Boston – Ottawa 1:3 (kon.) | Columbus – Carolina 6:3 (kon.) | Montreal – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Philadelphia – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Toronto 5:2 (kon.) | Winnipeg – Seattle 4:3 (kon.)
Vegas – Chicago 3:1 (kon.) | Vancouver – Calgary 4:1 (kon.)

2. Luca Del Bel Belluz (CBJ) 1+0
    3. Teuvo Teräväinen (CAR) 2+0 (03:44:46)

59:21 Zach WERENSKI - 6:3

59:21
    5/5
    Columbus právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZACH WERENSKI. Asistence: Johnny Gaudreau a Mathieu Olivier.
    Werenski Z., Gaudreau J., Danforth J., Olivier M., Gudbranson E.
    Coghlan D., Lemieux B., Martinook J., Morrow S., Comtois M.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetině.

56:58
    Jack Drury pálil bez přípravy, jeho rána míří vedle branky.

56:36
    Stefan Noesen ani Martin Nečas nedokázali z dobrých pozic před brankou přesněji zakončit. Hosté své šance nedokázali proměnit.

56:19
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets:
    Damon Severson – 2 min., podrážení.

55:16
    Hra je nyní přerušená, následovat bude komerční přestávka, poslední v tomto zápase.

53:44
    Dylan Coghlan to vzal na sebe, jeho rána míří vedle branky. Nechybělo moc střele hostujícího hráče.

52:42
    Jiříček se dobře pohyboval před brankou a poradil si se střelou soupeře, dobré čtení hry od českého hráče.

52:07
    Anthony DeAngelo se jako obránce dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář.

51:01
    Brankář Caroliny kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

50:46
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Columbus má dvoubrankový náskok.

49:12
    Vhazovat se nyní bude před brankou Columbusu, domácí celek se ale v pohodě ubránil a nenechal soupeře vypálit.

48:57
    Komerční přestávka.

48:30
    22:30, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají hráči Caroliny.

47:22
    Icing Columbusu, buly před jeho brankou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Del Bel Belluz (Pyyhtiä, Werenski), 6. Werenski (Marčenko, Texier), 20. Malatesta (Olivier), 33. J. Gaudreau (Werenski, Danforth), 41. A. Nylander (Gudbranson, Provorov), 60. Werenski (J. Gaudreau, Olivier) – 8. Kotkaniemi (Comtois, Noesen), 19. Teräväinen (Kotkaniemi, Burns), 31. Teräväinen (Burns)

Columbus Blue Jackets: Greaves (Merzļikins) – Severson, Werenski, Gudbranson, Provorov, Jiříček, Blankenburg – A. Nylander, Danforth, J. Gaudreau – Marčenko, Sillinger, Texier – Pyyhtiä, Olivier, Kuraly – Malatesta, Del Bel Belluz, Brindley.
    Carolina Hurricanes: S. Martin (Kočetkov) – Burns, Orlov, Morrow, Coghlan, Chatfield, DeAngelo – Nečas, Teräväinen, Drury – Fast, Je. Kuzněcov, Noesen – Kotkaniemi, Martinook, Lemieux – Nadeau, Blake, Comtois.

Rozhodčí: Furman South, Jake Brenk – Brad Kovachik, Trent Knorr

Diváci: 17 289