Augsburg – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Stuttgart – Heidenheim 3:3 (kon.) | Bochum – Darmstadt 2:2 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (1:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Neděle 31.03.2024, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 27. kolo

89
    Rozhodčí zastavil výpad Kolína po křídle a nařídil volný kop pro Augsburg. To se ani trochu nelíbilo Lintonu Mainovi a Dejanu Ljubičićovi (oba KLN), kteří se následně prohádali až ke žlutým kartám.

88
    Střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Pep Biel,
    ze hřiště odchází Phillip Tietz, přichází Sven Michel.

86
    Vargas měl na kopačce rozhodující trefu, Schwäbe byl ale proti a střelu z bezprostřední blízkosti svatyně zneškodnil! Pro hostujícího gólmana půjde o opravdu hodně vydřený bod, pokud duel skutečně skončí remízou.

82
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem:
    ze hřiště odchází Davie Selke, přichází Gian-Luca Waldschmidt.

79
    ze hřiště odchází Fredrik Jensen, přichází Arne Engels.

74
    Co ve druhém poločase předvádí augsburgská obrana, to je vskutku neuvěřitelné! Zaplněné ochozy si prožily další infarktové momenty, ale přes střed unikajícího Downse nakonec včas doběhl Mbabu a nedovolil mu vystřelit!

73
    ze hřiště odchází Sargis Adamjan, přichází Damion Downs.

70
    Výborný Thielmann teď zachránil svůj celek a na brankové čáře zastavil míč, který se dostal za vysunutého Schwäbeho! Střídající Beljo byl jen centimetry od potenciálně rozhodující trefy!

69
    Domácí musí zpevnit svou obranu, a to okamžitě! Maina z brejku rýsoval pas na zadní tyč na nabíhajícího Huseinbašiće a Augsburg měl štěstí, že jeho přihrávka byla příliš slabá!

67
    WWK Arena se teď radovala jen jednotky vteřin, Uduokahaiův gól zcela určitě platit nebude! Domácí obránce se totiž prosadil chvilku po odpískaném faulu svého týmu.

66
    ze hřiště odchází Faride Alidou, přichází Eric Martel,
    ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Linton Maina.

65
    Pozor, Kolínští byli ošizeni o další rohový kop! Thielmannovu prudkou ránu totiž zblokoval Gouweleeuw, čehož si ale rozhodčí nevšiml a nařídil rozehrávku od Dahmenovy svatyně.

61
    První žlutá karta je na světě, potřetí v sezóně je za faul trestán útočník Faride Alidou (KLN).

57
    Vynucené střídání v týmu FC Augsburg:
    ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Dion Drena Beljo.

Domácí záložník statečně bojoval a vydržel na trávníku hned několik minut, zranění v dolní části těla ho ovšem přeci jen vyřadilo ze hry předčasně.

46
    ze hřiště odchází Leart Paqarada, přichází Max Finkgräfe.

46
    ze hřiště odchází Iago, přichází Mads Pedersen.

35
    Kloubouček pro gólmana Kolína! Marvin Schwäbe udržel vyrovnaný stav nádherným zákrokem a Jakićovu nepříjemnou hlavičku nataženou rukou vyrazil mimo nebezpečí, skvělá práce!

33
    Kolín nad Rýnem právě vstřelil branku!
    Jenže stačí jeden brejk a vše je jinak, hosté nachytali domácí defenzívu na švestkách a máme vyrovnáno! Adamjan zachytil skvělou přihrávku a vyrazil do přečíslení dva na jednoho s DAVIEM SELKEM, kterému po průniku do šestnáctky nesobecky nabídl balón a kolínský forvard pak měl před sebou prázdnou bránu – 1:1!

18
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Zvýšená domácí aktivita vcelku rychle nese ovoce, Augsburg se díky ARNEMU MAIEROVI ujímá vedení už v 18. minutě! Záložník v bílém dresu se ve vápně odpoutal od protihráčů a střelou na bližší stranu branky si připsal teprve svou druhou sezónní trefu – 1:0!

Vojtěch Martinek

Branky: 18. Maier (Vargas) – 33. Selke (Adamjan)

Karty:   61. Alidou (KLN), 89. Maina (KLN), 89. Ljubičić (KLN)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 18:10. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13.
    FC Augsburg: Dahmen – Mbabu, Gouweleeuw, Uduokhai, Iago (46. M. Pedersen) – Jensen (79. Engels), Rexhbecaj (C) (57. Beljo), Jakić, Maier, Vargas (88. Biel) – Tietz (88. Michel).
    Náhradníci: Koubek – Bauer, Breithaupt, Kömür.

Trenér: Jess Thorup.

1. FC Kolín nad Rýnem: Schwäbe – Thielmann, Hübers, Chabot, Paqarada (46. Finkgräfe) – Huseinbašić, Ljubičić – Alidou (66. Martel), Adamjan (73. Downs), Kainz (C) (66. Maina) – Selke (82. Waldschmidt).
    Náhradníci: Pentke – Schmitz, Heintz, Carstensen.

Trenér: Timo Schultz.

Rozhodčí: Storks – Bandurski, Neitzel-Petersen.