebírají otěže zápasu.
    67. FRIC - 1:2

67
    Po krásném individuálním průniku po levé straně se střelou o břevno prosazuje MICHAL FRIC. – 1:2 Bez asistence.

66
    Pokus o signál neznamenal žádné nebezpečí branky.

65
    Farkaš vybojoval faul na polovině Admiry.

65
    Hráč je v pořádku a můžeme pokračovat.

64
    Po tvrdém zákroku hostů zůstává na hřišti jeden z hráčů Bohemians.

62
    Centr Farkaše do vápna neprošel a pokus Havránka z odraženého míče byl zblokovaný hostující obranou.

61
    Po faulu Admiry, následuje standardní situace domácího celku.

61
    K centru se dostal Havránek, na zem se musel položit Keller.

59
    ze hřiště odchází Běláška, přichází Havránek.

ze hřiště odchází Mráz, přichází Koutecký.

59
    O kolmou nahrávku se pokoušel Mráz, Muller ale dobře zakročil.

58
    Tečovaná střela Mráze vlastním spoluhráčem znamená jen odkop od branky.

56
    Standardní situace hostů končí pouze v rukavicích Šimana.

54
    Rozehraný roh končí až u brankáře domácích.

53
    Po dobré práci Pomahače budou domácí rozehrávat rohový kop.

52
    Křižný míč ihned po rozehrávce byl až příliš dlouhý a skončil za brankovou čárou.
    51. LEHOVEC - 1:1

51
    Po centrovaném míči byl zcela volný na zadní tyči RADEK LEHOVEC a uklidil míč do branky. – 1:1 Bez asistence.

51
    Do velké šance se dostal opět Pomahač, jeho střelu stejně jako v 1. poločase chytil Keller.

50
    Bohemians se dostávají ke standardní situaci na útočné polovině.

49
    Při přechodu přes polovinu však přišla ztráta.

49
    Bohemians si pečlivě připravuj útok na vlastní polovině.

46
    Úvodní akce 2. poločasu končí v rukavicích Šimana.

46

Na začátku úvodní části zápasu, jsme mohli sledovat řadu nepřesností od Bohemians B, které vedly k rychlým protiútokům. Po jednom z nich otevřel skóre zápasu Záruba, Ve zbytku poločasu byla k vidění řada nepřesností na obou stranách a jedinou velkou příležitost měl Pomahač, který ale neprostřelil Kellera.

