Zlín – Litoměřice 2:0 (kon.)
Berani Zlín
2:0 (0:0, 2:0, 0:0) Stav série: 3:3
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 28.03.2024, 17:30 • Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky • Chance liga • Semifinále

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:56:23)

Střely na branku: 21 – 13

Je dobojováno. Zlínští utekli hrobníkovi z lopaty a po výsledku 2:0 srovnávají stav sérii na 3:3 a vynutili si tak rozhodující sedmý duel, který se odehraje v sobotu v litoměřické Kalich aréně. Oba celky tak k postupu do finále mají stejně blízko, jako i daleko.

59:53
    Zakázané uvolnění Zlína stěhuje hru před Daniela Hufa, kde e bude vhazovat po jeho pravé ruce.

59:24
    A další výhoz kotouče a domácí už to zřejmě zvládnou. Ještě se rodí akce na hostující straně, tu po chvilce zastavují beci Zlína a znovu posílají puk ven.

58:38
    Hosté se usadili v pásmu Zlína, ale soupeř bleskově vyhodil kotouč ven tak, aby z toho nebyl icing.

58:06
    Bedřich Köhler střílel na prázdnou branku soupeře a mohl definitivně rozhodnout, ale trefil pouze tyč!

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

57:25
    Hosté jsou v šesti hráčích a bez brankáře a drží útočnou třetinu.

56:41
    Domácí vyhazují puky šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění a nyní jdou ještě rychle střídat.

55:45
    Domácí drží puk daleko od Hufovy branky a sám se snaží před Cichoněm navýšit náskok. Ovšem obrana Litoměřic byla pozorná a nic takového nedovolila.

54:44
    Denis Kindl, ač byl tísněn soupeřem, dojel k bližší tyči, ale nedokázal překonat hostujícího brankáře. Cichoň tak mohl být v klidu.

54:21
    Další zákrok Daniela Hufa, který zlikvidoval pokus soupeře a kryje puk. Hra je přerušena a následuje poslední komerční přestávka základní hrací doby.

53:21
    Petr Holík se natlačil do prostoru mezi kruhy a hned na to střílel, ale svůj druhý gól v utkání nepřidal i díky dalšímu zákroku Oldřicha Cichoně.

52:25
    Necelých osm minut do konce třetí třetiny a domácí stále vedou rozdílem dvou branek. Hosté buší na zlínská vrata, ale zatím se jim nedaří dostat se na kontaktní gól.

51:16
    Další menší zlínský tlak, hosté ho ustáli, nicméně se nedokázali osvobodit vyhozením touše do středního pásma a pokračuje tak akce Beranů.

50:23
    Mikko Salmio z otočky u brankoviště hostů vystřelil, ale Oldřich Cichoň vše dobře viděl a zakročil. Následně pak znovu otáčejí hru před zlínskou branku kališníci.