AS Řím – AC Milán 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Liverpool 0:1 (kon.) | West Ham – Leverkusen 1:1 (kon.)
Marseille – Benfica 1:0 (4:2 po pen.)
Atalanta Bergamo
0:1 (0:1)
Liverpool FC
Čtvrtek 18.04.2024, 21:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Evropská liga • Čtvrtfinále

Atalanta dnes sice prohrává 0:1, trefil se z penalty Mohamed Saláh. Atalanta na půdě soupeře v prvním zápase vyhrála 3:0, celkově se raduje z výhry 3:1 a fanoušci slaví postup do další fáze soutěže, do semifinále. (22:55:18)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:10.

90+3

90+3
    Domácí akci zastavil ofsajd, a tak mohou hrát hosté.

90+3
    Takticky hrají domácí fotbalisté velmi dobře a za skandovaného potlesku míří za výhrou.

90+1
    Žlutá karta pro tým Atalanta Bergamo (Davide Zappacosta).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí celek nyní vybojoval rohový kop a s jeho exekucí také nebude pospíchat. Teun Koopmeiners nakonec nakrátko rozehrál.

90
    Alexis Mac Allister to zkoušel individuálně, ale nedokázal nic vymyslet. Hrát mohou domácí, Davide Zappacosta vedl akci.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté míří trpělivou hrou k postupu do semifinále Evropské ligy.

87
    Nutno poznamenat, že domácí gólman s rozehrávkou příliš nepospíchal a pokoušel se ušetřit nějaký čas.

86
    Harvey Elliott zakončoval z dobré pozice, ale jeho pokus celkem snadno kryje domácí brankář. Juan Musso byl připravený.

84
    Teun Koopmeiners si počínal nedovoleně, Gakpa fauloval, a tak budou hrát fotbalisté Liverpoolu.

83
    Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek si nyní nemůže vypracovat výraznější šanci. Domácí hrají takticky velmi dobře.

80
    Střídání v týmu Liverpool FC:
    ze hřiště odchází Andrew Robertson, přichází Jayden Danns.

80
    Střídání v týmu Atalanta Bergamo:
    ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Ademola Lookman.

79
    Diogo Jota se dopustil faulu, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího, a tak u míče zůstanou domácí.