Boston – Ottawa 6:2 (kon.) | Detroit – Columbus 4:3 (po pr.) | New Jersey – Pittsburgh 5:2 (kon.)
NY Rangers – Winnipeg 2:4 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 1:4 (kon.)
Nashville – San Jose 8:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:4 (kon.) | Edmonton – Montreal 3:2 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 3:2 (kon.) | Vegas – Tampa 3:5 (kon.) | Anaheim – Minnesota 0:4 (kon.)
Los Angeles – Chicago 6:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Středa 20.03.2024, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Děkuji za sledování onlajnu a přeji hezkou dobrou noc. (02:52:23)

Zápas je u konce. Philadelphii se podařilo zvítězit 4:3 a prolomit více než čtyřletou nepříznivou sérii s Torontem, které porazila naposledy v roce 2019. Domácím vyšly hlavně vstupy do třetin. Už v 19. sekundě se prosadil Owen Tippett a potvrdil svou současnou formu. Ve druhé části se trefil, také v první minutě, Travis Sanheim a zvýšil na 2:0. Po brance Frosta se zdálo, že Philadelphia má vše pod kontrolou, ovšem opak byl pravdou. Toronto díky gólům Nylandera a Bertuzziho znovu našlo svou sílu a pokoušelo se vyrovnat. Na 4:2 upravil Scott Laughton a i když hosté ještě při risku bez brankáře snížili, srovnat skóre se jim nepovedlo, a tak výlet do Philadelphie skončil pro Javorové listy neslavně.

59:55
    Erik Johnson vyhazuje puk do bezpečí a je rozhodnuto.

58:40
    Hosté stále s odkrytou bránou.

58:36
    Oddechový čas pro tým Toronto Maple Leafs.
    57:50 John TAVARES - 4:3

57:50
    6/5
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Drama vrcholí! Maple Leafs využili početní převahu 6 na 5 a snižují! JOHN TAVARES dorazil puk po střele Matthewse do brány a čeká nás zajímavý závěr zápasu. Asistence: Tyler Bertuzzi a Auston Matthews.
    Tavares J., Bertuzzi T., Matthews A., Liljegren T., Rielly M., Nylander W.
    Poehling R., Hathaway G., Foerster T., Sanheim T., Johnson E.

57:29
    Matthewsovo nahození Ersson vyrazil před sebe, obránci puk odpálili aspoň na modrou čáru.

57:08
    Toronto stále ztrácí dva góly, a tak to zkouší v šesti!
    53:00 Scott LAUGHTON - 4:2

53:00
    5/5
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Flyers odskakují soupeři! Domácí se dostali do přečíslení, které se jim nepovedlo zakončit, nicméně pokračovali v útoku a po objetí brány dostal puk dorážkou do sítě SCOTT LAUGHTON. Asistence: Owen Tippett a Cameron York.
    Laughton S., Foerster T., Tippett O., Zamula J., Sanheim T.
    Domi M., McMann B., Robertson N., Benoit S., McCabe J.

50:50
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Scott Laughton – 2 min., hákování.
    50:16 Tyler BERTUZZI - 3:2

50:16
    5/5
    Máme postaráno o drama! TYLER BERTUZZI si našel prostor před bránou, kam mu poslal puk po svém sólu Morgan Rielly, a nekompromisně proměnil svou šanci. Asistence: Morgan Rielly a John Tavares.
    Domi M., Tavares J., Bertuzzi T., Liljegren T., Rielly M.
    Poehling R., Lycksell O., Cates N., Sanheim T., York C.

49:48
    Philadelphia se až na jednu střelu k ničemu zajímavému v přesilovce nedostala, a tak skóre zůstává stejné.

48:49
    Auston Matthews jel s Williamem Nylanderem v oslabení do protiútoku. Američan se rozhodl vystřelit a trefil břevno.

Matěj Kourek

Branky a nahrávky: 1. Tippett (York, Frost), 21. Sanheim (Hathaway), 37. Frost (Attard, Poehling), 53. Laughton (Tippett, York) – 42. W. Nylander (Matthews, Tavares), 51. Bertuzzi (Rielly, Tavares), 58. Tavares (Bertuzzi, Matthews)

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – York, Sanheim, Ginning, Attard, Zamula, E. Johnson – Tippett, Frost, Konecny (A) – Farabee, Laughton (A), Brink – Foerster, Poehling, Hathaway – Deslauriers, N. Cates, Lycksell.
    Trenér: John Tortorella

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Rielly (A), Brodie, Benoit, McCabe, Edmundson, Liljegren – Bertuzzi, Matthews (A), Holmberg – McMann, Domi, W. Nylander – Knies, Tavares (C), N. Robertson – Dewar, Kämpf, Reaves.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Charron, Blandina – Flemington, Marquis

Diváci: 18 623