Pardubice B – Kolín 0:4 (kon.) | Přepeře – Jablonec B 3:1 (kon.) | Brozany – Chlumec n/C 1:0 (kon.)
Teplice B – Hr. Králové B 2:3 (kon.) | Velvary – Ml. Boleslav B 3:3 (kon.) | Ústí n. L. – Živanice 3:0 (kon.)
FK Pardubice B
0:4 (0:2)
SK Sparta Kolín
Sobota 01.06.2024, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • Česká fotbalová liga (B) • 29. kolo

Tohle by bylo z dnešního utkání vše, děkujeme za pozornost. (12:11:23)

Dnešní utkání sledovalo 105 diváků.

Máme za sebou konec dnešního utkání mezi Pardubicemi B a Kolínem, ve kterém zvítězil 0:4 Kolín. V 18. minutě šli hosté do vedení po brance Dominika Veselého. Tentýž hráč také vstřelil následující branku, která padla po pokutovém kopu ve 43. minutě. Utkání částečně ovlivnila i červená karta, kterou obdržel Ondřej Sedláček. Ve druhém poločase poté v 53. minutě navýšil skóre utkání na 0:3 Marek Soukup. V 75. minutě se poté prosadil David Beránek. Kolín si tak z Pardubic odváží 3 body po výhře 0:4.

90

88
    Pavel Topolský se dostal k zakončení zhruba z hranice pokutového území, mířil na bližší tyč, ale jeho rána skončila na boční síti.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Daniel Pandula, přichází Pavel Topolský.

84
    ze hřiště odchází Štěpán Machů, přichází Vojtěch Paták.

82
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází David Šnajdr, přichází David Koděra.

82
    Další velká šance Pardubic, kdy Martin Prokeš vyslal přihrávkou do běhu Štěpána Miláčka, který uvnitř šestnáctky vystřelil na bránu, ale opět předvedl výborný zákrok Tůma.

80
    Štěpán Miláček obdržel přihrávku do běhu od svého spoluhráče, běžel úplně sám po levé straně hřiště. Následně pronikl do šestnáctky, kde se dostal ke střele, která však byla zblokována Tůmou na rohový kop.

77
    Dominik Veselý se dostal k zakončení po rohovém kopu, ale jeho rána byla velmi nepřesná.
    75. David BERÁNEK - 0:4

75
    Kolín právě vstřelil branku!
    David Šnajdr přihrával pod sebe do pokutového území Pardubic, kde míč vyrazil Šimůnek. Míč se však dostal přímo na kopačky volného DAVIDA BERÁNKA, který pouze dorážel míč do odkryté části domácí brány. Kolín jde do vedení 0:4.

71
    ze hřiště odchází David Breda, přichází Daniel Jaroš,
    ze hřiště odchází Michal Snížek, přichází David Beránek.

69
    Miláček vyslal krásnou přihrávku do běhu Prokešovi, který si však s míčem uvnitř šestnáctky hostů neporadil a o míč přišel.

67
    Pavel Čapek se dopustil útočného faulu na polovině Pardubic.

66
    Na míči jsou nyní aktivnější hosté, kteří kombinují na polovině soupeře a snaží si vytvářet šance.

62
    Aktuálně na hrací ploše nevidíme příliš šancí obou celků, čemuž vůbec nepřispívá dnešní deštivé počasí zde v Pardubicích.