Méty – Lens 2:1 (kon.)
FC Méty
2:1 (2:1)
Racing Lens
Pátek 12.04.2024, 21:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

V prvním poločase bylo Lens lepším týmem, ale nepohlídal si konec poločasu a soupeři se povedlo otočit stav zápasu. Po přestávce měli hosté optickou převahu, avšak Méty bránily pozorně a zlobily rychlými protiakcemi. Dalšího gólu už jsme se nedočkali, a tak se domácí mužstvo raduje z vítězství.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemnou dobrou noc. (22:56:29)

90+6

90+4
    Lens rozehrávalo rohový kop, který byl na první tyči odvrácený. Soupeř pak vystartoval na útočnou polovinu, kde se dopustil faulu.

90+3
    z levé strany odcentroval Angelo Fulgini, jehož snažení bylo odvrácené na hranici vápna. Míče se zmocnil Adrien Thomasson, který zamířil těsně nad branku.

90+2
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Danley Jean Jacques, přichází Lamine Camara.

90+2
    Jhoanner Chávez poslal centr na zadní tyč, kde neměl nikoho ze spoluhráčů. Na druhou stranu vyrazil Pape Amadou Diallo, jenž byl znovu faulovaný.

90+1
    Utkání se bude nastavovat minimálně o šest minut!

90
    Na druhou stranu rychle přeběhl Morgan Guilavogui, jehož pokus z levé strany pokutového území byl nepřesný.

89
    Jhoanner Chávez znovu centroval před branku, odkud Méty míč odklidily za postranní lajnu. Po chvíli Lens míč ztratilo a Danley Jean Jacques ušetřil cenné vteřiny.

88
    Domácí celek vyrazil do dalšího protiútoku, který nepřesně zakončoval Kevin Van Den Kerkhof. Čas už se pomalu blíží ke svému vypršení.

87
    ze hřiště odchází Kévin N'Doram, přichází Fali Candé.

86
    Méty znovu nepustily soupeře do vápna. Jeho akci zastavily těsně před vápnem a následně poslaly míč na tribunu.

85
    Posledních pět minut a nastavení zbývá hostujícímu celku k tomu, aby minimálně vyrovnal. Naopak Méty jsou kousek od páteční senzace.

83
    ze hřiště odchází Ismaël Traoré, přichází Aboubacar Lô.

82
    Z pravé strany odcentroval Florian Sotoca, jenž viděl na zadní tyči spoluhráče. Avšak Angelo Fulgini mířil v krkolomné pozici hlavou nad branku.

81
    Na hrací ploše zůstal ležet Pape Amadou Diallo, a tak rozhodčí přerušil hru, což se hostům vůbec nelíbí, protože byli v kombinaci.

80
    Dalším pokusem ze střední vzdálenosti chtěl vyrovnat Morgan Guilavogui, avšak mířil hodně nepřesně.

79
    Za vápnem se napřáhl David da Costa, jehož pokus byl obráncem sražený do vzduchu. Alexandr Úkíddžá vystartoval z branky a balon vyboxoval. Hned poté vyletěl do vzduchu praporek pomezního rozhodčího – ofsajd.

78
    Znovu velkou rychlost nabral Kevin Van Den Kerkhof, jehož nedovoleně zastavil Przemysław Frankowski (Lens). Hostujícímu celku nic nevychází a je na něm vidět určitá flustrace.

Michal Luxa

Branky: 34. Mikautadze (Atta), 45+3. Mikautadze (N'Doram) – 13. Sotoca (pen.)

Karty:   21. Van Den Kerkhof (MTZ), 44. I. Traoré (MTZ) – 44. Gradit (LNS), 45+1. A. Diouf (LNS), 46. Machado (LNS), 74. Chávez (LNS), 78. Frankowski (LNS)

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:11. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:17.
    FC Méty: Úkíddžá – Colin, I. Traoré (83. Lô), S. Sané, Udol (C) – Van Den Kerkhof, N'Doram (87. Candé), Jacques (90+2. L. Camara), Atta, P. Diallo – Mikautadze.
    Náhradníci: Dietsch – Jallow, Kouao, Lamkel Zé, Sabaly, I. Sané.

Trenér: Bölöni

Racing Lens: Samba (C) – Gradit (60. Wahi), Danso, Medina – Frankowski, A. Diouf (60. Thomasson), el-Ajnawí (72. Guilavogui), Machado (60. Chávez) – da Costa – Sotoca, Saïd (60. Fulgini).
    Náhradníci: Leca – Aguilar, Haïdara, N. Mendy.

Trenér: Haise

Rozhodčí: Lissorque – Torregrossa, Favre