Chrudim – Ž. Vlci Brno 11:0 (kon.) | Helas Brno – Kadaň 1:1 (3:0 po pen.)
FK Chrudim
11:0 (6:0) Stav série: 3:0
Žabinští Vlci Brno
Pátek 29.03.2024, 18:00 • Sportovní hala Heřmanův Městec • Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

39:30
    Další tyčka za brankářem Brna, tentokrát po skluzu Josefa Stránského!

38:38
    Žlutá karta pro tým Žabinští Vlci Brno (Michal Kratochvíl).

37:58
    Sám na gólmana šel na druhé straně také obávaný střelec Dominik Havlín, zkusil Javorskiho přehodit, jenže spolu s ním přestřelil i břevno chrudimské branky!

37:13
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Na jedenáctou branku jsme nemuseli dlouho čekat! Roman Mareš postupoval sám na gólmana, nakonec ale šikovně zasekl a připravil jednoduchou pozici pro DAVIDA DROZDA, který se podruhé zapsal do střeleckého účtu dnešního mače – 11:0!

36:08
    Rychlá útočná akce Chrudimi přináší desátou trefu! Igor místo střely volil ještě ideální finální přihrávku pro ŠTĚPÁNA KROTILA, který na zadní tyči chladnokrevně zakončil – 10:0!

35:48
    Střídání v týmu FK Chrudim:
    ze hřiště odchází Michal Špánik, přichází Daniel Javorski.

31:32
    Hodně ekvilibristické zakončení zvolil na zadní tyči neobsazený Igor. Jeho zakončení však vracející se obránce na poslední chvíli dokázal vykopnout z brankové čáry!

31:05
    Dominik Havlín měl na noze snížení, skvělým zákrokem však Michal Špánik udržel nulu na konto inkasovaných branek Chrudimi!

27:59
    ze hřiště odchází Victor Espindola, přichází Michal Špánik.

27:11
    Domácí i nadále pokračují v demolici! David Drozd se individuálně uvolnil na levé straně, naservíroval balon před branku pro ROMANA MAREŠE, který zakončil přesně – 9:0!

26:12
    Hrubou chybu nyní vyrobil brankář Pšurný, jenž podskočil výhoz brankáře Victora Espindoly a následně PAVEL DROZD již pohodlně zakončil do prázdné branky – 8:0!

21:47
    RADIM ZÁRUBA spálil v první půli velké množství příležitostí, na Pšurného si ale přišel hodně rychle! Na levé straně se ukázkově uvolnil a ranou na přední tyč zvýšil již na 7:0!

21:09
    Žabinští Vlci nastoupili do druhé půle s větším elánem a mohli snížit! Michal Kratochvíl však zakončil z bezprostřední blízkosti do pravé tyče!

20:01
    Střídání v týmu Žabinští Vlci Brno:
    ze hřiště odchází Václav Večeřa, přichází Jaroslav Pšurný.

18:39
    Hladoví domácí ještě nemají dost! Pěkný dloubáček za obranu našel volného IGORA, který se tentokrát před gólmanem nemýlil a umístil balon po zemi přesně k tyči – 6:0!

17:22
    Domácí ještě navyšují své poločasové vedení, dobrý pas Koudelky do vápna dotlačil do branky kapitán Chrudimi MATĚJ SLOVÁČEK – 5:0!

14:04
    Jenže poté se k tomu přidá chyba v defenzívě, po které André naservíruje míč pro TOMÁŠE KOUDELKU a ten z bezprostřední blízkosti propálil Václava Večeřu – 4:0!

13:55
    I přesto, že brankář Václav Večeřa inkasoval již třikrát, je jednoznačně nejlepším hráčem svého týmu! Nyní znovu předvedl skvělý zákrok proti Igorovi!

12:36
    Everton mohl již v prvním poločase zkompletovat hattrick, tentokrát ale ve velké příležitosti nechal vyniknout hostujícího gólmana!

09:30
    Hosté se pokusili zazlobit směrem dopředu a byli za to hrubě potrestáni! Chrudim šla ve třech lidech na brankáře, Igor nabídl branku EVERTONOVI a ten upravil již na rozdíl tří gólů – 3:0!

05:29
    Další standardka a druhá radost chrudimského týmu! Tomáš Koudelka z rohu našel levačku DAVIDA DROZDA, jenž o břevno zametl balon nekompromisně do sítě – 2:0!

05:01
    O několik sekund později orazítkoval Radim Záruba spojnici břevna a tyče!

04:39
    Skvěle sehraná akce Chrudimi, Igora však ve velké šanci vychytal brankář Václav Večeřa!

03:49
    A domácí celek se dostává do vedení! Pomohl k tomu rychle rozehraný aut, po kterém zakombinovali Radim Záruba a přesně mířící EVERTON, jenž posílá chrudimský výběr do vedení – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 4. Everton (Záruba), 6. D. Drozd (Koudelka), 10. Everton (Igor), 15. Koudelka (André), 18. Slováček (Koudelka), 19. Igor (Everton), 22. Záruba (André), 27. P. Drozd (Espindola), 28. Mareš (D. Drozd), 37. Krotil (Igor), 38. D. Drozd (Mareš)

Karty:   39. Kratochvíl (ZVB)

FK Chrudim: Espindola (28. Špánik, 36. Javorski) – Záruba, Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, André, Igor, Slováček (C), Stránský, Krotil.
    Trenér: Alecio

Žabinští Vlci Brno: Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Svoboda, Formáček, Pfeffer, Havlín, Řezník, Chráscina
    Trenér: Radek Toman

Rozhodčí: Kresta, Mollinger – Šmíd