Motorlet – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Domažlice – Č. Budějovice B 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Povltavská 1:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (2:1)
Dynamo České Budějovice B
Sobota 18.05.2024, 17:00Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:54:35)

Dnešní utkání je u konce. Domažlice poráží České Budějovice 2:1. O osudu zápasu rozhodly první minuty, ve kterých se nejprve trefili Zajíček s Fillem a poté snížil Prášek. Domácí byli lepší v první půli, hosté naopak kralovali po změně stran. Domažlice čeká další utkání 26.5 na hřišti béčka Slavie. Rezerva Českých Budějovic o den dříve přivítá béčko Plzně.

90+3

90+3
    Domácí hrají pouze na krátko a drží cenné vteřiny.

90+2
    Dobrý pohyb domácích na útočné polovině znamená standardní situaci.

90+1
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Fillo, přichází Teršl.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Domácí Domažlice už drží míč u rohového praporku na útočné polovině a čas nyní rozhodně hraje pro ně.

87
    Z rohu pokutového území zkoušel volejem pálit Čihák. Valenta proti němu znovu zasáhl a podržel svůj tým.

86
    Hosté znovu tlačí svého soupeře v okolí vápna. Zatím však chybí rozdílová finální nahrávka.

84
    ze hřiště odchází Dvořák, přichází Pavlík,
    ze hřiště odchází Mužík, přichází Jahn.

83
    Nepovedený nákop Českých Budějovic vpřed. Míč u domácího brankáře.

81
    Hosté roh sehráli na krátko a po centru se dožadovali penalty. Rozhodčí však rezolutně rozpažil.

80
    Další roh pro hostující tým z Českých Budějovic.

78
    Na pravé straně neuspěl ve sprinterském souboji Zíka. K míči se tak po delší době dostanou domácí.

77
    Centr mířící od praporku nikoho v bílých dresech nenašel. Hosté se i tak drží nadále na míči.

76
    Rohový kop pro rezervu Českých Budějovic.

75
    Utkání pokračuje řadu soubojů na středu hřiště. Skóre pořád ukazuje domácí vedení 2:1.