Dubnica – Vlci Žilina 3:2 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
3:2 (1:0, 1:2, 1:0) Stav série: 1:2
DOXXbet Vlci Žilina
sk Úterý 02.04.2024, 18:30 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Dubničania ustáli obrovský tlak Žilinčanov a porážajú ich tesným výsledkom 3:2! Domáci strelili gól hneď na začiatku tretej tretiny a odvtedy sa len bránili. Veľmi obetavý výkon každého jedného hráča Dubnice, pretože sa hádzali do striel, ktoré úspešne blokovali. Vlci robili čo mohli, ale dnes proste neuspeli proti dobre hrajúcemu súperovi. Rozhodujúci gól ide Hovorkovi, ale zásluha na dnešnom víťazstve patrí celému mužstvu. Dubnica teda znížila sériu na 1:2 a v zajtrajšom druhom domácom zápase sa pokúsi o vyrovnanie. Ja vám ďakujem za pozornosť. Pekný večer. (20:47:09)

59:28
    Dve snahy o strelenie puku do prázdnej brány.

59:01
    Strata puku na modrej pomohla Dubničanom.