Litoměřice – Zlín 2:0 (kon.) | Vsetín – Jihlava 5:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:0 (0:0, 0:0, 2:0) Stav série: 1:0
Berani Zlín
Úterý 19.03.2024, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • Semifinále

Je konec! Stadion vítězí v prvním semifinálovém zápase 2:0 a ujímá se vedení. Na první gól si diváci v Kalich Areně museli počkat až do 49. minuty kdy téměř vyprodaný stadion rozradostnil Petr Ton. Druhou branku domácích vstřelil v 53. minutě. Zásadní postavou prvního zápase byl Oldřích Cichoň, který pochytal všechny střely Zlína. (19:49:12)

59:40
    Zakázané uvolnění domácích.

59:34
    Po střele Novotného od modré Cichoně atakoval jeden z hostujících hráčů. Kotouč sice mířil do branky, ale už dávno po odpískání.

59:26
    Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

59:26
    Krutil ve středním pásmu poslal na mantinel Sedláka a je vyloučen na dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

59:09
    Zlín to ještě zkouší v šesti!

58:43
    Holík se dostal k dorážce, ale Cichoň puk vyrazil.

57:46
    Svoboda byl úplně sám před brankou, ale Huf vytasil hokejku a puk mu vypíchl.

56:49
    Paukku v útočném pásmu sestřelil kolenem Bendu. Finskému útočníkovi ve službách Zlína se to sice nelíbí, ale rozhodčí nekompromisně udělují trest na pět minut plus do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Denis Kindl.

56:29
    Domácí už se příliš nikam nehrnou a odpalují puky do středního pásma.

Dnešní utkání sleduje 1650 diváků.

55:04
    Langovu střelu z pravého kruhu zblokoval jeden z domácích hráčů a domácí vyhazují do středního pásma. Následnou akci Beranů zastavuje akci.

54:17
    Komerční přestávka.
    52:44 Filip KUŤÁK - 2:0

52:44
    5/5
    Litoměřice právě vstřelily branku! Stadion jde do vedení o dvě branky! Ton krásně našel před brankou FILIPA KUŤÁKA, který si přehodil puk do bekhendu a zasunul kotouč za beton hostujícího gólmana. Asistence: Petr Ton a Oldřich Cichoň.
    Kuťák F., Ton P., Pavlák D., Černohorský J., Svoboda P.
    Sedláček P., Salonen A., Riedl V., Köhler B., Gago M.

52:00
    Kindlovu ukrytou střelu od modré Cichoň vyrazil do rohu.
    48:57 Petr TON - 1:0

48:57
    5/5
    Litoměřice právě vstřelily branku! Stadion jde v prvním zápase série do vedení! Puk se dostal na modrou k Tůmovi, který se nerozpakoval a vyslal střelu na branku, kterou ještě ztečoval PETR TON a puk skončil za bezmocným hostujícím brankářem. Asistence: Jakub Tůma a Přemysl Svoboda.
    Ton P., Tůma J., Svoboda P., Kuťák F., Jebavý J.
    Čáp Z., Novák M., Sedlák Z., Warg S., Kindl D.