Chlumec n/C – Liberec B 1:6 (kon.) | Brozany – Hr. Králové B 1:1 (kon.) | Zápy – Pardubice B 6:0 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
1:6 (0:5)
Slovan Liberec B
Neděle 19.05.2024, 10:15 • Městský fotbalový stadion Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 27. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (12:12:36)

Máme za sebou utkání 27. kola ČFL (B), ve kterém domácí FK Chlumec nad Cidlinou vysoko prohrál nad Slovanem Liberec B 1:6.
    Už ve 4. minutě se prosadil Kok. O pět minut později se prosadil Hudák. Ve 21. minutě utekl obraně Chlumce Lupoměský a stav byl 3:0. Domácí sice provedli dvojí střídání, ale na hře se nic nezměnilo. V minutě 39. přidal svůj druhý gól Kok a ve 42. minutě svůj druhý gól přidal i Hudák a dokonal tak poločasového Búra.
    Do druhé půle provedli domácí další změny, ale byl to Olaf Kok, který v minutě 58. dokonal hattrick. Domácí pak symbolicky snížili v minutě 80. po chybě v obraně.

90+2

90+2
    Hra už se jen dohrává a ani jeden z týmů nemá chuť útočit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí hráči se snažili ohrozit bránu. V cestě jim však stála dobře postavená obrana Liberece B, která jejich střelu zblokovala.

86
    Po nepřesné střele domácích bude hra pokračovat odkopem od hostující brány.

84
    Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.

84
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

82
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
    80. VANÍČEK - 1:6

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ VANÍČEK, asistoval mu Tomáš Bastin!!!
    Po chybné rozehrávce brankáře Vaníčka se míč odrazil k Bastinovi, který přihrál míč ONDŘEJI VANÍČKOVI, jenž na dvakrát propálil brankáře Hasalíka.

78
    Hostující hráči se již nikam neženou. Kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně Chlumce.

75
    Hostující Varfolomeev si nabíhal na nádhernou přihrávku, ale k zakončení mu scházel krok. Míč tak poletěl až do zámezí.

74
    Střídání v týmu Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Kok, přichází Málek,
    ze hřiště odchází Hudák, přichází Meskhi.

73
    Domácí Vaniček surově zasáhl protihráče a vidí za to žlutou kartu.

73
    Domácí Kopáč si naběhl na dobře zahraný volný přímý kop a hlavičkou prověřil gólmana hostí.

72
    Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

69
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Chlumce.

67
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop.

66
    Hra už je v plném proudu. Rozehrávku mají domácí.

64
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal po souboji ležet domácí Veselka.

61
    ze hřiště odchází Kocka, přichází Bartoš,
    ze hřiště odchází Lupoměský, přichází Horňáček,
    ze hřiště odchází Winkler, přichází Šolc.
    58. KOK - 0:6

58
    Liberec B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je OLAF KOK!!!
    Po dobré práci obrany Liberce B se k míči dostal Kocka, který vyslal do úniku Hudáka, jenž vyslal výborný centr přímo na nohu OLAFA KOKA, která propálil brankáře a završil hattrick.

56
    Hra domácího celku je velmi křečovitá, což dokázala i kombinace, ve které si hráči nedokázali přesně přihrát na několik metrů.

54
    Hostující hráči drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním kolem půlící čáry.

52
    Hostující Lexa se provinil útočným faulem a zhatil celé útočné snažení hostí.

50
    Hostující hráči budou mít k dispozici výhodu dlouhého autového vhazování poblíž šestnáctky hostí.

49
    Domácí mají k dispozici rohový kop.

48
    Domácí Finěk si po dobré kombinaci navedl míč na střed a vypálil. Jenže trefil míč tak špatně, že bránu netrefil tak o třicet metrů.

46
    Hned v úvodu budou hosté zahrávat volný přímý kop.

46
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou:
    ze hřiště odchází Strasser, přichází Rudavskyi.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:18.

