TSS GROUP Dubnica
4:3 (2:0, 1:3, 0:0 - 0:0) Stav série: 2:2
DOXXbet Vlci Žilina
sk Středa 03.04.2024, 18:001. liga play-off (SR) • Semifinále

Dubnica vyhráva dnešný zápas 4:3 po samostatných nájazdoch a vyrovnáva tak sériu so Žilinou na 2:2. Sledovali sme dnes výborný zápas. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (20:49:08)

70:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím TSS GROUP Dubnica.

Samostatné nájazdy začínajú.

Dnešný zápas nerozhodlo ani predĺženie. Budú následovať samostatné nájazdy.

70:00
    Predĺženie sa skončilo.

69:08
    Začala posledná minúta predĺženia.

68:12
    Koyš sa ocitol sám pred Kristínom! Nedokázal však prekonať domáceho brankára!

67:13
    Koyš poslal k zemi Ďuriša, ale vylučovať sa nebude.

66:03
    Domáci v plnom počte.

65:34
    Varga pálil z pravého kruhu. Kristín jeho pokus chytil.

64:54
    Mráz zakončoval. Následne pálil aj Koyš, ale obidva pokusy boli zablokované. Domáci sa bránia statočne.

64:03
    Vylúčenie v tíme TSS GROUP Dubnica:
    Michal Chatrnúch – 2 min., sekanie.

63:56
    Tybor nabral rýchlosť a zakončil z ľavej strany. Košarišťan jeho pokus vyrazil betónom.

63:45
    Hostia sa dostali do prečíslenia. Šmída to vzal na seba. Kristín jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

62:56
    Koyš pálil z ľavej strany. Jeho zakončenie tesne minulo bránu.

62:13
    Predĺženie je zatiaľ veľmi opatrné z oboch strán.

61:12
    Tybor nabral rýchlosť a dostal sa do tretiny. Výborne ho telom odstavil od puku Jansons.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dnešný zápas sa v riadnej hracej dobe nerozhodol. Po 60 minútach skončil zápas remízou 3:3. Za pár minút začne desať minútové predĺženie vo formáte 3 na 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:10
    Veľká šanca hostí! Paukovček sa dostal k puku pred bránou a nedokázal ho poslal za chrbát Kristína!

58:01
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:33
    Rajnoha nahodil puk na bránu a Varga ho tečoval. Kristín mal šťastie, že ho dokázal chytiť.

57:03
    Bezúch omylom vrazil do Kristína. Vylučovať sa však nebude.

55:12
    Kluka pálil a triafa tyč Košarišťanovej brány!

54:41
    Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
    Matúš Holenda – 2 min., podrazenie.

54:12
    Hostia sú aj naďalej aktívnejší. Varga zaviezol puk do pásma. Prihral Koyšovi, ktorý pálil z prvej. Kristín vyrazil puk betónom.

53:44

53:05
    Hostia majú veľký tlak! Výborne pálil Bezúch, ale ten tesne netrafil bránu.

52:14
    Galamboš pálil z pravej strany. Kristín jeho pokus vyrazil. Hostia zostávajú v útočnej tretine.

51:00
    Šmida sa tlačil pred bránu. Chcel zakončiť, ale výborne ho zablokoval Havorka.

50:33
    Zápas sa prehúpol do poslednej desaťminútovky riadnej hracej doby. Stav zápasu je stále 3:3.

49:17
    Koyš si prebral prihrávku na pravom krídle a švihom vypálil. Jeho pokus vyrazil betónom Kristín.

48:06
    Diakov tečoval strelu Rajnohu a Kristín puk chytil aj so šťastím a prerušil hru.

47:11
    Martin Pobežal pálil od modrej čiary. Následne dorážal Mikula, ale ani jeden pokus nebol úspešný.

46:22
    Michal Kluka sa výborne uvoľnil a zakončil. Košarišťan vytiahol dobrý zákrok a podržal svoje mužstvo.

44:34
    Tretia tretina je opatrná z oboch strán. Je vidieť, že jediný gól už môže dnešný zápas rozhodnúť.

43:16
    Píska sa ofsajd domáceho mužstva.

42:18
    Tybor dostal prihrávku do jazdy. Chcel zakončiť, ale výborne ho zablokoval Pobežal.

41:22
    Varga si obhodil Šveca a dostával sa do zakončenia. V rozhodujúcej chvíli puk netrafil.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine mám stav vyrovnaný 3:3. Sledujeme výborný hokej. Uvidíme či sa rozhodne v tretej tretine.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:02
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:55
    Jansons výborne pálil od modrej čiary. Kristín si musel dať pozor. Puk chytil a prerušil hru.

38:11
    Opäť musím poznamenať, že sledujeme dnes výborný hokej z oboch strán.

