Norsko – Česko 1:2 (kon.) | Nizozemsko – Skotsko 4:0 (kon.) | Maďarsko – Turecko 1:0 (kon.)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11. (19:57:53)
    Antonín Barák se vrátil do národního týmu vítězným gólem.

Premiéra trenéra Ivana Haška je vítězná! Čeští fotbalisté totiž vyhrávají v Norsku 2:1. Výkon to nebyl vždy zdaleka ideální, ovšem výsledek je nakonec pozitivní.

Nory poslal ve 20. minutě do vedení šikovný křídelník Manchesteru City Oscar Bobb. Na jeho trefu odpověděl ve 37. minutě David Zima, který z pozice stopera podpořil český protiútok a po centru Součka srovnal hlavou stav. Po změně stran byli domácí dlouho lepší. Své umění však ukázal brankář Staněk, který nejprve vychytal Thorstvedta a pak především Erlinga Haalanda, jehož hlavičku vyrážel na brankové čáře. Poté už norský nápor přeci jen začal polevovat a v závěru se usmálo štěstí na české Lvy. V 85. minutě se totiž z přímého kopu parádně trefil navrátilec do národního týmu Antonín Barák.

90+3

90+2
    Čeští fotbalisté drží míč na útočné polovině. Je znát, že Norům odešla po vystřídání Ödegaarda s Haalandem kvalita a k závěrečnému náporu se vůbec nedostávají.

90+1
    Norům nevyšla rozehrávka od obránců. Míč skončil v autu a David Douděra bude vhazovat.

90+1
    Francouzský rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Adam Hložek byl na půlce faulován Vetlesenem. Lvi mohou šetřit cenné sekundy.

89
    Michal Sadílek odcentroval. Před bránou byli Tomáš Chorý a Adam Hložek. Nepřesně hlavičkoval druhý jmenovaný.

87
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Tomáš Chorý.

87
    Pro Nory je tohle hořká pilulka. Po změně stran byli lepším týmem oni, ale teď jsou blízko porážce.

86
    Střídání v týmu Norsko:
    ze hřiště odchází Martin Ödegaard, přichází Hugo Vetlesen.
    85. Antonín BARÁK - 1:2

85
    Česko právě vstřelilo branku!
    Faul na Ondřeje Lingra je potrestán! K exekuci přímého kopu se postavil ANTONÍN BARÁK, který levačkou zamířil do pravé šibenice z pohledu marně skákajícího Nylanda. Krásná střela záložníka Fiorentiny – 1:2.

84
    Tohle vypadalo hodně zajímavě! Antonín Barák měl před sebou ve středu hřiště volno a navíc se mu dostalo také podpory spoluhráčů. Přihrávka směřovala na Ondřeje Lingra, který mohl jít sám na brankáře, ale v tom mu zabránil stržením na zem Andreas Hanche-Olsen. Ten dostal žlutou kartu.

82
    Dönnum fauloval Antonína Baráka. Rozehrává se z poloviny hřiště.

82
    Momentální tempo hry odpovídá přátelskému utkání, v němž se nehraje o body do tabulky.

80
    Oboustranná střídání hru trochu rozbila. Norové již nejsou tak aktivní, jako byli větší část druhého poločasu.