Frýdek-M. – Plzeň 27:41 (kon.) | Královo Pole – Karviná 27:32 (kon.) | Jičín – Strakonice 37:26 (kon.)
Zubří – Lovosice 38:37 (po s.h.) | Nové Veselí – Hranice 28:25 (kon.) | Dukla – Kopřivnice 27:23 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
28:25 (14:10)
TJ Cement Hranice
Pátek 29.03.2024, 19:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • Play-out
    60
    Do střelecké účtu se ještě přesně do šibenice zapsal hranický Šimon Kubeša a uzavírá tento duel. (28:25)
    59
    Ještě přichází menší drama, o něj se postaral hostující Milan Filon. (27:24)
    58
    Výborná křídelní pozice vynesla další branku Radku Navrátilovi. (27:23)
    58
    Sedmimetrový hod s absolutním klidem proměňuje Jakub Padalík. (26:23)
    56
    Přesilovka je okamžitě proměněna milimetrovou trefou Šimona Kubešy. (26:22)

56
    K nelibosti domácích fanoušků je vyloučen Pavel Ogoun. (26:21)
    55
    Jiří Hollaschke se nebál jít do tvrdé obrany a při střele byl úspěšný. (26:21)

52
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Hajčman). (26:20)
    52
    Po zisku míče podnikl samostatný únik Ogoun a byl v něm úspěšný. (26:20)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Hajčman). (25:20)
    49
    Hranice se nenechali zahanbit a okamžitě si připravili odpověď. (24:20)
    49
    S velkým úhlem se dokázal na zadní tyč vypořádat Radek Navrátil. (24:19)
    48
    Další sedmička a další branka pro Dana Korgera, jenž mířil mezi nohy Štohanzla. (23:19)
    47
    Matěj Pelák se chytře uvolnil přes obránce a navíc ze zákrytu trefuje šibenici. (23:18)
    43
    Je tady znovu David Flajsar, který překonává bezradného brankáře. (23:17)
    43
    Jan Ševčík prokázal velkou obětavost, jelikož se v pádu trefuje přímo k tyči. (22:17)
    42
    Výbornou orientaci prokázal Ogoun a střílí svou první branku v tomto střetnutí. (22:16)
    41
    Jan Ševčík zakončil svou individuální akci stylovou ranou pod břevno. (21:16)
    40
    Můžete hádat, kdo se znovu prosadil. Tvrdou dělovkou to je David Flajsar. (21:15)
    40
    Je tady okamžitě snížení. O to se postaral pohotově Kristián Galia. (20:15)
    39
    David Jochman pohotovou střelou křížem skóruje. (20:14)
    39
    Přesilovou hru okamžitě pohotovou střelou proměňuje Jiří Polášek. (19:14)

38
    David Dlouhý musel zastavit rychlý brejk za cenu dvou minut. (19:13)
    37
    Sedmička byla k vidění i na straně Cementu, tu proměnil bezpečně Dan Korger. (19:13)
    37
    David Jochman se nebál jít do těžkého úhlu, který dokázal proměnit. (19:12)
    36
    Velkou porci štěstí měl při střele Matěj Pelák, ta končí v síti. (18:12)
    35
    Jistota na sedmičky David Flajsar proměňuje další tuto naskytlou možnost. (18:11)
    33
    Radek Navrátil trestá nepřesnosti Cementu trefou z pravého křídla. (17:11)
    32
    Znovu se trefuje David Flajsar, když zakončil rychlý úprk na branku. (16:11)
    31
    Na druhé straně přichází okamžitě odpověď z ruky Davida Flajsara. (15:11)
    31
    Kristian Galia si vytvořil prostor na brankovišti a střílí první gól v druhé půli. (14:11)
    30
    Po zisku míče přichází ještě jeden gól v posledních sekundách do odkryté svatyně od Davida Jochmana. (14:10)
    30
    Další milimetrový pokus z ruky Davida Flajsara. Ten má dnes neskutečnou formu. (13:10)
    30
    Šimon Klus zachoval klid v ofenzivní části a zapisuje branku na své konto. (12:10)
    29
    Snad první gól z pivota, který obstaral domácí Miroslav Štohanzl. (12:9)
    28
    Na druhé straně přidává okamžitou odpověď Jiří Ševčík. (11:9)
    28
    Opět se nám střelecky ukazuje výbornou ranou David Flajsar. (11:8)
    27
    Cement okamžitě proměňuje přesilovku ranou Matěje Peláka z devíti metrů. (10:8)

27
    Zcela zbytečně v pasivitě soupeře fauluje za dvě minuty David Melichar. (10:7)
    25
    Sedmičku hostů si vzal na starost Dan Korger a chladnokrevně ji proměňuje. (10:7)
    24
    Tentokrát byl Tomáš Koníček úspěšný a střílí desátou trefu Sokolu. (10:6)

22
    Na dvě minuty si míří odpočinout po zbytečném faulu Jiří Hollaschke. (9:6)
    22
    Jiří Hollaschke se nebál vystřelit přes hluboký blok a byl úspěšný. (9:6)
    21
    Domácí jdou do čtyřbrankového trháku. Zasloužil se o to po rychlém brejku Jochman. (9:5)
    20
    David Melichar si efektivně vyskočil ke střele a do protipohybu nedal brankáři prostor na zákrok. (8:5)
    19
    Dlouhá souhra na devíti metrech je zakončena milimetrovou střelou Kristiana Galii. (7:5)
    18
    Po dlouhé době byl k vidění gól, o ten se postaral Jiří Hollaschke. (7:4)
    15
    Střela z nouze z ruky Peláka nakonec končí v šibenici domácí svatyně. (7:3)
    14
    Velký prostor si našel na křídle Radek Navrátil a střílí branku na přední tyč Juráše. (7:2)

13
    Cement jde do čtyř, na dvě minuty míří Filip Dořičák. (6:2)

12
    Za zablokování střelecké ruky bude pykat na dvě minuty hostující Milan Filon. (6:2)
    11
    Tohle už je neskutečné. Po velkém výskoku se znovu prosazuje David Flajsar. (6:2)
    11
    Snadná rána Dana Korgera z devíti metrů končí mimo dosah domácího strážce branky. (5:2)
    10
    David Flajsar si vzal na svá bedra druhou sedmičku, kterou proměnil na jistotu. (5:1)
    9
    Po téměř devíti minutách se trefují Hranice. Konkrétně se prosadil Matěj Pelák. (4:1)
    8
    Další rychlá střela Flajsara pod břevno z devítky překonala bezradného hostujícího gólmana. (4:0)
    7
    Opět se prosazuje ze spojky domácí David Flajsar. Zatím je jediným střelcem v utkání. (3:0)

5
    Oslabení si také zahraje domácí Sokol. Pykat bude za tvrdý souboj Ogoun. (2:0)
    5
    Velice odvážný průnik mezi obránci podnikl Flajsar a střílí jednoduše branku. (2:0)