37:43
    Galamboš poslal puk do bránkoviska. Švec si takmer strelil vlastný gól. Domáci to napokon zvládli.

36:13
    Píska sa icing domáceho tímu.

35:22
    Hostia sú na koni. Mráz pálil z ľavého kruhu. Kristín puk chytil lapačkou a prerušil hru.

34:02
    Vlci Žilina dali gól! Hostia vyrovnávajú stav strenutia ešte v druhej tretine! Diakov nahadzoval puk na domácu bránu. Výborne si ho prebral JURAJ BEZÚCH a krásnou strelou prekonáva Kristína v domácej bráne. Asistencie: K. Diakov, P. Galamboš.

33:22
    Paukovček sa natlačil pred Kristína a aj zakončil, ale puk poslal mimo brány.

32:41
    Vlci Žilina dali gól! Hostia si vytvorili tlak. Pobežal potiahol akciu do útočnej tretiny. Krúžil s ním tak dlho až našiel prihrávkou JURAJA BEZÚCHA, ktorý takým ušmudlaným gólom žnižuje stav zápasu. Asistencie: J. Pobežal.

31:18
    Koyš našiel prihrávkou na modrej čiare Jansonsa, ktorý okamžite pálil, ale netrafil domácu bránu.

30:12
    Máme sa sebou polovicu riadnej hracej doby. Domáci držia veľmi nádejný výsledok.

29:37
    Varga zakončoval švihom z pravej strany. Puk mu príliš nesadol. Kristín ho vyrazil vyrážačkou.

28:39
    Dubnica dáva gól! Domáci sa bleskovo dostávajú opäť do dvojgólového vedenia! Michal Kluka pálil z ľavého kruhu. K puku sa na pravej strane dostal RADOSLAV TYBOR a doslova ho prepasíroval za chrbát Košarišťana. Asistencie: M. Kluka.

28:13
    Vlci Žilina dali gól! Hostia využívajú presilovú hru a znižujú tak stav stretnutia! Bruno Mráz našiel prihrávkou na osi ihriska úplne voľného PATRIKA KOYŠA, ktorý presnou strelou prekonáva prvý krát Kristína. Asistencie: Bruno Mráz, K. Diakov.

28:11
    Diakov pálil od modrej čiary! Kristín jeho bombu vyrazil.

27:43
    Priostruje sa. Švec zostrelil Vargu a Jansons ho šiel pomstiť. Vylučovať sa však nebude.

26:21
    Lukáš Klíma – 2 min., vrazenie na mantinel.

25:39
    Domáci sa trochu stiahli a bránia si svoju tretinu. Hostia zatiaľ márne dobíjajú Kristínovú bránu.

24:11

23:41
    Výborný hokej pokračuje aj v druhej tretine. Varga si nakorčuloval pred Kristína, ale v čistej šanci prestrelil bránu.

22:28
    Malina pálil od modrej čiary. Kristín jeho pokus videl a bez problémov ho chytil.

21:21
    Tybor si výborne nakorčuloval do šance. Jeho zakončenie švihom tesne minulo bránu.

20:44
    Safaraleev zakončoval hneď po vhadzovaní. Kristín jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedú domáci hokejisti prekvapujúco 2:0. Prvý gól strelil v presilovej hre Michal Chatrnúch. Druhý gól pridal po úniku Radoslav Tybor. Sledujeme výborný hokej vo fantastickej atmosfére.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:26
    Koyš sa dostal do zakončenia z tesnej blízkosti. Jeho pokus Kristín vyrazil betónom.

19:02
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:21
    Domáci sú v laufe. Kluka pálil z ľavého kruhu. Netrafil však bránu.

17:11
    Dubnica dáva gól! Domáci sa dostávajú do dvojgólového vedenia! RADOSLAV TYBOR dostal puk do jazdy. Prebral si ho. Prekorčuloval Rajnohu a presným zakončením prekonáva Košarišťana v bráne hostí. Asistencie: M. Hřebíček, M. Chatrnúch.

16:31
    Hostia sú v posledných minútach jasne aktívnejší. Bezúch zakončoval z pravej strany. Kristín vyrazil betónom.

15:09
    Veľká šanca hostí! Pobežal pálil od modrej čiary! Kristín jeho pokus vyrazil. Šmída dorážal do prázdnej brány, ale nedokázal puk dostať za bránkovú čiaru.

14:42
    Sledujeme zatiaľ výborný obojstranný hokej.

13:47
    Tábi bol rýchlejší ako puk. Píska sa ofsajd domáceho mužstva.

12:45
    Pobežal pálil od modrej čiary. Jeho pokus výborne zablokoval Klíma.

11:46
    Domáci sú v plnom počte a zahrajú si krátku presilovku.