Letňany – Chomutov 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 3:4 (kon.)
Příbram – Tábor 0:3 (kon.)
HC Baník Příbram
0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Stav série: 1:1
HC Tábor
Pondělí 25.03.2024, 18:352. liga • Čtvrtfinále

Zápas končí vítězstvím táborského celku 3:0, který tak srovnává stav čtvrtfinálové série na 1:1. Jihočeši byli o něco lepší celek a zaslouženě vyrovnali sérii, která pokračuje ve středu v Táboře. Děkujeme za pozornost. (20:56:28)

59:48
    Zadražil ujel do úniku, který zkusil proměnit blafákem. Jiroušek to ale přečetl a podržel svůj tým!

59:31
    Saňa pálil od modré, Žajdlík puk vyrazil do rohu kluziště.

59:17
    Vyloučení v týmu HC Tábor:
    Petr Zíb – 2 min., podrážení.

59:00
    A už tu máme poslední minutu třetí třetiny. Při současném stavu to bude také poslední minuta zápasu.

58:29
    Jihočeši teď zkušeně drží puk a kontrolují závěr zápasu.

58:03
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Puk je aktuálně v útočném pásmu Tábora.

57:32
    Bednařík je zpět na ledě, pokračuje se v plném počtu.

57:04
    Jiroušek po střele z pravé strany chytá puk a přerušuje hru. Sudí musí opět uklidňovat emoce před brankou.

56:37
    Příbram vyhazuje a spěchá za kotoučem. Tábor je na puku méně, i když hraje přesilovku.

56:02
    Příbram se sympaticky nevzdává a i ve čtyřech dokázala soupeře zatlačit. Střela končí ale vedle.

55:32
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
    Lukáš Bednařík – 2 min., sekání. Domácí hráč oslabuje svůj tým a troufám si tvrdit, že je definitivně rozhodnuto.

55:25
    Příbram pochopitelně hodně spěchá do ofenzivy, Tábor se snaží naopak jednoduše vyhazovat puky. Hraje se už 56. minuta zápasu. Baník už moc času na zvrat nemá.

54:02
    Jeden z hostí se dostal do malého úniku a zakončil těsně nad. Tohle mohlo být pro hosty už definitivní.

53:38
    A Suchánek už je také na ledě, Příbram ale pokračuje v tlaku.

53:26
    Hosté jsou ve čtyřech a nejhorší mají za sebou!

53:00
    Před brankou se po další střele strhla menší potyčka. Sudí vše rychle ale uklidňují.

52:40
    Domácí toho ale nevyužili a po zásahu Žajdlíka končí puk mimo kluziště.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 6. Severa (Milfait, Krliš), 24. Prášek (Zadražil, Nevšímal), 52. Hubata (Nevšímal, Žajdlík)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Jelínek, D. Zdeněk, Havlín, Rajgl, D. Krejčí, Saňa (A), Patzelt – Furch, Pětník, Bečvář – P. Svoboda I, Josefus, Mařík – Hasman, Pinkas, Kolda – P. Kafka (C), Gengel (A), Bednařík – Duchan.
    Trenér: Radek Bělohlav

HC Tábor: Žajdlík (Gába) – Hubata, Plášil, Jáchym, Suchánek (A), Hajič, K. Černý (A), Bouška – A. Zeman, Matušík (C), Šulek – Krliš, Milfait, Severa – J. Duda, Zadražil, Nevšímal – J. Bárta, Zíb, Prášek – Šimák.
    Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Zeliska, Hacaperka – Hradil, Teršíp