Dukla – Královo Pole 28:23 (kon.) | Strakonice – Jičín 28:32 (kon.) | Zubří – Frýdek-M. 31:29 (kon.)
Lovosice – Karviná 31:32 (po s.h.)
HBC JVP Strakonice 1921
28:32 (16:14)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 27.04.2024, 17:00 • hala Strakonice • Chance Extraliga mužů • Play-out

HBC JVP Strakonice 1921 – O2xyworld HBC Jičín 28:32 (16:14)
    Nejvíce branek: Bičiště 7/1, Sedláček 7/1, Němec 5 – Doškář 10, M. Hájek 4, Rychna 3. Rozhodčí: Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 320. (18:36:21)

Je konec. HBC JVP Strakonice 1921 dnes nestačily na tým O2xyworld HBC Jičín, kterému podlehly poměrem 28:32. Hosté sice prohrávali o poločase o dvě branky, ale zlepšeným výkonem v tom druhém překlopili stav na svou stranu. Jičín tedy bere zaslouženě plný počet bodů. Daniel Doškář na straně hostů se v utkání zaskvěl deseti góly. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.

Konec zápasu. (28:31)

60
    Jindřich Mráz zastavuje sehrávku Jičína na pivota. (28:31)
    60
    Zdeněk Ježek skóruje ještě pět vteřin před koncem druhé poločasu. (28:32)

60
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (28:31)

60
    O zápase je rozhodnuto. Jičín začíná poslední minutu na balonu. (28:31)

59
    Jičín ztratil balon 90 vteřin před koncem zápasu. (28:31)

58
    Daniel Doškář trefil jenom nohu protihráče a domácí pak po sehrávce na pravém křídle trefují tyčku. (28:31)

58
    Jičín je na míči a nyní nikam nespěchá. (28:31)

57
    Strakonice se vyhnaly ze střeleckého úhlu na levé strany, ale domácí zůstávají na míči. (28:31)
    57
    Aleš Dolejší trestá střeleckou minelu Strakonic a dává Jičínu už tříbrankové vedení. Hostující šikula se prosazuje po sehrávce na levé křídlo. (28:31)
    55
    Jan Pekař ale utekl po ose hřiště a vrací hostů dvoubrankový náskok, 28:30. (28:30)
    55
    Martin Mošovský ale snižuje z rychlého kontru. (28:29)
    55
    Daniel Doškář vyskočil na lajně a pak se štěstím od tyče procedil balon záda brankáře. (27:29)

54
    Oddechový čas pro tým O2xyworld HBC Jičín. (27:28)
    54
    Marek Nejdl se raduje po sehrávce na pivota, domácí jsou jen o jeden gól pozadu, 27:28. (27:28)
    54
    Daniel Doškář si vyskočil na ose hřiště a pak ze střední vzdálenosti poslal balon přesně k tyčce, 26:28. (26:28)

54
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (26:27)

54
    Strakonice neuspěly se sehrávkou na pivota. Jičín jde zlobit. (26:27)
    53
    Jakub Kastner ze sedmičky trefil ruku brankáře, ale od ní šel balon do sítě. (26:27)

53
    Jičín bude zahrávat sedmičku! (26:26)
    53
    David Bičiště se ale uvolnil a z výskoku zamířil přesně k tyčce, je srovnáno, 26:26. (26:26)

53
    Jičín ztratil balon, ale domácí míří do zformované obrany. (25:26)

52
    Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Michal Hájek). (25:26)
    52
    Marek Nejdl se prosazuje z lajny i přes faul Hájka. (25:26)

51
    Aleš Dolejší ztratil balon na levé straně a domácí jdou do kontru. (24:26)

51
    Hosté jsou na balonu a dostřídávají. (24:26)
    50
    Michal Hájek se uvolnil na pravé straně a pak to poslal pravačkou přesně k tyčce. S tímto nemohl domácí brankář nic dělat, 24:25. (24:26)

50
    Strakonice z dálky míjí branku a hosté jdou zlobit. (24:25)

49
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (24:25)
    49
    Lukáš Rychna se raduje po sehrávce na levé křídlo. Šikula do poslal okolo hlavy brankáře do sítě. (24:25)
    49
    Martin Němec se raduje po sehrávce na pivota, je srovnáno. (24:24)

