Jihlava – Vsetín 3:4 (kon.) | Zlín – Litoměřice 1:5 (kon.)
Berani Zlín
1:5 (0:0, 0:2, 1:3) Stav série: 1:2
HC Stadion Litoměřice
Sobota 23.03.2024, 17:30 • Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky • Chance liga • Semifinále

Berani se nadechli na začátku třetí třetiny k vyrovnání, ale Litoměřice dokázaly velmi rychle odpovědět. Zlínu se nedařila rozehrávka, takže si nemohl vytvořit delší tlak, navíc inkasoval v závěrečných minutách dvě další branky, jednu do odkryté klece, druhou nešťastně zavinil Jesse Paukku, který si puk srazil do sítě. Ševci tak přišli o domácí neporazitelnost v play off Chance ligy, kterou drželi od minulého jara a čítala 8 utkání. Zítra je od 17:30 čeká odveta, opět ve Zlíně v Trinity Areně Luďka Čajky, kde se bude bojovat o další klíčový bod do série hrané na čtyři vítězná utkání. (20:03:29)

59:33
    Ani jeden z týmů už pořádně nebrání, ale další branku to nepřineslo.

59:12
    Werbik při střele z první zlomil hůl.

58:40
    Hosté drží puk ve vlastní třetině.

57:42
    Už se jen v klidu dohrává, Gagova střela se odrazila do ochranné sítě.
    56:45 Filip KUŤÁK - 1:5

56:45
    5/5
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. Jesse Paukku si nešťastně srazil puk do vlastní sítě po křižné přihrávce FILIPA KUŤÁKA, kterému je tato branka připsána. Tímto hostující útočník dovršuje hattrick! Asistence: Přemysl Svoboda, Michal Vitouch.
    Kuťák F., Vitouch M., Jebavý J., Krutil M., Svoboda P.
    Salmio M., Riedl V., Kindl D., Paukku J., Salonen A.

56:19
    Sedlák pálil po kombinaci s Kindlem do brankářovy vyrážečky.
    54:58 Filip KUŤÁK - 1:4

54:58
    5/6
    Litoměřice dávají pojišťovací branku, FILIP KUŤÁK měl před sebou odkrytou branku a od modré čáry se nemýlil. Asistence: Přemysl Svoboda.
    Kuťák F., Svoboda P., Vitouch M., Husák P., Krutil M.
    Čáp Z., Salonen A., Holík P., Paukku J., Salmio M., Köhler B.

54:42
    Přemysl Svoboda nezvládl umístit puk do prázdné branky.

54:29
    Huf stále zůstává na střídačce, Berani jdou do šesti!

54:29
    Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

54:29
    Lang střílel z otočky, Cichoň střelu do středu branky nepropustil.

54:10
    Huf zadržel puk ve své náruči, přerušil hru, po poslední komerční přestávce budou mít domácí poslední 6 minut na snížení a srovnání.

53:48
    Sedlák před brankou nikoho nenašel, puk jen projel mimo útočné pásmo.

52:45
    Hosté dobře brání střední pásmo, Berani se nemohou dostat do tlaku.

51:42
    Jícha dostal nabito od protihráče, ale neměl rychlost k ataku branky, tak jen prudce vystřelil na Hufa.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 41. Salmio (Paukku, Salonen) – 33. Kuťák (P. Svoboda), 38. Plos, 42. Plos (Sihvonen), 55. Kuťák (P. Svoboda), 57. Kuťák (P. Svoboda, M. Vitouch)

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Salonen, Riedl, Čáp, Warg, Zbořil, M. Novotný, Suhrada – Köhler, Gago, P. Sedláček – Paukku, Holík, Salmio – Süss, Werbik, M. Lang – Z. Sedlák, Kindl, Novák.
    Trenér: Jan Srdínko

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Jebavý, Tůma, Benda, Krutil, Husák, Tomek, Pavlák – Costa, Jícha, Žmola – P. Svoboda, Kuťák, Ton – Sihvonen, Korkiakoski, Plos – Cikhart, M. Vitouch, Hrabík.
    Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Petružálek, Mejzlík – Polák, Otáhal