Vlašim – Žižkov 0:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
0:1 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Pátek 05.04.2024, 18:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Viktoria Žižkov vydržela bránit po celých 45 minut ve druhém poločase a ve Vlašimi vyhrála po šesti letech. Navíc díky třem bodům opustila sestupové pásmo a minimálně do víkendu poskočila na 13. místo. Jediným střelcem utkání se stal už v 8. minutě Sodoma. Vlašim naopak ztratila doma body s dalším outsiderem. (19:52:41)

90+4

90+3
    Navíc přichází útočný faul domácího týmu. Je už téměř jisté, že tři body putují do Prahy.

90+2
    Onije vyslal do vápna další centr. I tato hlavička ale skončí mimo ohrožení Bajzy.

90+1
    Vlašim navíc musí začít od Vágnera. Žižkov je blízko prvním třem bodům po měsíci

90
    Poslední minuta utkán a hraje se u rohového praporku hostů.

89
    Jedna z posledních šancí domácího celku. Po hlavičce z rohového kopu míří míč nad břevno.

88
    Vlašimi čas utíká. Poslední minuty se navíc sama vyhání z útočné poloviny.

86
    Beran je jeden z mála domácích, který se snaží něco vymyslet. Nakonec se dopustil útočného faul. Následný gól Vlašimi tak logicky nemůže být uznán.

85
    Žižkov se soustředí jen defenzivu. Vlašim hraje do plných a v její hře se začíná objevovat křeč.

82
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Martin Šubert, přichází Erik Biegon.

80
    Beran se krásně uvolnil a zpětnou přihrávkou hledal pod sebe hledal někoho. Vápno bylo ale plné hráčů Žižkova.

79
    Centr za obranu v podání Bredy pouze dokumentoval aktuální situaci. Míč skončil až v ochranné síti.

77
    Dlouhé obléhání domácích zakončil až Onije. Těžko říct, zda se mělo jednat o centr či střelu, nicméně Bajza našel míč v rukavicích.

74
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Jiří Sodoma, přichází Adam Toula,
    ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází Bernardo Rosa.

74
    ze hřiště odchází Petr Kurka, přichází Libor Pernica.

73
    Pro centr Onijeho si došel Bajza a Žižkov si může oddychnout. Navíc přišel lob, který skončil za domácí brankou a Vlašim bude střídat.

71
    Vlašim je bídná ve finální fázi, kdy chce sice vymyslet překvapivou přihrávku, jenomže neví, kde má hráče.

70
    Muleme dlouho zaměstnával obranu Vlašimi, až nakonec započal kombinaci, na jejímž konci byl odkop domácí obrany.