Chlumec n/C – Liberec B 1:6 (kon.) | Brozany – Hr. Králové B 1:1 (kon.) | Zápy – Pardubice B 6:0 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
1:6 (0:5)
Slovan Liberec B
Neděle 19.05.2024, 10:15 • Městský fotbalový stadion Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 27. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (12:12:36)

Máme za sebou utkání 27. kola ČFL (B), ve kterém domácí FK Chlumec nad Cidlinou vysoko prohrál nad Slovanem Liberec B 1:6.
    Už ve 4. minutě se prosadil Kok. O pět minut později se prosadil Hudák. Ve 21. minutě utekl obraně Chlumce Lupoměský a stav byl 3:0. Domácí sice provedli dvojí střídání, ale na hře se nic nezměnilo. V minutě 39. přidal svůj druhý gól Kok a ve 42. minutě svůj druhý gól přidal i Hudák a dokonal tak poločasového Búra.
    Do druhé půle provedli domácí další změny, ale byl to Olaf Kok, který v minutě 58. dokonal hattrick. Domácí pak symbolicky snížili v minutě 80. po chybě v obraně.

90+2

90+2
    Hra už se jen dohrává a ani jeden z týmů nemá chuť útočit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí hráči se snažili ohrozit bránu. V cestě jim však stála dobře postavená obrana Liberece B, která jejich střelu zblokovala.

86
    Po nepřesné střele domácích bude hra pokračovat odkopem od hostující brány.

84
    Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.

84
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

82
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
    80. VANÍČEK - 1:6

80
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ VANÍČEK, asistoval mu Tomáš Bastin!!!
    Po chybné rozehrávce brankáře Vaníčka se míč odrazil k Bastinovi, který přihrál míč ONDŘEJI VANÍČKOVI, jenž na dvakrát propálil brankáře Hasalíka.

78
    Hostující hráči se již nikam neženou. Kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně Chlumce.

75
    Hostující Varfolomeev si nabíhal na nádhernou přihrávku, ale k zakončení mu scházel krok. Míč tak poletěl až do zámezí.

74
    Střídání v týmu Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Kok, přichází Málek,
    ze hřiště odchází Hudák, přichází Meskhi.

73
    Domácí Vaniček surově zasáhl protihráče a vidí za to žlutou kartu.

73
    Domácí Kopáč si naběhl na dobře zahraný volný přímý kop a hlavičkou prověřil gólmana hostí.

72
    Domácí hráči budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

69
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Chlumce.

Jan Janča

Branky: 80. Vaníček – 4. Kok, 8. Hudák, 21. Lupoměský, 39. Kok, 42. Hudák, 58. Kok

Karty:   45+1. Řezníček (CCN), 73. Vaníček (CCN)

FK Chlumec nad Cidlinou: Ordelt (B) – Bastin, Čáp (27. Hájek), Finěk, Kopáč, Řezníček, Soukeník, Strasser (46. Rudavskyi), Vaníček, Veselka (C), Zeman (27. Ludvík)
    Náhradníci: Brát (B) – Hájek, Labík, Ludvík, Rudavskyi

Trenér: Tomáš Hrabík

Slovan Liberec B: Hasalík (B) – Hudák (74. Meskhi), Kocka (61. Bartoš), Kok (74. Málek), Kulha, Lehoczki, Lexa, Lupoměský (61. Horňáček), Varfolomeev, Winkler (C) (61. Šolc), Wydrzynski
    Náhradníci: Musil (B) – Bartoš, Horňáček, Málek, Meskhi, Netušil, Šolc

Trenér: Jakub Harant

Rozhodčí: Kolátor – Flade, Krupka