Sevilla – Cádiz 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 2:1 (kon.) | Celta Vigo – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Getafe – Atlético 0:3 (kon.)
Rayo Vallecano
2:1 (1:0)
Granada CF
Středa 15.05.2024, 19:30 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 36. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (21:34:50)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:17.

Rayo Vallecano se zachraňuje v LaLize a bude součástí této prestižní ligy i v příští sezóně.
    Zápas však pro domácí začal katastrofálně. Hned v třetí minutě viděl Trejo za svůj faul po intervenci VARu červenou kartu. Domácí však byli nadále aktivní a odměněni byli v 224. minutě, když se nůžkami prosadil Lejeune.
    Ve druhé půli se hra srovnala a zpomalila. Množství šancí jsme neviděli. De facto tu největší využil v 80. minutě De Frutos a zařídil Vallecanu udržení. V 89. minutě jen korigoval Boyé na 2:1.
    Již jistě sestupující Granada tak padla na hřišti oslabeného Vallecana 2:1.

90+8

90+6
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+5
    Sergio Camello a Radamel Falcao vidí žlutou kartu na lavičce za zbytečně přehnané reakce.

90+3
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Randy Nteka se provinil útočným faulem, když prošlápl kotník Gonzalovi Villarovi. Za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

90+2
    Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Carlos Neva převedl surový zákrok a zaslouženě vidí žlutou kartu.
    89. Lucas BOYÉ - 2:1

89
    Granada právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUCAS BOYÉ, asistoval mu Sergio Rodelas!!!
    Po chybě v obraně Vallecana se k míči dostal debutující Rodelas, který svou přesnou přihrávkou našel LUCASE BOYÉHO, který efektní patičkou doklepl míč do sítě.

88
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Isaac Palazón, přichází Randy Nteka,
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Kike Pérez.

86
    Obrovskou šanci měl José María Callejón, ale jeho dobře umístěnou střelu akrobatickým zákrokem zastavil Mumin.

84
    José María Callejón vidí žlutou kartu za protesty.

83
    Spekulace vyvráceny. Branka platí!! Hlavní rozhodčí byl jiného názoru než videorozhodčí a Vallecano se tak výrazným krokem přiblížilo k záchraně.