Hranice – SHC Maloměřice 30:27 (kon.) | Strakonice – Nové Veselí 29:24 (kon.)
29:24 (14:11)
TJ Sokol Nové Veselí
Středa 27.03.2024, 19:00 • hala Strakonice • Chance Extraliga mužů • Play-out
    60
    Martin Němec vstřelil poslední branku zápasu. Celkem jich dnes nasázel rovnou osm. (29:24)
    58
    David Dlouhý už spíše jen kosmeticky upravuje. Nyní už to Nové Veselí nemůže stihnout dotáhnout. (28:24)
    58
    Je rozhodnuto. Ondřej Landsinger dostal míč do volného prostoru na pravé straně před brankovištěm, natáhl se a poslal balon o zem do branky. (28:23)
    55
    Ondřej Landsinger poslal domácí opět do čtyřbrankového vedení, a to po střele s pravého křídla o zem. Nyní je pravděpodobně o osudu zápasu již rozhodnuto. (27:23)
    55
    Martin Němec se opět prosadil z pivota. Následně jednoduše poslal míč do branky odrazem o zem. (26:23)
    53
    Martin Němec si připsal na svůj střelecký účet již šestou branku v tomto zápase. (25:23)
    51
    Další sedmička, tentokrát se jí ujal David Flajsar. Ten byl úspěšný, míč hodil po druhém nápřahu do pravé spodní části strakonické svatyně. (24:23)
    50
    Radek Navrátil propálil domácího gólmana po přískoku z pravého křídla a obstřelu na vzdálenější tyčku (24:22)
    50
    Martin Mošovský má na kontě už třetí úspěšnou sedmičku. Míč poslal do levého dolního růžku hned z prvního nápřahu. (24:21)
    49
    David Flajsar snižuje opět na rozdíl dvou branek. Míč poslal ze sedmičky přímo do středu branky z prvního nápřahu. (23:21)

49
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (23:20)

48
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Eduard Wildt). (23:20)
    48
    Na druhé straně se prosadil Eduard Wildt z pravého křídla obstřelem gólmana do spodní části branky. (23:20)
    48
    Robert Halíček na druhé straně pálil z pivota. Protáhl se přes soupeře a poslal míč do branky. (22:20)
    46
    Martin Mošovský se chopil dalšího sedmimetrového hodu. A poradil si s ní, i když se štěstím. Míč hodil do gólmana, od toho se ale balon odrazil do branky. (22:19)

46
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Dlouhý). (21:19)
    43
    Tomáš Koníček se prosadil z pravé strany. Nabíhal na křídlo, ale pak skočil k brankovišti a poslal míč do levého dolního růžku. (21:19)
    43
    Martin Mošovský vzal sedmičku na sebe a skóroval hned z prvního nápřahu. (21:18)
    43
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Dlouhý). (20:18)
    43
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Štěpán). (20:17)
    42
    A hned vzápětí se prosadil David Bičiště. Strakonice si tak opět přisvojily ztracený čtyřbrankový náskok. (20:16)
    41
    První sedmičku pro Strakonice proměnil Martin Němec. (19:16)
    40
    David Flajsar dokázal tentokrát skórovat ze hry. (18:16)
    39
    Adam Bernhard se trefuje podruhé v rychlém sledu. (18:15)
    37
    Druhý poločas je zatím dost aktivní. Gól zapisuje nyní Ondřej Štěpán. (17:15)
    36
    Na druhé straně usměrnil míč do sítě Adam Bernhard. (17:14)
    35
    Lukáš Krejz skóroval, následně Veselí ubránilo útok soupeře, a Krejz se do toho opřel znovu. Na kontě tak má již tři branky. (16:14)
    34
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Lukáš Krejz). (16:13)
    34
    Ondřej Sedláček ale v mžiku odpovídá gólem ze hry. (16:12)
    33
    První sedmička zápasu proměnil David Flajsar. (15:12)

33
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Petr Masák). (15:11)
    32
    Martin Němec otevírá střeleckou listinu druhého poločasu. (15:11)

31
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Tomáš Koníček). (14:11)
    30
    Robert Halíček stihl ještě v posledních sekundách prvního poločasu překonat soupeřova brankáře. (14:11)
    30
    Martin Němec využil volného prostoru, do kteérho se nacpal a umístil do branky už třetí gól. (14:10)
    30
    Robert Halíček odpovídá v přesilové hře. Dnes je to jeho první branka. (13:10)

29
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště). (13:9)
    28
    David Bičiště využil přesilovou hru střelou ze středu k tyči (13:9)

27
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (12:9)
    26
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Lukáš Krejz). (12:9)

25
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (12:8)
    24
    Ondřej Sedláček se prosadil z dálky. Seběhl si z pravé spojky a skóroval na vzdálenější tyčku. (12:8)
    23
    David Melichar na druhé straně odpověděl skoro stejně. Z dálky ze střední spojky vmetl míč do branky, ovšem do pravé části a odrazem o zem. (11:8)
    23
    Ondřej Sedláček navyšuje za Strakonice po čtyřech minutách. Trefil se parádně, ze střední spojky, dalekonosnou ránou do levé spodní části branky. (11:7)
    21
    Nové Veselí po velice dlouhé době vstřelilo dvě branky v řadě. Prosadil se nyní Tomáš Koníček. (10:7)
    20
    David Melichar si doběhl na střed. Vyskočil si a pálil přímo do brankáře, od kterého se ale míč přece jen odrazil do branky. (10:6)
    19
    Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček). (10:5)
    16
    Eduard Wildt se prosadil z pravého křídla po parádní přihrávce. Míč poslal přímo pod víko. Na změnu stavu jsme čekali pět dlouhých minut. (9:5)

13
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Petr Masák). (8:5)

12
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (8:5)
    11
    Po pěti minutách se prosadili znovu také hosté. Ondřej Štěpán dostal míč na levé křídlo a obstřelil brankáře na vzdálenější tyčku. (8:5)

11
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec). (8:4)
    11
    Martin Němec dává svému týmu už čtyřgólový náskok. Tentokrát dostal parádní pas do pivota obloučkem přes obranu, "převrátil" se do brankoviště a poslal míč na zadní tyčku. (8:4)
    9
    Eduard Wildt dostal pas na pravé křídlo. Odtamtud si přiskočil k brance a prosadil se střelou o zem. (7:4)
    7
    Martin Němec vrací Strakonicím dvoubrankové vedení. Otočil se na levé straně čelem k brance, uvolnil se a vypálil do zadní části branky. (6:4)
    7
    Radek Navrátil pálil úspěšně z pravého křídla na zadní tyčku. (5:4)
    6
    David Bičiště se taktéž prosadil ze středu a Strakonice poprvé v duelu vedou o dva góly. (5:3)
    6
    Ondřej Sedláček se trefuje podruhé v řadě. Tentokrát se prosadil ze středu dobrou ránou. (4:3)