Frýdek-M. – Plzeň 27:41 (kon.) | Královo Pole – Karviná 27:32 (kon.) | Jičín – Strakonice 37:26 (kon.)
Zubří – Lovosice 38:37 (po s.h.) | Nové Veselí – Hranice 28:25 (kon.) | Dukla – Kopřivnice 27:23 (kon.)
HC Dukla Praha
27:23 (11:13) Stav série: 2:1
KH ISMM Kopřivnice
Pátek 29.03.2024, 19:30 • Sportovní centrum Řepy • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

HC Dukla Praha – KH ISMM Kopřivnice 27:23 (11:13)
    Nejvíce branek: Tonar 5/4, Dokoupil 5, M. Rakouský 5 – Polcar 7, Hanus 5, Střelec 3. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/0. Vyloučení: 4:5. ČK: Březina, Křístek (DUK). Diváci: 320. (21:11:42)

Házenkáři pražské Dukly vítězí nad Kopřivnicí 27:23 a ve čtvrtfinálové sérii se ujímají vedení 2:1! Hosté přitom většinu prvního poločasu vedli a jejich náskok se vyšplhal až na rozdíl tří gólů. Po změně stran však Pražané manko dotáhli a od stavu 17:16 už byli vpředu naopak oni. V závěrečných minutách si pak udržovali tří až čtyřbrankové vedení a Kopřivničtí již tuto ztrátu nedokázali smazat.

Konec zápasu. (27:23)

60
    Už běží poslední půlminuta zápasu. Dukla to již dohrává. Střela asi přijde až při pasivitě. (27:23)

59
    Šanci hostí na korekci chytá Petržala a tím je asi definitivně jasno! (27:23)
    59
    Michal Tonar se nemýlil a Dukla zase vede o čtyři góly. (27:23)

59
    Martin Rakouský byl při zakončení sražen a Pražané mají k dispozici sedmičku. (26:23)
    58
    Pavel Musálek snižuje na rozdíl tří gólů. (26:23)

57
    Vyloučen je domácí hráč Jiří Rakouský. (26:22)

57
    Necelé čtyři minuty do konce a tohle se už bude hostům otáčet těžko. (26:22)

55
    Domácí získali míč v obraně a za tohoto stavu to náležitě slaví. To jsou samozřejmě důležité momenty, kdy Pražané mohou místo obdrženého gólu útočit. (26:22)

55
    Tentokrát nepřesná střela Erebaie. (26:22)

54
    Zablokovaná střela domácího Erebaie. Následuje time-out Dukly. (26:22)

54
    Petržala skvěle vychytal protihráče, který si před něho seběhl z levého křídla. (26:22)
    53
    Martin Rakouský se trefil nízko k pravé tyči z pohledu gólmana. Dukla to má rozehrané nadějně. (26:22)
    53
    Jan Polcar snižuje na rozdíl tří gólů. (25:22)
    52
    Nešťastný moment pro Žingora. Ten si připsal dobrý zákrok, když vyrazil střelu ze střední vzdálenosti. K míči se však dostal Jiří Dokoupil a ten už to měl snadné. (25:21)
    51
    Martin Rakouský ale dává Dukle určitý klid v podobě tříbrankového vedení. (24:21)