Žižkov – Olomouc B 2:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
2:2 (2:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 31.03.2024, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 20. kolo

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek neděle i Velikonoc! (12:11:09)

Hanáci tak díky získanému bodu uzavírají nejlepší devítku, zatímco Viktorka nevyužila zaváhání soupeřů a zůstává předposlední o bod za Varnsdorfem.

Opravdu je tomu tak! V utkání dvou rozdílných poločasů může být spokojenější Olomouc, jelikož ve druhé půli byla aktivnějším týmem a dvěma zásahy Jáchyma Šípa dokázala vybojovat alespoň remízu.

90+3

90+3
    Zřejmě poslední šanci utkání měl na svědomí Kovinič, který však na penaltě zatáhl v souboji obránce a byl mu odpískán útočný faul.

90+2
    Hadaš přehnal svou útočnou aktivitu na pravé straně vápna a fauloval bránícího hráče, což sudí dobře viděl.

90+1
    V úvodu tříminutového nastavení jsou Žižkovští na míči, ale útočným faulem na polovině soupeře se o něj připravují.

90
    Za dlouhým centrem se hnal Kovinič, ale i kdyby byl u míče před Digaňou, nebylo by to k ničemu platné – ofsajd.

89
    Rozhodčí přerušuje hru, jelikož u půlící čáry zůstává ležet Mikulenka, kterého postihly křeče.

89
    V posledních minutách se hraje převážně ve středu hřiště, přestože mají domácí řadu slibných náznaků, většinou se vlastní nepřesností o šanci připraví.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jan Fiala, přichází Yunusa Muritala.

87
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Jaroslav Tregler, přichází Isaac Muleme.

86
    Domácím se alespoň daří držet hosty mimo dostřel branky a nepouštět je do zakončení. Tentokrát si vybojovali faul na polovině hřiště.

84
    Tlak Hanáků trošku narůstá, jelikož si vybojovali další roh a vyslali několik nebezpečných centrů. Viktorka vše ustála, ale musí se bránit – hosté vhazují v blízkosti vápna.

83
    Chybují a faulují však oba, tentokrát se u pravé postranní čáry provinil Déle. Žižkov se ale ani nedostal k brance a bude se muset bránit.

82
    Žižkov se směrem do ofenzivy trápí. Vypadá to, jako by mu ztráta vedení sebrala vítr z plachet, naopak Sigma hraje uvolněněji.

81
    Hanákům roh vůbec nevyšel, Viktorka přebírá iniciativu a vydává se do ofenzivy.

80
    Velmi dobrá práce Sigmy! Amasi dostal na levé straně pobídku od Deleho, načež donutil Bajzu zasáhnout a vzápětí připravil šanci Fialovi, jehož pokus byl sražen na rohový kop.

79
    Centr vyskočil z vápna až před jeho hranici, kam se přiřítil Kozojed a vypálil hodně vedle branky.