IHC Přerov – Devils Zlín 4:9 (kon.) | Brno – HC Boskovice 11:1 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Hořovice 8:6 (kon.)
IHC Přerov – Kanci Uh. Brod 6:5 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Černošice 12:5 (kon.) | IHC Prague Rats – Roller Storm 3:6 (kon.)
konec
IHC Night Birds Přerov
4:9 (3:7, 1:2)
IHC Devils Zlín
Sobota 08.06.2024, 11:00 • ZS Přerov • STILMAT extraliga inline hokeje
Partner:
   
  Zatímco v prvním poločase padlo hned deset branek, druhé dějství bylo na góly podstatně chudší. Zlín ho vyhrál poměrem 2:1 a celkově na Přerov vyzrál na jeho půdě 9:4. Devils se tak dostávají na čtrnáct bodů a v tabulce střídají právě Night Birds na druhém místě. Přerované mají však ještě k dobru odpolední zápas proti Uherskému Brodu, díky němuž si druhou příčku mohou vzít zpět. (12:10:30)
   
  Konec zápasu.
   
  39:24
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Ještě přichází kosmetická úprava výsledku v podání Přerova, který využívá přesilovku. Po nahrávce Mikuláše Zbořila zakončil mimo dosah lapačky natahujícího se Michala Kořénka DANIEL INDRÁK, který tak skóruje podruhé v utkání. Asistence: Mikuláš Zbořil.
   
  38:49
  Michalu Kořénkovi tento zápas skutečně sedl. V přesilovce měl slušnou příležitost Adam Holík, Kořének jej však po rychlém přesunu k pravé tyči hbitým máchnutím lapačkou vychytal.
   
  38:15
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  R. Hrazdira – 1,5MIN, sekání.
   
  38:15
  Daniel Indrák si nachystal puk na střelu zápěstím z pravého kruhu a mířil mezi vyrážečku a tělo Michala Kořénka. Hostující brankář nicméně na letící puk dokázal rychle zareagovat a v pokleku ho za svá záda do sítě nepropustil.
   
  36:25
  Na konci vlastního oslabení ujel hráčům Devils Adam Holík, atakovaný ale nedokázal zvednout kotouč nad Michala Kořénka do sítě. Domácí Daniel Indrák se právě nyní vrací z trestné lavice do hry, přesilovka Zlína je pryč.
   
  35:47
  Z pravého kruhu vypálil z voleje Lukáš Chludil, domácí branku ale minul.
   
  34:55
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov:
  Indrák – 1,5MIN, hrubost.
   
  34:42
  Územní převahu má sice momentálně Přerov, výrazné šance si však vytvářet nedokáže. Zlínští Devils v pohodě brání své pohodlné vedení.
   
  33:09
  Adam Holík měl před sebou prázdnou zlínskou bránu, kotouč ale netrefil vůbec ideálně a puk pouze rozduněl zadní mantinel.
   
  31:07
  Devils právě vstřelili branku!
  Naopak Devils trestají přerovská zaváhání v obraně a podruhé v řadě během druhého poločasu (a celkově potřetí) skórují ze samostatného úniku. MARTIN HOLBA si zprava najel před Robina Šejbu a pak zakončil k levé tyči jeho branky. Asistence: David Hrazdira.
   
  30:44
  Přerov se stále snaží s nepříznivým vývojem zápasu na své půdě něco udělat, kotouče mu však přeskakují hokejky. Když už se Night Birds dostanou do šance, zasáhne v dobré formě chytající Michal Kořének.
   
  29:03
  Jan Ramert je zpátky ve hře, Zlín dlouhé oslabení přečkal bez úhony a ještě dokázal navýšit své vedení.
   
  28:04
  Devils právě vstřelili branku!
  Michal Kořének předvedl další tři skvělé zákroky, kterými udržel čtyřbrankové vedení svého týmu. Přerov mohou nevyužité možnosti mrzet. O to víc, že David Hrazdira pak ve vlastním oslabení našel za domácí obranou nepokrytého TOMÁŠE PAVLŮSKA, který vystřelil přesně do levého horního rohu přerovské branky, nad vyrážečku Robina Šejby. Asistence: David Hrazdira.
   
  27:10
  Na konci přesilovkové kombinace Přerova stál na pravém kruhu Karel Plášek. Michal Kořének se proti jeho ráně z první dokázal včas přesunout a kotouč poslal do ochranné sítě.
   
  26:47
  David Svozil si v dlouhé přesilovce najel zprava mezi kruhy, tam ale promáchl a Michal Kořének tak zasahovat nemusel.
   
  26:03
  Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín:
  Ramert – 1,5MIN, sekání + 1,5MIN, nesportovní chování.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 8. Hradil (Plášek), 15. Indrák, 18. Hradil (Zbořil, T. Hanák), 40. Indrák (Zbořil) – 2. Šindelek (Kořének), 4. R. Hrazdira (Jurík), 10. Chludil (Šindelek), 11. Šindelek (Holba), 12. Pavlůsek (D. Hrazdira), 12. R. Hrazdira (Hamrla), 15. R. Hrazdira (Chludil), 29. Pavlůsek (D. Hrazdira), 32. Holba (D. Hrazdira)


  IHC Night Birds Přerov: Šejba – Svozil, Zbořil (C), Holík, T. Hanák – Hradil, Indrák (A), P. Hanák, Pekař, Plášek (A)
  Trenér: David Podepřel

  IHC Devils Zlín: Kořének (A) – Šindelek, Hamrla, Jurík, D. Hrazdira (C) – Pavlůsek (A), Chludil, Holba, R. Hrazdira, Ramert
  Trenér: Marek Chludil

  Rozhodčí: Lerch, Obadal

  Diváci: 88
  bahis siteleri