St. Louis – Chicago 5:2 (kon.) | Edmonton – Vegas 5:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.)
St. Louis Blues
5:2 (4:0, 0:1, 1:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 11.04.2024, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Hezký zbytek dne a mějte se fajn. (04:46:34)

3. Zack Bolduc (STL) 1+1

Ve třetí části padly už jen dva góly. V 51. minutě se trefil Thomas, který skóroval střelou ze slotu, kam mu nabil Schenn a Söderblom byl bez šance na zákrok. Chicago pak snížilo v 57. minutě zásluhou Slaggerta, který uspěl z mezikruží po přihrávce Donata, který se protáhl podél mantinelu, a pak naservíroval kotouč právě Slaggertovi a prosadil se tak čtvrtý útok Chicaga. St. Louis bylo v celém utkání lepším celkem, i když Chicago ve druhé a třetí části více střílelo, ale k výhře mu to nestačilo.

5/5
    Chicago právě vstřelilo branku! Chicago se dočkalo snížení! V dobrém světle se ukázal čtvrtý útok. Donato se po nahrávce Entwistleho protáhl podél mantinelu, a pak nabil do mezikruží LANDONU SLAGGERTOVI, který rychlou ranou ze slotu prostřelil Hofera. Asistence: Ryan Donato a Mackenzie Entwistle.
    Slaggert L., Donato R., Entwistle M., Jones S., Vlasic A.
    Toropčenko A., Kapanen K., Kessel M., Parayko C., Bolduc Z.

56:05
    Ránu Athanasioua z pravého kruhu zblokoval Walker.

55:56
    Walker z hrany pravého kruhu branku Söderbloma minul.

54:37
    Dickinson z vrcholu levého kruhu branku minul.

53:31
    Bedard z pravého kruhu minul branku.

51:30
    Blais střelou od modré čáry Söderbloma nepřekonal a ten jeho ránu vyrazil.

5/5
    St. Louis právě vstřelilo branku! Domácí zase vedou o čtyři góly. ROBERT THOMAS uspěl střelou ze slotu, kam mu puk nabil Schenn a Thomas svou střelou nedal šanci Söderblomovi na jakýkoliv zákrok. Asistence: Brayden Schenn a Zachary Bolduc.
    Thomas R., Schenn B., Bolduc Z., Kessel M., Parayko C.
    Zajcev N., Kurashev P., Reichel L., Korchinski K., Bedard C.

49:27
    Slaggert kousek za modrou čarou vypálil, ale jeho pokus skončil v rukavici Hofera. Buly před jeho brankou.

48:57
    Johnson zblokoval střelu Toropčenka z pravého kruhu.

Mateo

Branky a nahrávky: 3. Kyrou (Leddy, Hofer), 3. Kyrou (Saad, Bučněvič), 5. Krug (Kessel, Alexandrov), 7. Z. Bolduc (R. Thomas, B. Schenn), 51. R. Thomas (B. Schenn, Z. Bolduc) – 29. Kurashev (Korchinski), 57. Slaggert (Donato, Entwistle)

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Parayko (A), Perunovich, Kessel, Krug, Tucker, Leddy – B. Schenn (C), R. Thomas (A), Z. Bolduc – Kyrou, Bučněvič, Saad – Kapanen, Dean, Toropčenko – Blais, Alexandrov, N. Walker.
    Trenér: Drew Bannister

Chicago Blackhawks: Mrázek (5. Söderblom) – A. Vlasic, S. Jones (A), Korchinski, Megna, Tinordi, Zajcev – Reichel, Bedard, Kurashev – T. Johnson, Athanasiou, T. Raddysh – Blackwell, Dickinson (A), Joe. Anderson – Donato, Entwistle, Slaggert.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: O´Rourke, Syvret – Kovachik, Cormier

Diváci: 18 096