NY Islanders – New Jersey 0:4 (kon.) | Carolina – Toronto 2:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 5:3 (kon.)
Philadelphia – Florida 1:4 (kon.) | Arizona – Dallas 2:4 (kon.) | Anaheim – Tampa 2:3 (po pr.)
Seattle – Montreal 1:5 (kon.) | Calgary – Buffalo 1:4 (kon.)

Střely na bránu: 28 – 35 | Přesilová hra: 0/4 – 0/4 | Trestné minuty: 8 – 10

Hokejisté Dallasu dokázali zvítězit na ledě Arizony výsledkem 4:2. Domácím se podařilo dvakrát srovnat stav. Na úvodní trefu Jamieho Benna odpověděl v závěru první třetiny Clayton Keller. Ve druhé části šli Stars opět do vedení zásahem Tylera Seguina. Kojoti tentokrát na vyrovnání čekali až do 48. minuty, kdy se těsně po vypršení početní výhody Nick Bjugstad. Následně domácí nevyužili přesilovku 5 na 3 a za to přišel trest. Po nepovedené rozehrávce brankáře Ingrama se dostal ke střele Miro Heiskanen, který se trefil tvrdě a dostatečně přesně. Tečku za utkáním pak udělal v čase 58:30 gólem do opuštěné klece Matt Duchene.

59:49
    Jamie Benn minul z vlastního obranného pásma prázdnou branku. Pískáno zakázané uvolnění.

59:31
    Puk, který rozehrál Oettinger, tečoval do hlediště Ryan Suter. Domácí se domáhali vyloučení, ovšem to by musel obránce hostí kotouč sám odpálit. Za teč se netrestá.

59:14
    Zakázané uvolnění Dallasu. Kouč Tourigny opět povolává Ingrama na střídačku.
    58:30 Matt DUCHENE - 2:4

58:30
    5/6
    Dallas právě vstřelil branku!
    A je zřejmě jasno! Skvělou práci odvedl Tyler Seguin, který získal puk ve vlastním obranném pásmu u pravého mantinelu. Pak poslal dopředu MATTA DUCHENEA a ten od modré čáry trefil opuštěnou klec soupeře. Asistence: Tyler Seguin.
    Tanev C., Benn J., Lindell E., Seguin T., Duchene M.
    Schmaltz N., Keller C., Guenther D., Kerfoot A., Maccelli M., Cooley L.

58:18
    Teď už je branka Arizony prázdná! Kojoti už využili oddechový čas.

58:08
    Harley nahazuje puk za branku domácích. Tam hraje Ingram.

57:44
    Nyní se ale domácí marně snaží dostat s pukem zpátky do útočné třetiny a čas ubíhá.

56:54
    Domácí se usadili v útočném pásmu. Brzy můžeme čekat také odvolání gólmana.

56:04
    Zakázané uvolnění Dallasu. Domácí mají necelé čtyři minuty na to, aby alespoň vyrovnali.

55:45
    Connor Ingram nyní zastavil ránu Roopeho Hintze. Poslední reklamní pauza v tomto zápase.
    54:32 Miro HEISKANEN - 2:3

54:32
    5/5
    Hosté strhávají vedení na svou stranu! Chyby v rozehrávce se dopustil gólman Connor Ingram, který poslal puk jen k Mattovi Ducheneovi. Kotouč se pak přes Tylera Seguina dostal k MIROVI HEISKANENOVI a ten z vrcholu pravého kruhu vypálil k bližší tyčce – 2:3. Asistence: Tyler Seguin a Matt Duchene.
    Heiskanen M., Marchment M., Harley T., Seguin T., Duchene M.
    Kerfoot A., McBain J., Dermott T., Maccelli M., Moser J.

54:22
    Matt Duchene zavážel puk do útočného pásma, ovšem obránce Moser tam těsně před tím zatlačil Marchmenta. Pískáno tedy hostující postavení mimo hru. Čas na reklamní přestávku.

53:34
    Roope Hintz si vybruslil mezi kruhy, ale nepřekonal Ingrama, S pukem pak odjel do bezpečí Carcone.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Keller (Kesselring, Kerfoot), 48. Bjugstad (Crouse, L. Cooley) – 5. Benn (W. Johnston), 23. Seguin (R. Suter, Duchene), 55. Heiskanen (Seguin, Duchene), 59. Duchene (Seguin)

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Durzi, Moser, Kesselring, Välimäki, Crotty, Dermott – Schmaltz (A), Bjugstad, Keller (A) – Guenther, L. Cooley, Crouse (A) – Carcone, Kerfoot, O'Brien – Maccelli, McBain, Leonard.
    Trenér: André Tourigny

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Harley, C. Tanev, Lindell (A), Lundkvist, R. Suter – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Seguin (A), Duchene, Marchment – Stankoven, W. Johnston, Benn (C) – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Schlenker, McCauley – Smith, Hughes