15:00 (5. - 6., 1.z. 26:33)
28:23
(8:16)
HC Dukla Praha – SKKP Handball Brno 28:23 (8:16)
Nejvíce branek: Dokoupil 6/2, J. Rakouský 5, M. Rakouský 5 – Kocich 3, R. Flajsar 3/1, Kukulovski 3. Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 122.
28:32
(16:14)
HBC JVP Strakonice 1921 – O2xyworld HBC Jičín 28:32 (16:14)
Nejvíce branek: Bičiště 7/1, Sedláček 7/1, Němec 5 – Doškář 10, M. Hájek 4, Rychna 3. Rozhodčí: Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 320.
31:29
(14:12)
HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:29 (14:12)
Nejvíce branek: Kyryljuk 9, Bajer 7, Mičkal 5/1 – Bureš 6, Moješcik 5, Noworyta 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/2. Vyloučení: 5:4.
31:32
(11:16)
po s.h.
HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 31:32 (11:16, 27:27)
Nejvíce branek: Kupa 8/1, Horák 6, Mizera 5 – Harabiš 7/1, Skalický 7, Patzel 5. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 4:8.
25:28
(14:15)
První duel mezi Pískem a Mostem končí lépe pro severočeský klub, který zvítězil o 3 branky. Utkání bylo dlouho vyrovnané a žádný z týmů si nedokázal vytvořit větší než dvoubrankové vedení. To se povedlo Baníku až ve druhé půli, když v 45. minutě Somiankaová zvyšovala na 18:23. Písečanky se ovšem nevzdaly a především díky Indrákové a Pokorné stáhly gólové manko na tři branky. To je vše, přeji hezký večer.
34:36
(14:20)
DHK Zora Olomouc – DHC Plzeň 34:36 (14:20)
Nejvíce branek: Daňková 8/3, Protivánková 6, Možíšová 6 – Schreibmeierová 9, Fenclová 8/8, L. Galušková 5. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Sedmimetrové hody: 5/5 – 8/8. Vyloučení: 5:4.