Nashville – Detroit 1:0 (kon.) | New Jersey – Ottawa 2:5 (kon.) | Toronto – Edmonton 6:3 (kon.)
NY Rangers – Florida 4:3 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Calgary 4:2 (kon.) | Los Angeles – Tampa 4:3 (po pr.)
San Jose – Chicago 4:5 (po pr.) | Vegas – Columbus 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 3:0 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 0:4 (kon.) | Carolina – Toronto 2:1 (kon.)
Ottawa – Edmonton 5:3 (kon.) | Philadelphia – Florida 1:4 (kon.)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Prodloužení netrvalo dlouho, hosté udeřili hned z prvního útoku. Po přechodu do útočného pásma a krátké kombinaci dostal příhru na střed SETH JONES a svižnou ranou přes Ferrara překonal marně zasahujícího Cooleyho – 4:5. Asistence: Philipp Kurashev.
    Jones S., Kurashev P., Bedard C.
    Zetterlund F., Ferraro M., Granlund M.
    59:13 Philipp KURASHEV - 4:4

59:13
    6/5
    Hosté to zvládli a je srovnáno! Za brankou se k puku dostal Donato, poslal příhru na u tyčky číhajícího PHILIPPA KURASHEVA a ten na několik pokusů procedil černý kus gumy za Cooleyho – 4:4! Asistence: Ryan Donato, Nick Foligno.
    Kurashev P., Donato R., Foligno N., Jones S., Athanasiou A., Bedard C.
    Burroughs K., Kostin K., Zetterlund F., Ferraro M., Granlund M.

58:36
    Mrázek vyrazil na střídačku, je tu power-play Chicaga!

53:09
    Tlak hostů teď zřejmě poklesne, neboť faulu se dopustil Wyatt Kaiser a už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za podrážení.
    47:50 Mrázek vychytal Bordeleaua

47:50
    Další pokus o hattrick má za sebou Bordeleau, zakončoval z bekhendové strany, Mrázek ale předvedl skvělý zákrok lapačkou a puk zastavil!
    46:20 Seth JONES - 4:3

46:20
    6/5
    Tak nakonec se vylučovat nebude, neboť hosté ponechanou výhodu přetavili v gól. Na levý kruh si najel SETH JONES, zpracoval přihrávku a střelou přes obránce překonal Cooleyho. Ten měl navíc ztížený výhled stínícím Folignem a rázem je to jen 4:3. Asistence: Wyatt Kaiser, Connor Bedard.
    Jones S., Kaiser W., Bedard C., Donato R., Foligno N., Reichel L.
    Burroughs K., Kostin K., Zetterlund F., Vlasic M., Granlund M.

42:40
    Přesilovka pro hostující tým, dvě minuty za hákování si vyslechl Jacob MacDonald.
    33:20 Tyler JOHNSON - 4:2

33:20
    5/5
    No vida, možná máme založeno na drama. Za brankou byl sice faulován Donato, v ponechané výhodě se ale dokázal dostat bleskově zpět na brusle, přihrál mezi kruhy na zcela nepokrytého TYLERA JOHNSONA a ten nekompromisní ranou vymetl horní roh Cooleyho branky – 4:2. Asistence: Ryan Donato, Taylor Raddysh.
    Johnson T., Donato R., Raddysh T., Megna J., Kaiser W.
    Bordeleau T., Zetterlund F., Addison C., Vlasic M., Granlund M.

29:36
    Už se pískalo a na trestnou lavici zamířil Jaycob Megna s dvouminutovým trestem za držení.
    26:45 Ryan DONATO - 4:1

26:45
    5/5
    Hosté snižují. Předvedli rychlý přechod do útoku, Raddyshovu střelu Cooley pouze vyrazil, RYAN DONATO pak přebruslil Addisona a bekhendem se mu povedlo překonat přemisťujícího se gólmana – 4:1. Asistence: Taylor Raddysh, Tyler Johnson.
    Donato R., Raddysh T., Johnson T., Zajcev N., Korchinski K.
    Kostin K., Zetterlund F., Addison C., Ferraro M., Granlund M.
    23:20 Bedard Cooleyho nepřekonal

