Arizona – NY Rangers 5:8 (kon.) | Colorado – Nashville 7:4 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 2:3 (kon.)
Buffalo – Toronto 0:3 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 4:3 (2:1 po s.n.) | Montreal – Carolina 0:3 (kon.)
Philadelphia – Chicago 1:5 (kon.) | Tampa – NY Islanders 4:1 (kon.) | Washington – Boston 2:3 (2:3 po s.n.)
St. Louis – San Jose 0:4 (kon.) | Seattle – Dallas 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 4:2 (kon.)

San Jose právě vstřelilo branku!
    A máme zřejmě definitivně rozhodnuto. Domácí pokračovali v tlaku v útočném pásmu, jenže puk se mezi kruhy odrazil na hůl JANA RUTTY, ten se s ničím nepáral a prostě vystřelil směrem na prázdnou branku. Tu trefil a je to tedy 0:4. Asistence: Nico Sturm.
    Rutta J., Sturm N., Kunin L., Ferraro M., Bailey J.
    Schenn B., Thomas R., Kyrou J., Krug T., Neighbours J., Bučněvič P.

52:23
    Domácí tým si zahraje přesilovku, dvě minuty za držení totiž obdržel Mikael Granlund.
    37:58 Luke KUNIN - 0:3

37:58
    5/5
    Třetí gól hostů! Ti nahodili do útočného pásma, obrana St. Louis nedokázala pokrýt puk odražený od zadního mantinelu, Bailey byl ještě při svém zakončení zablokován, nicméně LUKE KUNIN už trefil horní růžek Hoferovy branky a upravil na 0:3! Bez asistence.
    Kunin L., Kostin K., Vlasic M., Rutta J., Bailey J.
    Walker N., Kapanen K., Krug T., Faulk J., Blais S.

33:38
    Vyloučení na straně St. Louis, dvě minuty za podrážení vyfasoval Kasperi Kapanen.

32:05
    St. Louis si bere oddechový čas.
    32:05 Mikael GRANLUND - 0:2

32:05
    5/5
    A už je to o dvě branky. Po vyhraném buly ve vlastním pásmu se hosté bleskově přesunuli do útoku, Zetterlund svou ranou trefil tyčku, aby pak MIKAEL GRANLUND předvedl důraz na brankovišti a dotlačil puk za brankovou čáru – 0:2. Asistence: Fabian Zetterlund, William Eklund.
    Granlund M., Zetterlund F., Eklund W., Burroughs K., Ferraro M.
    Leddy N., Thomas R., Kyrou J., Parayko C., Bučněvič P.

28:57
    Hosté si navíc zahrají přesilovku, neboť Justin Faulk vyhodil puk přes plexi a odsedí si tak dvě minuty za zdržování hry.
    28:30 Filip ZADINA - 0:1

28:30
    5/5
    Hosté jdou do vedení! Už to vypadalo, že St. Louis v poklidu rozehraje, když se v rohu objevil FILIP ZADINA obral Bolduce o puk, najel si před branku a vymetl horní růžek Hoferovy branky – 0:1! Bez asistence.
    Zadina F., Thrun H., Sturm N., Addison C., Hoffman M.
    Hayes K., Toropčenko A., Krug T., Kessel M., Bolduc Z.

25:10
    Je po přesilovce, neboť na modré čáře se nedovoleného bránění dopustil Jake Neighbours. Síly na ledě se nám tak srovnaly.

24:30
    Už se pískalo a Klim Kostin odjel odpykat dvouminutový trest za sekání.
    22:41 Zadinova teč lízla Hoferovu tyčku

22:41
    Zprava poslal na brankoviště přihrávku Carpenter, tu jemně tečoval Zadina a puk zacinkal na Hoferovu tyčku!

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 29. Zadina, 33. Granlund (Zetterlund, Eklund), 38. Kunin, 57. Rutta (Sturm)

St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Parayko, Leddy, Kessel, Krug, Faulk (A), Perunovich – Neighbours, Thomas (A), Bučněvič – Kyrou, B. Schenn (C), Saad – Toropčenko, Hayes, Z. Bolduc – Kapanen, N. Walker, Blais.
    Trenér: Drew Bannister

San Jose Sharks: Blackwood (D. Cooley) – Burroughs, Ferraro (A), Addison, M. Vlasic, Rutta, Thrun – Zetterlund, Granlund (A), Kostin – Zadina, Kunin (A), Bailey – Labanc, Sturm, Bordeleau – Hoffman, Carpenter, Eklund.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Dunning, Hebert – Murray, Flemington

Diváci: 18 096