45+1

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

44
    Momentálně sledujeme neurovnanou pasáž hry.

44
    Hosté si vyměňují řadu nahrávek na polovině hřiště.

43
    Admiru od ztráty míče na polovině vysvobodil faul Bohemians.

40
    Vysoký míč opět odvrátil bránící hráč na přední tyči.

39
    Centr domácích jeden z obránců odvrací na rohový kop.

38
    Dopředu se vydal Muller, na kterého jen tak tak neprošla průniková nahrávka.

38
    Po delší době se na útočnou polovinu dostávají domácí.

37
    Po dlouhém nákopu se Admira dopuuští útočného faulu.

36
    Hosté uklidňují hru nahrávkami na polovině.

33
    Admira si zkomplikovala hru u rohového praporku, domácí tak odkopávají od branky.

30
    Jednoho ze spoluhráčů se dlouhým nákopem snažil vysunout Farkač, míč byl ale až příliš dlouhý.

28
    Admira se chystala k rychlému protiútoku, který přerušil zvednutý praporek asistenta rozhodčího.

28
    Centr opět skončil už na přední tyči.

28
    Následuje rohový kop.

27
    Po pohledné akci se k zakončení dostal Pomahač, brankář však předvedl skvělý zákrok.

27
    Po zbytečně dlouhé nahrávce se k odkopu od branky dostávají domácí.

25
    Bohemians se zatím marně snaží ohrozit branku soupeře.

24
    Farkašův centr letěl na zadní tyč, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

23
    Po dalším tvrdém zákroku rozhodčí už vytahuje žlutou kartu

22
    Z rychlého protiútoku na druhé straně hrozil Mráz, Šiman opět předvedl dobrý zákrok.

21
    Vysoký centr Petrouše chytá do rukavic Keller.

21
    Veškeré akce Bohemians zatím končí před pokutovým územím kvůli nepřesným nahrávkám.

20
    Po tvrdém zákroku se domácí tým dožaduje žluté karty, ta ale nepřichází.

18
    K dobrému centru se dostal Burýšek, Šiman jeho pokus bezpečně chytil.

18
    Roh rozehraný na krátko přináší jen další pokus.

17
    Po dobré kombinaci se hosté dostávají k dalšímu rohu.

16
    Míč letěl do branky, žádné problémy Šimanovi nenadělal.

15
    Následuje rohový kop Admiry.

15
    Po pohledné kombinaci hostů přišel pouze zblokovaný centr.

14
    Útočná akce Admiry skončila útočným faulem.

13
    Farkašův centr skončil pouze na hlavě bránícího hráče na přední tyči.

13
    Po rychlém přechodu do útoky se domácí dostávají k rohovému kopu.

12
    O střelu ze střední vzdálenosti se pokusil jeden z hráčů hostů a střela jen těsně minula levou tyč Šimanovi branky.

9
    Bohemians se snaží kombinovat, vždy přijde zbytečná ztráta a z ní rychlý protiútok Admiry.

7
    Už to vypadalo na další nebezpečný kontr, naštěstí skvěle zasáhl Muller.

6
    Hosté zatím hrozí především z rychlých protiútoků a domácí tým si s nimi neví rady.
    5. ZÁRUBA - 0:1

5
    Po ztrátě míče na polovině přišel rychlý protiútok, který bezchybně zakončil VIKTOR ZÁRUBA. – 1:0 Asistence: Jakub Mráz

4
    Pomocí krátkých nahrávek se domácí dostávají na útočnou polovinu.

3
    K hlavičce se dostal Skalický, střela však neměla dostatečnou razanci.

2
    Po zbytečné ztrátě míče přichází rohový kop Admiry.

2
    Domácí tým zatím drží míč na svých kopačkách.

1
    Úvodní výkop měl na starost domácí tým.

1

Domácí tým nastoupí v zelených dresech, hosté zvolili bílou černou kombinaci.

Bohemians Praha 1905 B: Šiman – Bělaška, Farkaš (C), Janovský, Lehovec, Liška, Muller, Petrouš, Pluhar, Pomahač, Skořepa
    Náhradníci: Hájek, Havránek, Kachur, Pchelovodov
    Trenér: Slezák

FK Admira Praha: Keller – Burýšek, Čácha, Čížek, Fric, Horák, Jandovský, Mráz, Skalický, Zahálka (C), Záruba
    Náhradníci: Kebrt, Kolář, Koutecký, Krunert, Marek, Polívka, Vlček
    Trenér: Peřina

Rozhodčí: Mach – Raplík, Klír.

27. kolo ČFL proti sobě svede pražské celky Admiru a Bohemians B.

Domácí Bohemians se nachází na 10. místě se ziskem 32 bodů. V posledních 2 zápasech klokani slavili výhru, když si poradili s rezervou Slavie i Hostouní. V domácím prostředí se však Bohemians nedaří, a v těchto zápasech se nachází na na předposledním místě.

Nejlepším střelcem týmu je 22letý Radek Lehovec, který v dosavadním průběhu soutěže nastřílel 6 branek. Stejný počet gólů zaznamenal i jeho kolega Denis Pomahač.

Admira Praha v současnou chvíli obklopuje 12. místo s tím, že na Bohemians B ztrácí pouhý bod. Zároveň pražský celek má dostatečný náskok na poslední Králův Dvůr, tudíž se nemusí strachovat o sestup. V posledních 5 zápasech však Admira porazila jen Karlovy Vary.

Radek Šiler je v Admiře na hostování ze Sparty a je jejím nejlepším střelcem s 10 góly. Působivější je statistika o to, že stihl odehrát 11 zápasů za Spartu B ve 2.lize, kde nasázel 9 branek.

Posledních 5 vzájemných zápasů skončilo 3x remízou, jednou vyhrála Bohemians a jednou vyhrála Admira.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.