Chlumec n/C – Zápy 2:0 (kon.) | Teplice B – Kolín 2:1 (kon.) | Brozany – Přepeře 2:0 (kon.)
FK Teplice B
2:1 (1:1)
SK Sparta Kolín
Neděle 24.03.2024, 11:00 • Na Stínadlech - UMT, Teplice • Česká fotbalová liga (B) • 19. kolo

Dnešní utkání sledovalo 165 diváků. (13:13:55)

Kolínští dlouhou přesilovku po zkratu Radosty nevyužili a naopak oslabené Teplice slaví po velmi sporné penaltě a emočním závěru vítězství 2:1! Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+5

90+4
    Hosté chtějí také penaltu, chumel hráčů do sebe začal strkat! Rozhodčí uklidňují situaci.

90+1
    Kolín se snaží o vyrovnání, rozehrávají ale Teplice.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Pískaný kolínský faul.

88
    Teplice B právě vstřelily branku!
    MICHAL TRNOVEC se na penaltu rozbíhal velmi pomalu a vyšlo mu to! Brankáře Tůmu poslal na druhou stranu a svojí proměněnou penaltou k levé tyči otáčí skóre zápasu!

88
    K němu se postavil Michal Trnovec.

87
    Tůma srazil ve vápně soupeře, který byl u míče dříve a rozhodčí se nad ničím nerozmýšlel a píská pokutový kop! Obrovská šance pro oslabené Teplice!

87
    Teplice se provinily nedovoleným zákrokem a Kolín zůstane na balónu.

86
    Dlouhý míč od Hakla končí dalším ofsajdem.

86
    Utkání se blíží ke konci a na míči jsou Kolínští.

85
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Marek Soukup.

82
    ze hřiště odchází Pavel Čapek, přichází Denis Pelyak.

82
    Kolínský obránce při výskoku postrčil svého soupeře a Teplice mají k dispozici další nebezpečnou standardní situaci.

81
    Urbanec posílal střílenou přihrávku do vápna, ta byla ale neúspěšná.

80
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Dominik Procházka, přichází Martin Lukáš.

79
    Žlutou kartu za došlápnutí svého soupeře dostal kolínský Václav Milec.

78
    Čapek fauloval na půlící čáře.

77
    Soběslav se kličkou dostal na levé lajně před svého soupeře a vybojoval si faul na svou osobu.

75
    Obrovská šance Kolína! Hakl z pravé strany poslal krásnou přihrávku na malé vápno, kde si míč našel jeden z jeho spoluhráčů, ale ten trestuhodně netrefil prázdnou branku!

74
    Dlouhý míč si ve svém vápně našel Tůma.

73
    Kolínští se také na půlce hřiště dopustili nedovoleného zákroku.

72
    Čapek vybojoval faul na vlastní polovině hřiště.

70
    ze hřiště odchází Vojtěch Pokorný, přichází Martin Kříž.

69
    Procházku teď zradilo zpracování míče, kdyby si ho zpracoval lépe, upaloval by sám na branku Kolína, takto ho o míč Vondráček dokázal obrat.

68
    Nepovedené autové vhazování jednoho z Teplic pustí k míči kolínské fotbalisty.

67
    ze hřiště odchází Vojtěch Myška, přichází Jakub Tůma,
    ze hřiště odchází Dominik Veselý, přichází Daniel Jaroš.

Brankář Vojtěch Myška opouští hrací plochu z důvodu zranění, které signalizoval trenérům.

66
    Čapek dostal míč na pravou stranu vápna a snažil se vystřelit, jeho střela ale skončila pár metrů nad brankou.

65
    Pro odražený centr si doběhl Hakl a chtěl ho poslat zpět do vápna, ale centr se mu nepovedl.

64
    Teplice po klidné pasáži hry budou mít k dispozici autové vhazování.

62
    Jeden z domácích zůstal ležet na hrací ploše, rozhodčí zkontroloval jeho stav a můžeme pokračovat dále.

61
    Krásný balón z levé strany vápna posílal před branku jeden z hráčů Teplic, Procházkovi k míči chyběl pouze krok.

59
    Na Haklův míč Veselý nedosáhl.

58
    Dlouhý aut zakončil jeden z kolínských hráčů pouze do rukavic Němečka.

57
    Beránek se dostal před velké vápno, místo střely ale ještě zkoušel nahrávat na svého spoluhráče, který na přihrávku nebyl připravený.

56
    Hakl skvěle hozeným autem vybídl Veselého, který vybojoval další autové vhazování.

55
    Teď už se Kolínští ubránili, ale Teplice pokračují na míči autovém vhazování.

54
    Ten se bude opakovat. Vondráček odkopl míč na další teplický roh.

54
    K míči se postavil Urbanec a zkusil branku ohrozit přímo, ale trefil pouze kolínskou zeď a míč se odrazil na roh.

53
    Teplice se po dlouhé době také podívaly do útoku a vybojovaly velmi nebezpečnou standardní situaci!

52
    Přetažený roh na zadní tyč vracel do ohně ještě jeden z kolínských hráčů, nakonec se píská útočný faul Kolína.

51
    Další pokus o kolínský centr srazil teplický hráč jen na roh. Tlak Kolína zesiluje!

50
    K centru se nakonec po odrazech odhodlal Hakl a míč nebyl vůbec špatný, bohužel pro něj ale žádnou hlavu svého spoluhráče nenašel.

49
    Na pravé straně hřiště se snažil odcentrovat jeden z kolínských hráčů, jeho centr byl zblokovaný a Kolínští budou házet aut.

