Dukla B – Vltavín 0:3 (kon.) | Bohemians B – Admira Praha 2:3 (kon.) | Plzeň B – Robstav 2:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:3 (0:1)
FK Admira Praha
Neděle 19.05.2024, 10:15 • Čechie Uhříněves, Praha • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Od začátku zápasu byli nebezpečnější hosté. Z prvního protiútoku ihned skóre otevřel Záruba. Ve zbytku poločase se nic moc nedělo. největší šanci úvodního poločasu zahodil Pomahač, který byl sám před brankou.

Do 2. poločasu vstoupili lépe domácí. Úplně sám na zadní tyči byl po jednom z centrů Lehovec a srovnal skóre. O několik minut později krásnou střelou poslal opět hosty do vedení Fric. Lehovec však potvrdil, že mu role na zadní tyči svědčí a znovu uklidil míč do sítě. Konečné skóre uzavřel v anstaveném čase Marek a vystřelil 3 body pro Admiru. (12:21:13)

90+6

90+6
    Rohový kop Bohemians končí v náručí Kellera a víc se už nestane.

90+4
    \zdržováním u rohového praporku hostům hatí ofsajd.

90+3
    Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 B (Janovský).

90+2
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B:
    ze hřiště odchází Skořepa, přichází Kachur.

Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Burýšek, přichází Polívka.
    90+1. MAREK - 2:3

90+1
    Admira právě vstřelila branku!
    Mezi stopery se ocitl zcela volný PETR MAREK, převzal míč a ranou na zadní tyč nedal Šimanovi žádnou šanci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Zahálka).

90
    Roh byl odvrácen domácími obránci do bezpečí.

89
    Přízemní centr Horáka Muller poslal na rohový kop.

89
    Snahu Bohemians o vítězný gól kazí útočný faul.

88
    Centrovaný míč Horáka skončil až za brankovou čarou.

86
    Gólu však předcházel útočný faul a rozhodčí gól neuznává.

85
    Zahálka se ujal rozehrávky a po jeho centru skončil míč za brankou. Autorem branky je MICHAL FRIC