Boston – Carolina 1:4 (kon.) | Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:0 (kon.)
Montreal – Philadelphia 9:3 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 3:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Colorado – Minnesota 5:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:1 (kon.) | Seattle – Arizona 5:0 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, hostující celek tento zápas vyhraje. V prodloužení po situaci dva na jednoho rozhodl KYLE CONNOR. Asistence: Mark Scheifele a Neal Pionk.
    Connor K., Scheifele M., Pionk N., Naměstnikov V.
    Stastney S., Evangelista L., Novak T.

61:30
    Mnoho šancí v prodloužení aktuálně k vidění není.

60:23
    Josh Morrissey se jako obránce dostal do střelecké pozice, ránu kryje brankář.

60:14
    Vladislav Naměstnikov se jako první hráč dostal ke střele v prodloužení, ale brankáře neprostřelil.

60:01

Stav zápasu je vyrovnaný, budeme sledovat prodloužení.

60:00

59:39
    Alexandre Carrier pálil bez přípravy, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře.

58:37
    Kiefer Sherwood to vzal na sebe, jeho pokus nebyl špatný, brankář ale dokázal zasáhnout.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:13
    Hostující brankář má na svém kontě další zákrok, poradil si se střelou, kterou vyslal Roman Josi.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je aktuálně vyrovnaný.

54:19
    Connor Hellebuyck si vybruslil před branku a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Thomas Novak.

52:58
    Juuse Saros si poradil se střelou soupeře, ránu od modré čáry tečoval bezprostředně před brankou Gabriel Vilardi.

52:30
    Nyní je stav zápasu vyrovnaný a sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí a střel na branku k vidění není.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Novak (Sherwood), 48. Stastney (Josi, Sherwood), 50. O'Reilly (Josi, Nyquist) – 7. Vilardi (Scheifele, Morrissey), 9. Scheifele (Toffoli), 13. DeMelo (M. Barron), 62. Connor (Scheifele, Pionk)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, A. Carrier, Stastney, L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Zucker, Sissons, Jankowski – Beauvillier, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, Samberg – Ehlers, Scheifele, Vilardi – Connor, Monahan, Perfetti – Toffoli, Lowry, Appleton – M. Barron, Naměstnikov, Iafallo.