Máme za sebou první poločas, po kterém hostující Slovan Liberec B jasně vede 0:5.
    Do utkání hosté velmi dobře vstoupili, když se hned ve 4. minutě prosadil Kok. O pět minut bylo skóre 2:0, když se po skvělé akci Koka prosadil Hudák. V minutě 21. Lupoměský utekl malátné obraně Chlumce a překonal brankáře Ordelta. Domácí provedli dvojí střídání, avšak ničemu to nepomohlo. Ve 39. minutě zvýšil Olaf Kok na 4:0 a o tři minuty později přidal Hudák svou druhou branku v utkání. Domácí hráči měli pouhé náznaky, ale k velkému ohrožení brány nedošlo.

45+2

45+1
    Vojtěch Řezníček nepříjemně sestřelil hráče Liberce a zaslouženě vidí žlutou kartu.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec prvního poločasu.

44
    Hostující Wydrzynski si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
    42. HUDÁK - 0:5

42
    Autorem branky je JAKUB HUDÁK!!!
    Po dobrém zapracování obrany se míč po sérii přihrávek dostal až k JAKUBU HUDÁKOVI, který svým únikem utekl obraně Chlumce, zasekl si a propálil brankáře Ordelta. Ten z jeho střelou nemohl nic dělat a už po páté za první půli lovil míč ze sítě.

41
    39. KOK - 0:4

39
    Autorem branky je OLAF KOK, asistoval mu Lukáš Kocka!!!
    Po dobré práci obrany a výborné kombinaci byl do úniku vyslán Lukáš Kocka, který zasekl míč a přihrál jej OLAFU KOKOVI. Tem z hranice vápna vystřelil. Brankář Ordelt se asi trochu červená, neboť střela letěla po zemi doprostřed.

37
    Hra ztratila potřebnou rychlost. Hráči jen kombinují s míčem a hra je prolínaná spoustou faulů a nepřesností.

35
    S rohovým kopem si obrana Liberce B poradila.

34
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

33
    Domácí hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na možnost průniku obranou hostí.

31
    Olaf Kok fantastickou přihrávkou našel ve vápně Wydrzynskiho. Toho však ale zradilo zpracování, a proto obrana Chlumce stačila zasáhnout.

29
    K dobré střele se z hranice vápna dostal Řezníček, který si naběhl na odražený míč po rohovém kopu a vypálil. Jeho pokus jen těsně minul bránu hostí.

29

27
    ze hřiště odchází Čáp, přichází Hájek,
    ze hřiště odchází Zeman, přichází Ludvík.

25
    Hosté mají k dispozici velmi nadějnou standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

24
    Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Lexa. Brankář Ordelt předvedl skvělý zákrok.

23
    21. LUPOMĚSKÝ - 0:3

21
    Autorem branky je PETR LUPOMĚSKÝ, asistoval mu Olaf Kok!!!
    Po výborné práci Varfolomeeva, který vypíchl v hloubi obranné poloviny míč, nahrál jej Kokovi, který skvělou přihrávkou vyslal do úniku PETRA LUPOMĚSKÉHO, který tváří v tvář brankáři Ordeltovi uspěl. Domácí tak již prohrávají 0:3.

20
    Centr z lajny se vůbec nepovedl Lexovi a tak brankář Ordelt neměl problém jeho přihrávku lapit.

19
    Po sražené přihrávce od Winklera budou hosté zahrávat první rohový kop utkání.

18
    Hostující hráči budou zahrávat volný přímý kop.

17
    Hostující Lupoměský si teďka neporozuměl se svými spoluhráči a poslal přihrávku do míst, kde se nikdo nenacházel. Lehkou chybou tak Liberec přichází o míč.

15
    Velmi dobrou příležitost si vypracoval hostující Lupoměský, který si navedl míč na hranici vápna a nebezpečně vypálil. Jeho dobře mířená střela však skončila těsně vedle, a i proto zůstává stav nadále 0:2.

13
    Nadějnou akci rozjel po křídle Zeman, nacentroval míč na hranici vápna, kde si ho našel Kopáč. Jeho pokus z první však byl hrubě nepřesný, když skončil dobrých pár desítek metrů za bránou.

12
    Čáp se dostal z ničeho nic ke střele, ale jeho pokus brankář Hasalík bez problémů chytá.