48
    Straky trefují po sehrávce do pivota jenom ruku brankáře. Domácí ale zůstali na balonu. (23:24)
    48
    Michal Hájek si naběhl na lajnu a pak nikým neatakován poslal míč k tyčce. (23:24)

V akci je uklízecí četa, za chvíli se bude pokračovat. (23:23)

47
    Dva hráči se střetli na pravé straně hlavami. Hra je přerušena. (23:23)

47
    Domácí z dálky míjí opuštěnou branku hostů. (23:23)

47
    Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý). (23:23)
    47
    Ondřej Sedláček se prosazuje i přes faul hostů, Strakonice budou mít k dispozici přesilovku. (23:23)
    46
    Lukáš Rychna se dostal před svým strážcem na lajnu a pak poslal míč rychle k levé tyčce, 22:23. (22:23)

45
    Ondřej Sedláček trefil ze sedmičky jenom ruku brankáře. (22:22)

45
    Domácí budou zahrávat sedmičku! (22:22)
    45
    Matěj Ženatý dostal balon na pravou stranu a pak jej poslal rychle k tyčce. (22:22)

44
    Strakonicím se sehrávka na osu nepovedla, hosté jdou zlobit. (22:21)
    44
    Lukáš Rychna dostal balon na čáru a pak jej svou levačkou expedoval rychle k tyčce. (22:21)

43
    Jičín je sice na balonu, ale jde do plných. (22:20)
    43
    Marek Nejdl dostal přihrávku na osu a pak poslal balon svou silnější rukou k tyčce, 22:20. (22:20)
    41
    Ondřej Sedláček dostává Strakonice zpátky do hubeného vedení, 21:20. (21:20)
    40
    Michal Hájek ale z rychlé akce hostů srovnává skóre, 20:20. (20:20)
    40
    Martin Němec ukončuje šest minut střeleckého ticha ze strany Strakonic, 20:19. (20:19)

38
    Filip Matouš ale nařízenou sedmičku po faulu Nejdla neproměňuje. (19:19)

38
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl). (19:19)
    36
    Aleš Dolejší dává branku v přesilové hře, je srovnáno, 19:19. (19:19)
    36
    Filip Matouš skóruje v přesilové hře hostů a snižuje na rozdíl jediné branky, 19:18. (19:18)

35
    Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště). (19:17)
    34
    Aleš Dolejší ale rychle skóruje z bleskového brejku hostů, 19:17. (19:17)
    34
    David Bičiště dostává Strakonice dnes poprvé do tříbrankového náskoku, 19:16. (19:16)

34
    Jenže nejproduktivnější hráč hostů neskóruje ze sedmičky. (18:16)

34
    Jičín bude zahrávat sedmičku, míč si bere Daniel Doškář. (18:16)
    33
    Marek Nejdl si dává svou druhou branku v zápase, 18:16. (18:16)
    32
    Zdeněk Ježek dostává hráče Jičína na rozdíl jediné branky, 17:16. (17:16)
    32
    David Bičiště ale rychle vrací Strakám dvoubrankový náskok, 17:15. (17:15)
    31
    Zdeněk Ježek otevírá střelecký účet druhého poločasu, 16:15. (16:15)

31
    Začal druhý poločas. (16:14)

Druhý poločas začne přibližně v 17:55.

30
    První poločas skončil. (16:14)
    30
    Marek Nejdl dostává Strakonice dvě vteřiny před koncem poločasu poprvé do dvoubrankového vedení, 16:14. (16:14)

30
    Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921. (15:14)
    29
    Martin Němec dostává Strakonice poprvé v utkání do vedení. (15:14)
    28
    Filip Zdychynec srovnává stav po dalším zaváhání Jičína, 14:14. (14:14)
    28
    Michal Krejčí necelé tři minuty před koncem prvního dějství snižuje na rozdíl jediného gólu. (13:14)
    27
    Daniel Doškář ale vrací svou osmou brankou Jičínu dvoubrankový náskok. (12:14)
    26
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
    (12:13)

