Kopřivnice – Dukla 30:26 (kon.) | Lovosice – Zubří 34:31 (kon.) | Plzeň – Frýdek-M. 35:33 (kon.)
Karviná – Královo Pole 25:22 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
30:26 (16:11) Stav série: 1:1
HC Dukla Praha
Neděle 24.03.2024, 17:00 • Hala ZŠ Emila Zátopka, Kopřivnice • Chance Extraliga mužů • Čtvrtfinále

KH ISMM Kopřivnice – HC Dukla Praha 30:26 (16:11)
    Nejvíce branek: Ošmera 7/1, Polcar 5, Hanus 5 – Erebai 6, Duda 4, J. Rakouský 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2. Vyloučení: 3:6. Diváků: 612. (18:35:25)

Stav čtvrtfinálové série mezi Kopřivnicí a pražskou Duklou je vyrovnaný 1:1, pokračuje se dvěma zápasy o velikonočním víkendu v Praze.
    Dnešní zápas měl přesně opačný průběh než včerejší, Kopřivnice otevřela skóre ve 3. minutě a od té doby nedovolila Dukle vyrovnat. Hosté poprvé překonali výborného Pšenicu až v 9. minutě, v první půli sice stáhli manko z 4:0 na 7:6, ale domácí se rychle dostali do šestibrankového náskoku a v přelévající se hře už se Pražanům nepodařilo přiblížit na více než dvougólový rozdíl.

Konec zápasu. (30:26)
    60
    V poslední vteřině zápasu ještě zakončil trpělivou souhru stylově opět nejlepší střelec zápasu Ošmera. (30:26)

59
    Za řeči směrem k rozhodčím dostává žlutou kartu vedoucí mužstva Dukly Ondřej Bílek. (29:26)
    59
    Volného místa při přesilovce 6 na 4 využívá David Ošmera ke své šesté trefě, je rozhodnuto! (29:26)

59
    Tahle varianta „já na bráchu“ se nevydařila. Sourozence následuje na trestnou lavici Jiří Rakouský (Dukla Praha) a hosté hrají ve čtyřech. (28:26)

58
    Vyloučením zasadil ránu snahám o vyrovnání Martin Rakouský (Dukla Praha). (28:26)

58
    Domácí mají míč ve své moci, pokračovat budou ale rozehrávkou z devíti metrů až po úpravě palubovky. (28:26)
    57. Martin RAKOUSKÝ - 28:26
    57
    Rychlý protiútok do zející díry v kopřivnické obraně proměňuje Martin Rakouský. Závěr bude ještě napínavý! (28:26)

57
    Dnešní utkání sleduje 612 diváků.

56
    Při Zimově střele z pivota exceloval pravou dlaní Petržala. (28:25)

56
    Erebaiova tečovaná střela o zem končí těsně vedle, hosté zůstanou u míče. (28:25)
    55
    Na pravé křídlo si naběhl Ošmera a prostřelil Petržalu nad rameno. (28:25)

55
    Pšenica se roztáhl na brankové čáře a vyráží nebezpečnou střelu J. Rakouského z levé spojky. (27:25)