48
    Vondráček v problémech nakonec dokázal rozehrát míč na své spoluhráče a Kolínští pokračují v aktivitě na míči.

47
    Dlouhý míč za teplickou obranu skončil zvednutým praporkem asistenta rozhodčí a prvním ofsajdem ve druhém poločase.

46
    ze hřiště odchází Miloš Kapur, přichází Michal Trnovec,
    ze hřiště odchází Patrik Kolář, přichází Jakub Emmer.

46
    V Teplicích za hodně nepříznivých podmínek právě odstartoval druhý poločas.

46

Týmy nastupují zpět na hrací plochu, za chvíli začne druhý poločas dnešního klání.

Druhý poločas začne přibližně ve 12:09.

První poločas tohoto utkání je za námi. Hosté se ujali rychlého vedení, které trvalo až do čtyřicáté čtvrté minuty, kdy vyrovnal Dominik Procházka. Kolínští budou celý druhý poločas hrát přesilovku a uvidíme, zda dokážou utkání strhnout na svou stranu.

45+2

45+2
    A do půle mohly Teplice otočit skóre! Na míč si do vápna naběhl jeden z domácích hráčů a naštěstí pro hosty trefil pouze připraveného Myšku.

45+2
    Při vzdušném souboji došlo k teplickému faulu.

45+1
    Kolínští opět faulovali a na míči budou opět domácí.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

44
    Teplická aktivita přináší vyrovnání! Tsopa podběhl dlouhý nákop na pravou stranu a míče se poté zmocnil Josef Švanda, který poslal míč po zemi na malé vápno, kam doběhl DOMINIK PROCHÁZKA a trefil odkrytou kolínskou svatyni – 1:1. Asistence: Josef Švanda.

43
    Pro dlouhý nákop na kolínské útočníky si sběhl Němeček.

42
    Teplice to teď hodně překombinovaly a k zakončení se nedostaly.

41
    Dlouhý míč od Němečka zvládl odkopnout Soběslav.

39
    Veselý dostal míč do pravého křídla, k zakončení ho ale nepustil jeden z domácích obránců.

38
    Další míč do vápna Kolína byl moc dlouhý a Myška bude rozehrávat od branky.

37
    Kolínská Sparta se dokázala ubránit i po několika dalších centrech a stále drží čisté konto.

35
    Teplický dlouhý aut Kolínští odvrátili mimo vápno.

34
    Kolín zastavil rychlý protiútok a Teplice budou vhazovat aut.

33
    Následně se do dlouhého sprintu proti dvěma obráncům Teplic dostal Veselý a byl stažen k zemi Patrikem Kolářem, který vidí po zásluze žlutý kartónek. Žluté napomenutí dostal za nějaké průpovídky také teplický brankář Luděk Němeček.

32
    Kolínští zastavili rychlý protiútok Teplic.

31
    Sparta má teď řadu autových vhazování.

30
    S ní ale nenaložili dobře a dopustily se útočného faulu.

29
    Teplice vybojovaly standardku poblíž půlky hřiště.

29
    Tsopa poslal míč před vápno Čapkovi, který naznačil klíčku a vystřelil. Němeček se za míčem pouze ohlédl a ten skončil vedle teplické branky.

28
    Přihrávka na Veselého byla příliš krátká, ten poté při svém napadání fauloval svého protivníka.

27
    Kolínští na půlce ztratili míč, ale dlouhá přihrávka dopředu skončila pouze v rukách Myšky.

26
    Čapek předvedl skvělý obranný zákrok a Myška bude rozehrávat od své vlastní branky.

24
    Teplice jsou po červené aktivnější a chtějí vyrovnat.

23
    Střela domácího hráče skončila vedle a domácí mají odkop od branky.

22
    Faul u postranní čáry na domácího hráče.

21
    S ním si ale Tepličtí poradili.

20
    Kolínští vybojovali svou aktivitou roh.

18
    Teplice jsou aktivnější na míči po červené kartě a snaží se rozpohybovat kolínskou obranu.

16
    Do samostatného úniku se řítil kolínský Tsopa, těsně před pokutovým byl sražen k zemi, rozhodčí nepíská.

15
    Domácí mají momentálně míč na svých kopačkách.

11
    Obrovský zkrat teplického hráče Matěje Radosty. Ten si nechtěl nechat líbit nějaké průpovídky na jeho adresu od Pavla Čapka a silou ho shodil k zemi! Rozhodčí Langmajer neváhá a vytahuje červenou kartu. Hosté tak budou hrát od třinácté minuty utkání důležitou přesilovku!

11
    Kolínští hráči propadli a do útoku se řítil velký protiútok Teplic, který zastavil Čapek svým chytrým faulem a vidí žlutou kartu.

11
    Kolínský útok skončil v rukavicích Němečka.

10
    Kolínští obránci drží míč.

10
    Po teplickém útoku se bude odkopávat pouze od branky.

9
    Po vhozeném autu jednoho z Teplic přichází útočný faul. Kolínští budou rozehrávat.

8
    Centr do vápna od Hakla z pravé strany byl zblokovaný jedním z domácích fotbalistů.

7
    Průnik do vápna kolínského týmu zastavil zvednutý praporek. Jeden z domácích hráčů se v době přihrávka ocitl v postavení mimo hru.

6
    Na útočné polovině už se ohřívá také domácí tým.

4
    Kolín právě vstřelil branku!
    Kolínští jdou do vedení! Z přímého kopu poslal David Beránek míč před branku na ONDŘEJE SOBĚSLAVA, který se trefil hlavou přesně – 0:1. Asistence: David Beránek.

4
    Faul na Čapka a nebezpečná standardní situace pro Spartu.

3
    Míč má v bezpečí teplická obrana.

2
    Dlouhý aut, který letěl do vápna Teplic zvládla domácí obrana odklidit do bezpečí.