26
    Domácí budou zahrávat sedmičku! (11:13)

26
    Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý). (11:13)
    24
    David Bičiště potrestal minelu Jičína, už je to jenom o dvě branky, 11:13. (11:13)
    24
    David Bičiště ale snižuje na rozdíl tří branek. (10:13)
    23
    Daniel Doškář vrací hostů svou sedmou brankou oddechovém čase čtyřbrankový náskok. (9:13)

23
    Oddechový čas pro tým O2xyworld HBC Jičín. (9:12)
    22
    Michal Krejčí dostává Straky na rozdíl tří branek, 9:12. (9:12)
    22
    Martin Knittl si dává svou první branku v dnešním mači, 8:12. (8:12)

22
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu O2xyworld HBC Jičín (Aleš Dolejší).
    (8:11)
    20
    Ondřej Sedláček pokračuje v dobrém výkonu, dnes už si dal čtvrtý gól. (8:11)
    20
    Matěj Ženatý dostává hosty na rozdíl čtyř branek, 7:11. (7:11)
    18
    Ondřej Sedláček potvrzuje roli nejlepšího střelce domácích. Na svém kontě už má tři přesné střely. (7:10)
    16
    Štěpán Drbohlav udeřil v přesilové hře, 6:10. (6:10)
    16
    Ondřej Sedláček dostává Straky v oslabení na rozdíl tří branek. (6:9)

15
    Vyloučení pro tým O2xyworld HBC Jičín (Jakub Kastner). (5:9)
    14
    Ondřej Sedláček ale snižuje z postupného útoku Strakonic, 5:9. (5:9)
    14
    Michal Hájek skóruje poprvé v utkání v přesilové hře. (4:9)

14
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
    (4:8)

13
    Žlutá karta pro tým O2xyworld HBC Jičín (Matěj Ženatý). (4:8)
    12
    Martin Němec svou první brankou v zápase snižuje na rozdíl čtyř branek, 4:8. (4:8)
    10
    Daniel Doškář ale rychle vrací hostů pětibrankový náskok. Na pomyslné pažbě má už dnes šestý zářez. (3:8)
    9
    David Bičiště snižuje náskok hostů na čtyři branky. (3:7)
    8
    Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Filip Matouš). (2:6)
    8
    Gól vstřelil tým O2xyworld HBC Jičín (Jan Pekař). (2:7)
    7
    Daniel Doškář už má na svém kontě pátý zářez. (2:5)
    7
    David Bičiště přerušuje pět minut střeleckého ticha ze strany domácích. (2:4)
    4
    Daniel Doškář si dává už svou čtvrtou branku v dnešním zápase a to není odehráno ani pět minut. (1:4)
    4
    Daniel Doškář dává Jičínu po další nedůslednosti domácích už dvoubrankové vedení, 1:3. (1:3)
    4
    Daniel Doškář trestá minelu Strakonic, hosté jdou do hubeného vedení. (1:2)
    2
    Daniel Doškář ale po 13 vteřinách hry srovnává stav po rychlém kontru, 1:1. (1:1)
    2
    Adam Bernhard otevřel skóre dnešního zápasu, 1:0. (1:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Masák, Zdychynec, Němec, Landsinger, Mošovský, A. Novák, Bičiště, Brůha, Vondra, Sedláček, Krejčí, Mic. Tíkal, Wildt.
    Trenér: Michal Zbíral

O2xyworld HBC Jičín: Poláček, Grabermann, Dohnal – Rychna, Hlava, Knittl, M. Ženatý, Matouš, Z. Ježek, Pekař, Doškář, A. Dolejší, M. Hájek, Drbohlav, Kastner.
    Trenér: Ondřej Horyna

Rozhodčí: Vojtěch Benuš, Jakub Uhlíř.

Dobrý den, vítejte u onlajn přenou z házené. Nejvyšší mužská soutěž má v sobotu 27. dubna na programu další kolo play-out. V něm na sebe narazí týmy HBC JVP Strakonice 1921 a O2xyworld HBC Jičín. Míč bude uveden do hry v 17:00. Podaří se Strakonicím doma obrat o body lídra tabulky?