Boston – Carolina 1:4 (kon.) | Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:0 (kon.)
Montreal – Philadelphia 9:3 (kon.) | New Jersey – Toronto 2:5 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Columbus 5:2 (kon.) | Dallas – Buffalo 3:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Colorado – Minnesota 5:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 3:1 (kon.) | Seattle – Arizona 5:0 (kon.)

59:30
    Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

59:20
    Dallas vyhodil kotouč do středního pásma.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetině.

58:25
    Buffalo hraje bez brankáře.

57:30
    Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat ve středním pásmu.

56:51
    Po dlouhé době registrujeme střelecký pokus, Tyson Jost minul branku.

54:58
    Jason Robertson pálil, Ukko-Pekka Luukkonen kryje jeho pokus. Komerční přestávka.

53:31
    Tyler Seguin pálil bez přípravy. Podle toho také jeho pokus nevypadal.

53:06
    Přesilovku nedokázalo Buffalo vypálit nebezpečnější pokus na branku soupeře. Početní výhoda končí.

51:43
    Zach Benson dokázal založit zajímavou akci v útočném pásmu, ale ke střele se tým zatím nedostal.

50:54
    Vyloučení v týmu Dallas Stars:
    Miro Heiskanen – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování, odpyká Logan Stankoven.

50:43
    Henri Jokiharju si vypracoval zajímavou šanci, ale jeho rána nebyla přesná.

50:27
    Komerční přestávka.

50:26
    Rasmus Dahlin mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, se kterou si dokázal snadno poradit brankář.

48:22
    Craig Smith – 2 min., hákování.

47:40
    Jake Oettinger byl připravený a dokázal si poradit s ránou, jejímž autorem je hostující Alex Tuch.

46:48
    Craig Smith vyslal dobrou ránu na branku, ale jeho pokus se od tyče odrazil zpět do hry.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. J. Robertson (Hintz), 24. W. Johnston, 26. Pavelski (C. Tanev, Harley) – 5. Tuch, 10. Dahlin (Power, Krebs)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, Harley, C. Tanev, Lindell, Lundkvist, R. Suter – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Seguin, Duchene, Marchment – Stankoven, W. Johnston, Benn – Steel, Cr. Smith, Faksa.
    Buffalo Sabres: Luukkonen (Comrie) – Dahlin, Power, Byram, Jokiharju, Bryson, Clifton – Peterka, T. Thompson, Tuch – Benson, Cozens, Quinn – Greenway, Krebs, J. Skinner – Girgensons, Jost, Rousek.