10
    Opaření domácí hráči jsou stále pod tlakem a hráči Liberce B se snaží o třetí branku.
    8. HUDÁK - 0:2

8
    Autorem branky je JAKUB HUDÁK, asistoval mu Olaf Kok!!!
    Po dobré práci obrany a krásné průnikové přihrávce se za obranou objevil Olaf Kok, který před gólmanem přihrál míč ještě na nohu JAKUBA HUDÁKA, který již doklepl míč do sítě.

7
    Velkou šanci měl na své hlavě hostující kapitán Winkler, který si naběhl na skvělý centr z lajny a jen těsně minul. Brankář Ordelt se jen ohlédl.

6
    Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na možnost jít v před.
    4. KOK - 0:1

4
    Po chybně rozehraném autovém vhazování se k rychlému brejku vydali hosté. Po sérii přihrávek se míč dostal k Kockovi, který našel skvěle Koka a ten se již nemýlil. Z hranice vápna zavěsil a hosté vedou 1:0.

3

2
    K první střele dnešního utkání se dostal domácí Zeman, ale jeho pokus těsně minul bránu.

1
    Hned v úvodu se k centru dostal Varfolomeev, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.

1

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Sestavy vypadají následovně:

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt (B) – Bastin, Čáp, Finěk, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Strasser, Vaníček, Veselka (C), Zeman
    Náhradníci: Brát (B) – Hájek, Labík, Ludvík, Rudavskyi
    Trenér: Tomáš Hrabík

Slovan Liberec B: Hasalík (B) – Hudák, Kocka, Kok, Kulha, Lehoczki, Lexa, Lupoměský, Varfolomeev, Winkler (C), Wydrzynski
    Náhradníci: Musil (B) – Bartoš, Horňáček, Málek, Meskhi, Netušil, Šolc
    Trenér: Jakub Harant

Rozhodčí: Kolátor – Flade, Krupka.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 27. kola ČFL (B), ve kterém domácí FK Chlumec nad Cidlinou přivítá Slovan Liberec B. Přeji Vám příjemnou zábavu.

V rámci 27. kola České fotbalové ligy (B) se mezi sebou utkají týmy FK Chlumec nad Cidlinou a Slovan Liberec B.

Domácí FK Chlumec nad Cidlinou:
    má na svém kontě po odehraném 26. kole celkem 33 bodů za 9 výher, 6 remíz a 11 porážek s pasivním skóre 44:46. Domácí hráči se tak nacházejí na 10. místě ligové tabulky. Na 16. Přepeře si drží solidní náskok 15ti bodů a vypadá to, že boj o záchranu se jim vyhne. Forma v posledních kolech není až tak dobrá, když získali pouhé 4 body ta 1 výhru a 1 remízu. V minulém kole vyhráli na hřišti Hradce Králové B 0:4.

To hostující Slovan Liberec B:
    je na tom po odehraném 26. kole o něco lépe. Na sém kontě má bodů 35 za 9 výher, 8 remíz a 9 porážek s positivním skóre 39:38. Hosté se tak nachází na místě 7. Forma v posledních pěti utkáních je dobrá, když získali 10 bodů za 3 výhry a 1 remízu. V minulém kole však padli na hřišti Kolína 5:0.

Utkání bude řídit pan Petr Kolátor, na čarách mu budou asistovat pánové Jens Flade a Pavel Krupka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Jan Janča

Branky: 80. Vaníček – 4. Kok, 8. Hudák, 21. Lupoměský, 39. Kok, 42. Hudák, 58. Kok

Karty:   45+1. Řezníček (CCN), 73. Vaníček (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt (B) – Bastin, Čáp (27. Hájek), Finěk, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Strasser (46. Rudavskyi), Vaníček, Veselka (C), Zeman (27. Ludvík)

Slovan Liberec B: Hasalík (B) – Hudák (74. Meskhi), Kocka (61. Bartoš), Kok (74. Málek), Kulha, Lehoczki, Lexa, Lupoměský (61. Horňáček), Varfolomeev, Winkler (C) (61. Šolc), Wydrzynski

Rozhodčí: Kolátor – Flade, Krupka