23:20
    Ve velké šanci se opět ocitl Bedard, jenže Cooley se proti jeho střele zvládl včas přemístit a oba střelecké pokusy vyrazit!
    21:24 Fabian ZETTERLUND - 4:0

21:24
    5/4
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Bleskově využitá přesilovka a už je to o čtyři! Z rohu vymyslel Eklund parádní přihrávku na u tyčky číhajícího FABIANA ZETTERLUNDA a ten už jen snadno zametl puk do odkryté části Mrázkovy branky – 4:0. Asistence: William Eklund, Mikael Granlund.
    Zetterlund F., Eklund W., Bordeleau T., Addison C., Granlund M.
    Dickinson J., Foligno N., Megna J., Kaiser W.

21:15
    Je tu přesilovka pro San Jose, dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku si vyslechl MacKenzie Entwistle.
    20:16 Fabian ZETTERLUND - 3:0

20:16
    5/5
    Výborný vstup domácích do druhé třetiny! Hned tu byl útočný výpad, Kostin přihrál na rozjetého FABIANA ZETTERLUNDA a ten umístěnou ranou vymetl horní růžek Mrázkovy branky – 3:0. Asistence: Klim Kostin, Mario Ferraro.
    Zetterlund F., Kostin K., Ferraro M., Burroughs K., Granlund M.
    Jones S., Dickinson J., Foligno N., Vlasic A., Bedard C.

17:45
    Jak Luke Kunin, tak i Andreas Athanasiou si vyslechli pětiminutové tresty za bitku a pro tuto chvíli zmizeli v šatnách.

11:11
    Nyní je tu možnost pro hosty udeřit v přesilovce, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Luke Kunin.
    10:17 Thomas BORDELEAU - 2:0

10:17
    5/5
    Jenže na další výpad domácích byl krátký i Mrázek! San Jose podniklo rychlý přechod přes modrou čáru, zadovkou za kruhy posunul Bailey puk na THOMASE BORDELEAUA, ten si najel lehce doleva a zápěstím trefil prostor nad lapačkou hostujícího gólmana – 2:0. Asistence: Justin Bailey, Nico Sturm.
    Bordeleau T., Bailey J., Sturm N., Burroughs K., Rutta J.
    Donato R., Megna J., Korchinski K., Entwistle M., Slaggert L.
    03:53 Thomas BORDELEAU - 1:0

03:53
    5/4
    Přesilovka je využitá a domácí vedou. Po kombinaci se dostal puk k modré čáře, kde situaci době vyhodnotil Zetterlund, nabídl mezi kruhy pas, do kterého THOMAS BORDELEAU vložil hůl a tečoval puk pod horní tyčku Mrázkovy branky – 1:0! Asistence: Fabian Zetterlund, Calen Addison.
    Bordeleau T., Zetterlund F., Addison C., Granlund M., Eklund W.
    Jones S., Dickinson J., Foligno N., Vlasic A.

03:24
    San Jose bude moci pokračovat v útočení, a to v přesilové hře. MacKenzie Entwistle obdržel dvě minuty za podrážení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 4. Bordeleau (Zetterlund, Addison), 11. Bordeleau (Bailey, Sturm), 21. Zetterlund (Kostin, Ferraro), 22. Zetterlund (Eklund, Granlund) – 27. Donato (T. Raddysh, T. Johnson), 34. T. Johnson (Donato, T. Raddysh), 47. S. Jones (Kaiser, Bedard), 60. Kurashev (Donato, N. Foligno), 61. S. Jones (Kurashev)

San Jose Sharks: D. Cooley (Blackwood) – Burroughs, Ferraro (A), Thrun, Rutta, Addison, M. Vlasic – Zetterlund, Granlund (A), Kostin – Barabanov, Kunin (A), Zadina – Bailey, Sturm, Bordeleau – MacDonald, Carpenter, Eklund.
    Trenér: David Quinn

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – S. Jones (A), A. Vlasic, Megna, Korchinski, Zajcev, Kaiser – Kurashev, Bedard, T. Johnson – Joe. Anderson, Dickinson (A), N. Foligno (A) – T. Raddysh, Athanasiou, Reichel – Donato, Entwistle, Slaggert.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Schlenker, Samuels-Thomas – Knorr, Hughes

Diváci: 17 435