Florida – Calgary 5:1 (kon.) | San Jose – Ottawa 2:1 (kon.) | Montreal – Toronto 2:3 (kon.)
Washington – Chicago 4:1 (kon.) | Tampa – Philadelphia 7:0 (kon.) | NY Rangers – St. Louis 4:0 (kon.)
Vancouver – Winnipeg 5:0 (kon.) | Vegas – Detroit 5:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 1:4 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 0:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Calgary 7:2 (kon.)
Chicago – Arizona 7:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 10.03.2024, 01:15 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (03:58:00)

3. Anthony Duclair (TBL) 1+1

Je za námi utkání mezi Tampou a Philadelphií, které dopadlo jednoznačně pro domácí celek. Blesky už v úvodu vstřelily čtyři branky a následně duel kontrolovaly. Letci se v celém zápase nezmohli prakticky na nic a výsledek 7:0 průběhu odpovídá.

59:04
    Probíhá poslední minuta tohoto utkání. Závěr si domácí fanoušci skutečně užívají.

58:36
    Morgan Frost se šikovně dostal do střelecké pozice, jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě.

58:01
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
    Michael Eyssimont – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Cam Atkinson – 5 min., bitka.

57:43
    Tampa drží kotouč v útočném pásmu, ale Philadelphia v tento moment brání docela pečlivě.

57:06
    Puk nabral na bekhend Marc Staal a následně jej nahodil na zadní mantinel. Jeho spoluhráči vystřídali.

56:36
    Scott Laughton nepřesně nahazoval kotouč od modré čáry. Andrej Vasilevskij zakročit nemusel.

55:42
    Teď se hosté snažili kombinovat v útočném pásmu, ale přesní nebyli. Zápas se jen dohrává.

55:04
    Nicolas Deslauriers jen posunul puk za bránu Tampy. Letci už ani nemají protihru.

54:12
    Travis Sanheim drží kotouč ve vlastní obranné třetině. Za chvíli se pokusí založit útočnou akci.

53:40
    Teď se ani jedno mužstvo pořádně neusadilo v útočné třetině, což samozřejmě Tampu tolik mrzet nemusí.

52:48
    Darren Raddysh soupeři u mantinelu nedopřál ani kousek prostoru, skvělá práce domácího beka.

52:22

52:03
    Seanu Couturierovi přihrávka do strany nevyšla, defenzíva domácích zareagovala skvěle.

51:31
    Letci nyní neudrželi kotouč v útočném pásmu. Je na nich vidět, že se v tomto duelu trápí.

51:00
    Anthony Cirelli zahrozil rychlou střelou v oslabení, jenže Felix Sandström vykopl svůj levý beton.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 2. Hedman (Kučerov, D. Raddysh), 6. Paul (Duclair, D. Raddysh), 10. Sheary (D. Raddysh), 11. Point (Stamkos, Hedman), 36. Duclair (Stamkos), 48. Hedman (Point, D. Raddysh), 49. Hagel (D. Raddysh, Eyssimont)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – D. Raddysh, Hedman (A), Černák, Perbix, Dumba, H. Fleury – Kučerov (A), Point, Hagel – Duclair, Cirelli, Stamkos (C) – Sheary, Paul, Eyssimont – Watson, Glendening, Motte.
    Trenér: Jon Cooper

Philadelphia Flyers: Ersson (11. Sandström) – Johnson, York, Sanheim, M. Staal, Attard – Konecny (A), Couturier (C), Foerster – Tippett, Laughton (A), Farabee – Hathaway, Poehling, N. Cates – Atkinson, Frost, Deslauriers – Gurjanov.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: McCauley, Schrader – Berg, Kelly

Diváci: 19 092