Boston – Carolina 1:4 (kon.) | Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:0 (kon.)
Montreal – Philadelphia 9:3 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 3:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Colorado – Minnesota 5:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:1 (kon.) | Seattle – Arizona 5:0 (kon.)
San Jose – Calgary 2:3 (po pr.)
Florida Panthers
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Ottawa Senators
Středa 10.04.2024, 01:00 • Amerant Bank Arena, Sunrise • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (03:52:20)

3. Anton Lundell (FLA) 1+0

Florida potřetí v sezóně porazila Ottawu s čistým kontem. Vše důležité se stalo v první třetině. Po dvou bitkách Senators v oslabení doplatili na špatné střídání a Lundell dal díky brilantní přihrávce gólmana Stolarze vítězný gól. O necelé tři minuty později Korpisala překonal také Cousins a to bylo z gólového výčtu vše. Kanadský tým byl v některých pasážích aktivnější, ale proti vzorně bránícím Panterům si vypracoval minimum vážnějších šancí.

59:58

59:21
    Greig rozehrával za paty Pinta a Panthers ukořistili puk v mezikruží. Matthew Tkachuk ho nechal lépe postavenému Luostarinenovi a ten nechal vyniknout Korpisalův zásah lapačkou.

58:49
    Centr Barkova do předbrankového prostoru neprošel. Batherson přenechává puk ostatním a jede střídat.

58:04
    Po Reinhartově střele z levého kruhu zůstal puk hratelný, ovšem Tarasenko jej ze vzduchu za Korpisala nenapěchoval.

57:58
    Senators mají po nadějích. Brady Tkachuk švihl čepelí hokejky do obličeje Forslinga, kterému chtěl zabránit ve vyhození puku z obranného pásma.

57:38
    Matthew Tkachuk a Sam Bennet otravovali přípravnou fázi Ottawy a v okolí prázdné branky získali další sekundy navíc.

57:09
    Brady Tkachuk neuspěl z ostrého úhlu a pak ani z dorážky nepovedené střely Chychruna. Stolarz kotouč zakryl před Pintem.

56:45
    Senators to budou zkoušet v šesti. Korpisalo už odjel na střídačku.

56:13
    Joseph levou stranou dovezl puk do útočného pásma. Tam ho přenechával Greigovi a Stolarz musel střelu ze slotu vyrážet hokejkou.

55:36
    Nahazující Chychrun sázel na to, že clonící hráči vyvedou před Stolarzem nějakou paseku. Díky zásahu Rodriguese však domácí gólman nic neřešil.

55:03
    Tarasenko si nachystal střelu zpoza levého kruhu. S jejím umístěním to ale nebylo moc slavné a puk přistál na hrudi Korpisala.

54:39
    Lundell trefoval střílenou přihrávkou hůl Luostarinena. Ten byl zase zaparkovaný u Korpisala, ale Lotyš si i s touto tečí poradil.

54:38

54:36
    Luoastrinen obdržel od Bennetta puk do okolí brankoviště. Za obráncem se vytočil čelem ke Korpisalovi, ale zasunutí puku přes masivní výstroj bylo nad jeho síly.