Poruba 2011 – Jihlava 6:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 2:1 (po pr.) | Prostějov – Zlín 2:3 (po pr.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši si berou další domácí výhru a získávají tak druhý bod do série. DANIELS BERZINŠ totiž těsně před Postavou dokázala tečovat nahození Jenáčka. Do Přerova tak pojede Vsetín s mečbolem na výhru v sérii. Asistence: Šimon Jenáček.
    Bērziņš D., Jenáček Š., Larsen M., Hrňa E., Holec M.
    Pšurný R., Krisl J., Cubo O., Ministr D.

63:36
    Hrňa taktéž pálil mimo.

63:10
    Přerovu se podařilo kotouč držet a zdržet tak i nějaké ty vteřinky z vyloučení Doležala.

62:40
    Robova rána letěla mimo bránu.

62:34
    Doležal, který si letos zahrál i pár zápasů v Extralize se provinil podrážením a nabízí domácím přesilovku v prodloužení.

61:57
    Hořanský posílal kotouč na Kerna, který však byl zablokován a nedostal se k puku.

60:51
    Chludil posílal zpoza brány kotouč na Dobšu před bránu. Jeden z domácích obránců ale zblokoval přihrávku a odvrátil tak šance hostů.

60:16
    První střelu prodloužení si připsal Černý, který od modré čáry prověřil Zhukova. Brankář Valachů opět chytl puk do lapačky.

60:01

Po debaklu 8:0 to v dnešním utkání dokázali přerovští dotáhnout až do prodloužení za stavu 1:1. Že hokej bude tvrdší a útočnější se nepotvrdilo a bylo to spíše čekání na chybu a hra ve středu hřiště. Přesto by se dalo říct, že lepším celkem byl opět domácí Vsetín, který se i přes obrovskou šanci Staňka nedokázal prosadit. Prodloužení nám začne zhruba v 19:40 a bude se hrát dvacet minut v plném počtu.

60:00

59:38
    Smetana nezachytil kotouč na modré čáře a domácí se tak sami vyhnali z pásma.

58:26
    Černého pokus od modré čáry před Zhukovem ještě skočil, to však nezabránilo domácímu brankáři, aby kotouč chytil.

58:17
    Velké zmatky u vsetínské brány, když se nedohodl Zhukov s jedním z obránců. Ministr jejich zaváhaní ale využít nedokázal.

57:46
    Březina vybojoval kotouč ve vlastním pásmu a následně nahodil kotouč za bránu Zhukova.

55:47
    Teper posílal kotouč směrem k brance tak, aby jej dokázali jeho spoluhráči tečovat. Žádna teč však nepřišla a kotouč skončil v rohu hřiště.

Matěj Kotala

Branky a nahrávky: 2. Vaňo (Machala, Ondračka), 64. Bērziņš (Š. Jenáček, Larsen) – 35. Dobša (Zeleňák, Cubo)

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Š. Jenáček, Smetana (A), Teper, Staněk, Hryciow, Ondračka, Larsen – Rob (A), Matějček, Jonák – Hrňa (C), Bērziņš, Holec – Š. Bláha, Kern, Hořanský – Vaňo, Dědek, Machala.
    Trenér: Jiří Weintritt

HC ZUBR Přerov: Postava (Piták) – Krisl (C), R. Černý, Zeleňák, Chroboček, F. Němec, Kudělka (A), Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – Pospíšil, Nemec, Chludil – Dobša, Zembol, Ministr – Mácha, Pšurný, T. Doležal (A).
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Mejzlík, Zeliska – Kráľ, Štěpánek.